Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu: adillerkoyu.tr.gg

arkadaşım ben bu imeem de şu olayı çözemedim. benim istediğim gizli player yani ben ana sayfamın içine atcam ama hiç bi şekilde player gözükmüycek sadece arka plan da ana sayfam açıldığın da otamatik müzik çalıcak. istediğim müzik se grup bagdas bartın oyun havası imeem de var ancak benim istediğim bu şekilde bu konuda yardımcı olabilirmisin?
Mesaj22.05.2009, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Koddaki müzik url adresi yazan yere sitenizde çalmasını istediğiniz müziğin url adresini yazıp kodu tasarımın üzerindeki yazı kısmına ekleyiniz.

Kod:
<bgsound src="Müzik Url Adresi Buraya" LOOP="-1" VOLUME="-3000">

Mesaj23.05.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: adillerkoyu.tr.gg

adillerkoyu yazmış:
arkadaşım ben bu imeem de şu olayı çözemedim. benim istediğim gizli player yani ben ana sayfamın içine atcam ama hiç bi şekilde player gözükmüycek sadece arka plan da ana sayfam açıldığın da otamatik müzik çalıcak. istediğim müzik se grup bagdas bartın oyun havası imeem de var ancak benim istediğim bu şekilde bu konuda yardımcı olabilirmisin?

Kod:
<embed src="http://media.imeem.com/m/fV92ZEHB8B" type="application/x-shockwave-flash" hidden="true" scale="ShowAll"
loop="loop" menu="menu" wmode="Window" quality="1" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

İstediğin oyun havası kodun içinde kayıtlı.Kodu hiç değiştirmeden istediğin yere ekle.Yalnız imeem den alınan müzikler 30 sn civarında çalıyor haberin olsun..