Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.06.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Tablo yardım

Sitenin en dışındaki tablo yine olacak ama görünmeyecek nasıl olacak bi yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar...
Mesaj07.06.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

border değerini sıfır yapın.
Mesaj07.06.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yha sen nie kurtlarvadisi.com resmi sitesinden tasarımı çalıyosunki ?
Mesaj07.06.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana ne birader onu yapabilmekte bi marifet ama sende o da yok baksana
Mesaj07.06.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizimogretmen.tr.gg çok teşekkürler çok faydalı oldu
Mesaj07.06.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

istesem senden daha iyi bir csss tasarım yaparım özentilik yapmam enazından
Mesaj07.06.2009, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

buyur birader meydan bizim yap tasarımını başkasından hazır tasarım almadan yap baklım görelim marifetini belki daha ii yaparsın
Mesaj08.06.2009, 01:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

burasi-kurtlarvadisi yazmış:
buyur birader meydan bizim yap tasarımını başkasından hazır tasarım almadan yap baklım görelim marifetini belki daha ii yaparsın

arkadaşım hem tasarım çalıyorsun hemde adama laf atıyorsun kurtlarvadisi.com eger tasarımı çaldıgını farkederse hakkında yasal işlemlere başvurabılır yanı demek istediğim araba kullanmayı bılmıyorsan kamyon surme ve o arkadaşımızın tasarımıda (ç)alıntı değildir. Wink
Mesaj08.06.2009, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pr ler herşeyi anlatıyor birader hem öyle tasarımı hackerfriend den falan tasarım indirmekle araba sürmesi öğrenilmiyor
Mesaj09.06.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

burasi-kurtlarvadisi yazmış:
Pr ler herşeyi anlatıyor birader hem öyle tasarımı hackerfriend den falan tasarım indirmekle araba sürmesi öğrenilmiyor

bilader ben yaptıgım tasarımları hep kendım yaparım anlamadıgın ıslerde kafanı yorma hackerfriend in sitesinde dersler var ordan yaptım tamam kodlar hackerfriend e ait ama tasarımı duzenleme bana ait biz bi tasarım yaptıgız zaman kimseden özenmeyiz kendimiz ugrasırız olurya yaparız olmazsa tasarım kimsenin sitesinden çalmayız kendinle karıstırma beni.
Mesaj09.06.2009, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ispatmı istiyorsun buyur biraz araştırmacı olsan şimdiye bu gibi şablon yapmayı kendin öğrenirdin.

http://hackerfriend.tr.gg/onelayout01.htm gir derslere bak

(amacım reklam değildir)

Mesaj10.06.2009, 02:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow bir kisiyi uyarmak üyelerin görevi degildir
Arrow gereksiz yere tartisma ortami yaratmayin
Arrow copyright ürünlerini bedava-sitem karsi eyer bu tarz kisiler kuralari bilip takmiyorsa uyarmaniz bir anlam tasimaz ama belki copyrigt ürünü tam olarak nedir bilmiyor arkadas hemen ön yargiya kapilmayiniz
Arrow copyrigth kuralarini ihlal eden kisleri kendiniz uyarmayi tercih etmeyiniz görevlilere bildiriniz onlar gerekeni yapar
Arrow forumda lütfen sen bunu ispahtla tasarimi kendin yap ben senden daha iyim, tasarimlarin hepsi bana ait, sen neden bunu öyle yaptin misali birebir konusmalari özel mesaj sistemi araciyla yapiniz

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: