Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.05.2009, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Ciddi bir forum açsak ?

Merhaba arkdaşlar ,
ben bir FTP adresi olan SMF kuru olan forum adresi açıcak ,
forum sitelerinden anlayan arkadaşlar ile bu işi yapmak isdiyorum ,
forum lardan anlayan 3 arkadaş lazım.

Site : Bedava-Sitem yardım sitesi olacakdır. Wink

Mesaj21.05.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ciddi bir forum açsak ?

adayimizsin yazmış:
Merhaba arkdaşlar ,
ben bir FTP adresi olan SMF kuru olan forum adresi açıcak ,
forum sitelerinden anlayan arkadaşlar ile bu işi yapmak isdiyorum ,
forum lardan anlayan 3 arkadaş lazım.

Site : Bedava-Sitem yardım sitesi olacakdır. Wink

Ben anlıyorum bak= http://snefe74.5forum.net/ Pr:1 Wink
Mesaj21.05.2009, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım burası pramosyon bölümü reklam bölümü degil ikisini karıştırıyorsunuz bidaha ne forum adresi veriyorsun saten bs nin Teknik destek forumu burasıdır diger dışardaki forumların hic bir ilgisi yokdur eger yapcaksanda özelden gönder birisine anlaş
Mesaj21.05.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Arkadaşım burası pramosyon bölümü reklam bölümü degil ikisini karıştırıyorsunuz bidaha ne forum adresi veriyorsun saten bs nin Teknik destek forumu burasıdır diger dışardaki forumların hic bir ilgisi yokdur eger yapcaksanda özelden gönder birisine anlaş

mesajı adam gibi bir yere atsaydı ben hangi kategoride oldugumu ne bilim mesaj gelenlere giriyoruz o buraya yazdıysa demekki burasıymıs diye bende attım...
Mesaj21.05.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hackerfrien-d yazmış:
htlmkodes yazmış:

mesajı adam gibi bir yere atsaydı ben hangi kategoride oldugumu ne bilim mesaj gelenlere giriyoruz o buraya yazdıysa demekki burasıymıs diye bende attım...

Demekki sizde başlıgı okumadan giriyorsunuz kockocaman promosyon yazıyor neyse arkadaşım Eger kurcaksanız özelden halletin
Önceki mesajları göster: