Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.05.2009, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemin Pagerank'ı 3 oldu :)

Sitemin Pagerank'ı 3 oldu Smile

PR 3 bir siteye sahip olduğum için çok mutluyum, üstelik bedavadan ve kimseyle link takası yapmadan Wink

Bedava-Sitem.com'a ve Google amcaya teşekkürler, tabi size de.... Wink
Mesaj27.05.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama sahte web sitenin istatistiki bilgilerini öğrenmek için http://zeytech.net/ adresini kullan...

google pagerankının sahte olduğunu göreceksin...
Mesaj28.05.2009, 08:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş, ben senin alışık olduğun sahtekarlardan değilim.

Al bak, verdiğin sitede sorguladım, PR 3 işte. Niye sahte olsun.

istediğin sitede sorgula, istersende google toolbar la gir bak siteye, pr değerinin 3 olduğunu göreceksin...

Verdiğin sitede yaptığım sorgulamanın resmi altta.

SAHTE DEDİĞİ PAGERANK DEĞİL, GOOGLE İNFO !!! BEN PAGERANKIM 3 DİYORUM DİKKATLİ OKUDUYSAN,

İKİSİ AYRI ŞEYLER

Mesaj28.05.2009, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

zeytech te dediği google bilgileri yani gelen hit sahte dir ya iframe ile gelmiş falan olabilir ..
bak altaki resime bak bnm sitemde hiç bir şekilde hitcanavari .com a falan kayıtlı değildir .. sadece 5 tane . tr . gg sitesine kayıtlıdır .. aşağıdak resimde ki pr gerçek hit ve pr dır ..

Mesaj28.05.2009, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
SAHTE DEDİĞİ PAGERANK DEĞİL, GOOGLE İNFO !!! BEN PAGERANKIM 3 DİYORUM DİKKATLİ OKUDUYSAN,

İKİSİ AYRI ŞEYLER

Şu çok bilmiş türünden konuşmalar yok mu beni çok güldürüyor. Very Happy Very Happy Very Happy
gelelim düne. dün sahte pagerank sorguladığımda pagerankın yani 3/10 yazısının yanında da sahte yazısı çıktı. Hemde birkaç kez sorgulayarak. Dün o şekildeydi. Şuan sadece info diyorsa bu benden değil o siteden kaynaklanır. Benin sana karşı bir alaycı veya aşalılayıcı bir tavrım mı oldu da bana karşı "dikkatli oku " veya "pr ve info ayrı şeyler" diyerek sataşıyorsun ? Ben sadece o anki gördüğümü söyledim. Ayrıca tr.gg lilerin pr sinin yükselmesi beni mutlu eder. Benim dünkü amacım eğer sitende o sonuca dair bir sorun görürsen düzelt manasındaydı ama grüyorumki başka türden anlamışsın...
Mesaj28.05.2009, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

aaaaaaa Confused evet ben sitemi hitcanavari.com'a kaydettirmiştim Confused

bi kaç günde girmişitm o siteye. dediğiniz gibiyse ondan olmuştur.

peki sahte pagerank'ın siteme zararı olur mu? Google'dan banlanır mıyım?
Mesaj28.05.2009, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

1)Pagerankı sahte yapmak nasıl oluyor ben bunu bile bilmiyorum şu 2 yılı verdiğim site uğraşma işlerinde ilgilenmem.
2)Pagerankım 5 olsa hava atmam.
Mesaj28.05.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

HitCanavarı Nasıl Bişi Confused
Mesaj28.05.2009, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkod yazmış:

Canavargibi Very Happy bende anlamadım ama hiç bulaşma derim Wink
Mesaj28.05.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
xxxkod yazmış:

Canavargibi Very Happy bende anlamadım ama hiç bulaşma derim Wink

GELSİN O CANAVAR Bİ DÖVÜYÜM ONU... Very Happy Very Happy
ANLAMADIM DİYORSUN BİDE BULAŞMA DİYORSUN AL ŞİMDİ BENDE BUNU ANLAMADIM... Mr. Green Mr. Green

Mesaj28.05.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazen link takası yaptığın kişinin pagerankıda sahte olabilir ve bu seninkini de etklilemiş olabilir.Sahte pagerankın bize herhangi bir katkısı olmaz.Sadece sahte hitte olduğu gibi kendimizi kandırırız o kadar.Yada bu işlerden fazla anlamayanları kandırarak reklam vs. kazanç sağlanmaya çalışılabilir ama biraz dahi bilgisi olan bu işe sıcak bakmaz.

Dikkat edilmesi gereken bir konuda :Sitenizin sahte pagerank kazanması, o siteyi sandboxa sokabilir. Sandbox kısaca sitelerin filtrelemesi diye adlandırılır. Bu filtrelemenin sonucunda söz konusu site, içeriğindeki en önemli anahtar kelimeler için yapılan aramalarda bile,arama sonuçlarında ya en son sayfalarda çıkmaya başlar yada arama sonuçlarında hiç çıkmaz.Webmasterlar bir sitenin sandboxtan kurtulmasının 1-6 ay arası sürebileceğini söylüyor.. Google ın siteleri sandboxa sokmasının nedeni spam oluşturarak üst sıralara tırmanmaya çalışan sitelere engel olmak ve sonuçların tutarlılığını korumaktır.Mesela eskiden bedava mp3 diye aratınca üst sıralarda saçma sapan mp3le alakası olmayan siteler çıkabiliyordu.İşte Google öyle siteleri temizliyor ve bizlere daha kaliteli ve aradığımız içeriğe daha hızlı ulaşmamızı sağlayan bir arama motoru oluşturuyor..
Mesaj28.05.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hitcanavarıyla pr artmaz sadece hit yükselir. Adı üstünde zaten hitcanavarı
pr arttırsaydı prcanavarı olurdu.

ArrowOyun-63
ArrowMaxi-Cafe

Mesaj28.05.2009, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

nettekiparam yazmış:
Alıntı:

İKİSİ AYRI ŞEYLER

Şu çok bilmiş türünden konuşmalar yok mu beni çok güldürüyor. Very Happy Very Happy Very Happy
gelelim düne. dün sahte pagerank sorguladığımda pagerankın yani 3/10 yazısının yanında da sahte yazısı çıktı. Hemde birkaç kez sorgulayarak. Dün o şekildeydi. Şuan sadece info diyorsa bu benden değil o siteden kaynaklanır. Benin sana karşı bir alaycı veya aşalılayıcı bir tavrım mı oldu da bana karşı "dikkatli oku " veya "pr ve info ayrı şeyler" diyerek sataşıyorsun ? Ben sadece o anki gördüğümü söyledim. Ayrıca tr.gg lilerin pr sinin yükselmesi beni mutlu eder. Benim dünkü amacım eğer sitende o sonuca dair bir sorun görürsen düzelt manasındaydı ama grüyorumki başka türden anlamışsın...

Biraz araştırdım bu konuyu ve gerçekten çok bilmişlik olmuş bu sözlerim Mr. Green

Sayende neler öğrendim ya, pagerankın sahtesi bile varmış desene. Biri sahte pr bi siteyi satmamış iyiki, yoksa yerdim Smile
Mesaj29.05.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Hitcanavarıyla pr artmaz sadece hit yükselir. Adı üstünde zaten hitcanavarı
pr arttırsaydı prcanavarı olurdu.

Aynen öyle , katılıyorum ..

Hitcanavari . com dan sadece size ziyaretçi gelir ..

sizin pr arttırmak için yapmanız gereken içerklerini kendiniz yazmanınız .. copy - paste ( kopyala - yapıştır ) yapmamanızdır ..

ben öyle yaptım 2 ayda pr ım 1 oldu 60 günde .. sizlere de başarılar dilerim ..