Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2009, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Zorunlu Açıklama

Arkadaşlar bildiğiniz üzere dün sitemi virüs gerekçesiyle sildim!Sonradan vazgeçtim!Virüsün bulaşma nedenlerini öğrenmek için sitemi geri açtırdım!Ve google'da araştırdım!virüsün kaynağı toplistime üye olan bir tr.gg sitesi!..

bizikizdereliyiz.tr.gg dunyadinleri.com/ ve gumblar.cn/ siteleriyle birlikte hergün siteme girip virüs yayıyormuş!Google 90 gün boyunca beklemeye almış!Sonunda bildiğiniz üzere bu site bilgisayarınıza zarar verebilir yazısıyla siteye girmeyi engellemiş!Ben de bunları gördüğümde bizikizdereliyiz sitesini toplistten sildim!Sizden isteğim bu siteye kesinlikle girmemeniz Aksi taktirde sizinde siteleriniz benim sitem gibi olabilir!

Bu başlığı da buraya açtığım için üzgünüm!Uyarmak istedim!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj22.05.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uyardığın için teşekkür ederiz Wink

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj22.05.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence bu siteleri bir köşeye atmak yerine destek olmalıyız
mademki sitesinde virüs var yardımcı olarak sitesindeki virüsü silmesini sağlayabiliriz.

Hani biz bir aileydik. Question
Mesaj22.05.2009, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ona da gumblar.cn sitesinden virüs geliyor!Ordan da bana!Domuz gribi gibi dokundun mu bulaşıyor!.. Mr. Green Mr. Green

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Önceki mesajları göster: