Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu: birini sitenizden banlama

Evet arkdaslar mesala benim siteme biri giriyor pic küfür ler ediyor yazdihi seyleri siliyorum ama halen yaziyor ben bu kisiyi sitemden nasil banlarim bunun bir kodu veya programi varmi tsk!
Mesaj02.06.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
ilk önce siz küfür etmeyin
yorumu silerken ip no yazar o ip noyu support-tr( at )webme.com
(at) yerine @ koyunuz.

adresine mail atarak ip noyu bildiriniz vede kanıt olarak yorumun resmini çekip yollarsanız daha inandırıcı olur... gereğini yaparlar.
Mesaj02.06.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol peki
Mesaj02.06.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: birini sitenizden banlama

akcal08 yazmış:
Evet arkdaslar mesala benim siteme biri giriyor pic küfür ler ediyor yazdihi seyleri siliyorum ama halen yaziyor ben bu kisiyi sitemden nasil banlarim bunun bir kodu veya programi varmi tsk!

Başka bir yolda ziyaretci defteri extrasını aç yukarıda kötü kelimeler listesi yazıyor söylediği, söyleyebileceği tüm kelimeleri oraya liste halinde yaz kaydet.O kelimeler yasaklı olur sitende çıkmaz..
Mesaj02.06.2009, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yapacak pek birşeyimiz yok maalesef.

IP modemi kapatıp açtığı zaman değişir ve tekrar siteye girer küfürler eder. Kötü kelime filtresi desen birmilyon tane küfür var.
Mesaj02.06.2009, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: cvp

Evet arkadaşım kötü kelimeler listesinde sitendeki yorumlarda kullanılmamasını istediğin tüm sözcükleri virüglle ayırarak yorumlarda küfürü engelleyebilirsin...Bunun için;
Arrow Sitene Giriş
Arrow Ekstralarımı Değiştir
Arrow Ziyaretçi Defteri
Arrow Kötü Kelimeler Listesine Gir yada Yorumlarında küfür kullanılıyorsa yorum ekstrasında küfürleri kötü kelimeler listesine virgülle ayırarak yaz.