Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu: ALLAH BELANI VERSİN KEFKİRNET ALLAH BENI VERSİNNNNNNNNNNNNNN

kefkirne allah belanı versin iyi biri sandım matematikcimm sitenini beraber yapalım dedim tamam dedi iyi anlaştık siteyi silmiş ama allah belanı versin herzaman bunu yazacağın ne kadar silin ben hep yazacağım kefkirnet e güvenmeyin allah belanı versin adminler gerekeni yaparlar inş. allah belanı versin kefkirnetttttttttttttttttttt allah belanı versin hakkımı haram ediyorum
Mesaj22.05.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteni ben SİLMEDİM suppor'a mail at öğren neden silinmiş
sonra bu yaptıklarından dolayı iftirandan dolayı seni ben allaha havale edeceğim;)
Mesaj22.05.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

msn de o kadar yazdım cevap varmedin sana şifreyi verdim 2 dakika sonra hemen silindi eğer böyle değil özür dilerim ama en büyük kanıt şuan sensin durup durmadan silmezler kimseden bişey çalmadım bişey yapmadım o kadar 5 6 aydurdu 10 dakika damı silindi msnde niye cevap yazmadın
Mesaj22.05.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kefkirnet arkadaşımı bayadır Tanıyorum. ve cok güveniyorum Allah razı olsun bu güvenimi hic bir zaman boşa cıkarmadı cıkarmazda kefkirnet Bu forumda en cok sevdiklerimden biridir. O kadar site yapdı Tasarımlar yapdı forumda herkesede yardım eddi. eger başdan güvenmicekdeysin neden neden beraber yapalım dedin. suppor'a mail at ve neden silindigini ögrenirsin arkadaşım ama yapdıgın tavrın cok yanlış
Mesaj22.05.2009, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sen bana bir varsayım ile yaklaşıyorsun
şimdide ben sana varsayımlarım ile yaklaşacagım
birşey yazmadın bana msnden çıktın hemen
sonra sitene giriş dedim ve siten silindi diye bir yazı geldi karşıma
korktum tabiki ama şimdi benim varsayımım şu sen siteni sildin ve benim üzerime şuçu attın neden benim ayagımı kaydırmak için
buda bir varsayım
sana diyorumki support'a mail at ama bu iftiranın hesabını vereceksin Wink
bu sitenide ben sildireceğim.
iftira kaldıramadığım bir şeydir.
Mesaj22.05.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende kaldıramam ama sana şifreyi verdim girdinmi siteye dedim yok dedin gireceğim girdinmi bilmiyorum ama ben hiçbir şey yapmadım msnde 2 dakka filan oldu cevap bekledim yazmadın burada senin siteni biri böyle silse yada başkası sen ne yaparsın bi türlü cevap gelmedi msn dende sana yazdım girilmiyor dilan dedim senmi sildin silinmiş yazdım ama bi türlü cevap gelmedi ondan sonra şüphelendim saten
Mesaj22.05.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum, öncelikle ne olursa olsun kimseye Bela okuma..

Daha sonra KefkirNet bu forumda tanıdıgım, mesajlarında yada açtıgı konularda tr.gg kullanıcılarına çok yardımı dokunmuşdur..

yani o böyle bişi yapmaz diyorm ben.

site kullanıcı tarafından silindiyse, 'Sayfa kullanıma kapatıldı, eger sence bu haksızsa, "kullanıma.... diye devam ediyor..

Modlar tarafından silindiyse, 'Hata 404 - Böyle bir sayfa yok! ' diyor..

Taklitlerden Sakınınız.. Zaten taklitlerde 'Asıllarını' Yaşatırmış Very Happy
Mesaj22.05.2009, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben böyle iftira atmadan önce gerekli yerlere başvururum
eğer tahmin ettiğim kişi yapmışşa bunun için gereğinin yapılmasını isterim
senin gibi bir varsayım ile iftira atmam.

geç yazıp yazmam sizi ilgilendirmez.
sitenize girdim evet işlem yapmak için sayfayı yenilediğimde siten silindi
diye bir uyarı aldım. bunun üzerime kalacagını tahmin etmedimmi ettim.
ama support'a mail attım cevap bekliyorum ama buda YANINA KALMAZ.
Mesaj22.05.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site yi site sahipleri silmemiş öyle gözüküyor sorumlu kişi silmiş cünkü

weep oops yazıyor iddaa-zamani haklı
Mesaj22.05.2009, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş ne bileyim ne yapacağımı şaşırdım yaa şifreyi verdim 10 dk sonra site silindi bencede iyi birisi bende beğendim ama yapacak bişey yok aniden siliniyor bu kadar aksilikte 100 yılda bir olur
Mesaj22.05.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim yerime sizden biri olsaydı yani oradan öyle söylemekle benim yaşadıklarımı yaşamak bir olmaz böyle tesadüf çok uzun zamanda bir gelir şifreyi ver 10 dk. sonra site silinsin yani benim suçum nedirki ya yanlış anlama vardır yada yanlışlık
Mesaj22.05.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer yanlış anlama varsa hepinizi rahatsız ettim ama düşünün yani bu tesadüf çok az olur adminden mail bekliyorum özür dilerim
Mesaj22.05.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Atakan (Kefkirnet) Yapmaz Öyle Birşey Neredeyse 1 Senedir Arkadaşımdır Yapmayacığını biliyorum Wink
Mesaj22.05.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuncity58 yazmış:
eğer yanlış anlama varsa hepinizi rahatsız ettim ama düşünün yani bu tesadüf çok az olur adminden mail bekliyorum özür dilerim

Ben özürünü kabul etmiyorum ve sana hala arkadaşım diyebiliyorum.
support'a gerekli açıklamanın yapılması için bir mail attım gerekli açıklamayı yapsınlar bende gerekli işlemleri yapacagım.
Mesaj22.05.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

kefkirnet yazmış:
oyuncity58 yazmış:

Ben özürünü kabul etmiyorum ve sana hala arkadaşım diyebiliyorum.
support'a gerekli açıklamanın yapılması için bir mail attım gerekli açıklamayı yapsınlar bende gerekli işlemleri yapacagım.

gerekli işlemler derken ? mahkeme vs.mi Smile

Önceki mesajları göster: