Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.05.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu: SELAM ARKADAŞLAR CSS DE LİNKLERE NASIL SAYFA..

CSS KODU EKLEDİM. LİNK İSİMLERİNİDE DEĞİŞTİRDİM. MESELA RESİM GALERİSİ NE GİRECEM AMA SAYFA URL Sİ DİYOR BUBU NASIL HALLEDEBİRİLİRİM. PEK BİLGİM OLMADIĞINDAN AÇIKLAYICI YAZARSANIZ SEVİNİRİM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
Mesaj28.05.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarımın içinde sayfa '' URL '' var , o '' SAYFA URL '' yazanı sil , ona tıklanınca nereye gitmesini isdiyosan onun linkini koy KAYDET
Mesaj28.05.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAYFALARIMI DEĞİŞTİRDEN YENİ SAYFA YAPIYORUM ONUN URL SİNİ ORAYA YAZIYORUM AMA OLMUYOR
Mesaj28.05.2009, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink Wink
öle olurmu kodların içinde
Kod:
[b]<li><a href="sayfa url">SAYFA ADI</a></li> <li><a href="sayfa url">SAYFA ADI</a></li>[/b]

bu şekilde yazılar var . örnek diyelimki oyunlar sayfan var SAYFA ADI yazan yere OYUNLAR yaz SAYFA URL yazan yerede o sayfanın linkini koyucaksınyanlız dikkat et şu işaretleri silmeden (") (parantezin içindekinleri) sen henüz çok yenisin direk css ile başlamışın işe css biraz bilgi ister, azda olsa kodlardan anlaman gerekir.
birde forumdaki css bölümündeki sabit balşlıkları iyi oku , deneme yanılma yoluyla çözersin işi, hıı bide bi başlığı yazdınmı daha sonra başlıkla oynama linkin kırılır bilgine
umarımanlatabilmişimdir!!