Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.06.2009, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Kolbastı çalan 'buzdolabı'

Trabzon'da bir beyaz eşya mağazasında satışa sunulan kolbastı müziği çalan buzdolabı büyük ilgi görüyor.

Kahramanmaraş caddesi üzerindeki bir beyaz eşya mağazasında yeni satışa sunulan buzdolabı, kolbastı müziği çalması nedeniyle farklılık gösteriyor. Mp3 sistemi sayesinde yüklenen her türlü şarkıyı çalma özelliğine sahip buzdolabı, Trabzon'da ve Türkiye'de son dönemlerdeki en çok ilgi gören oyun olan Kolbastı'nın müziğini de çalması nedeniyle "Kolbastı çalan buzdolabı" olarak satılıyor.
Mağaza yetkilisi Esma Bekar, kolbastı müziğinin ürüne yansıması nedeniyle satışları olumlu etkilediğini belirterek "Mağazaya gelen müşteriler kolbastı çalan buzdolabını görünce çok şaşırıyor. Bu ürünümüz Türkiye'de yeni çıkan bir modelimiz. Aynı zamanda kolbastı çalıyor, bununla birlikte bir çok müziği de çalabiliyor. Kolbastı Trabzon'u tanıtan bir oyun tarzı olduğu için bununla beraber bu buzdolabını Trabzon'da satmayı düşündük, iyi bir çıkış yapalım istedik. İyi de oldu, çok fazla ilgi çekti. Türkiye'de insanların ilk kez karşılaştığı bir durum bu. Bazı müşterilerimiz gerçekten kolbastı çalıyor mu diye bize soruyor, gerçekte çaldığını görünce şaşırıyorlar. Kısacası insanların beğenisini topladı" dedi.

Buzdolabının kolbastı çalmasının kendilerini eğlendirdiğini ifade eden müşteriler ise ürünü mutfakların görmeyi çok arzu ettiklerini belirttiler.
Mesaj22.06.2009, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yw bu kol bastı o kadar ilgi gördüki bana göre olan değerini hızlıca kaybetti Laughing yavaş yavaş yayılma eğilimi göstermiş olsaydı biraz daha ün yapabilirdi ama insanımız o kadar akllı ki buzdolabına bie kolbastı müziğini monte edebiliyor Mr. Green
Mesaj22.06.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kolbastıdan hiç haz etmem,afedersiniz tam bir "deli" oyunu.Saçma bir müzikle deli gibi tepiniyorlar ve buna da oyun diyorlar.
Mesaj22.06.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:
Kolbastıdan hiç haz etmem,afedersiniz tam bir "deli" oyunu.Saçma bir müzikle deli gibi tepiniyorlar ve buna da oyun diyorlar.

Deli demeniz yanlış Belki bir kullanıcı size ters gelebilir az sonra trabzonlu cokdur forumda Razz
Mesaj22.06.2009, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
futboltribunu yazmış:

Deli demeniz yanlış Belki bir kullanıcı size ters gelebilir az sonra trabzonlu cokdur forumda Razz

Hiç umrumda değil,ben doğru bildiğimden şaşmam. Wink
Mesaj22.06.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

bende sevmiyoırum o oyunu ama oynayanlara bişey diyemem sonucta bi oyun beğenenler oynar...
Mesaj22.06.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yakında fırınlar,çamaşır makinsi hep çalar Very Happy
Mesaj22.06.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence dans eden bebekler gibi Kolbastı !!! oynayan bebekler de çıkar Mr. Green
Mesaj22.06.2009, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

futboltribunu yazmış:

bizim hoşumuza gidiyor kardeşim . Ne diye deli diyorsun. Konuyu beğenmediysen beğenmedim de yada yorum yazma . Senin durup durduk yerde laf atmaya hakkın yok. Evil or Very Mad

Not : Başlık resimlerimdeki reklamı silmek yasaktır... Aksi takdirde gerekli işlem yapılacaktır....
Mesaj22.06.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Guzel teknoloji japonlari gectik , made in Turkey Very Happy
Mesaj23.06.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

mini-mekan yazmış:
Guzel teknoloji japonlari gectik , made in Turkey Very Happy
Saolsun Yeni nesil Türk mühendisleri....
Mesaj23.06.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw Ben Durmadan Kolbastı Oynuyorum O Buzdolabı Bana LazımVery Happy Bana Verinde Memleketim Trabzona Kolbastının Memleketine Getirem Very Happy

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj23.06.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Yaw Ben Durmadan Kolbastı Oynuyorum O Buzdolabı Bana LazımVery Happy Bana Verinde Memleketim Trabzona Kolbastının Memleketine Getirem Very Happy

Waay hemşeri çıktık ii mi Very Happy
Önceki mesajları göster: