Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2009, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: AZİZ YILDIRIM ARDA YI ALACAM

ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK

AZİZ YILDIRIM NE DEDİ:

Genç yıldız için Galatasaray Başkanı Adnan Polat´a 15 milyon Euro´luk teklif yapan Fenerbahçe´nin patronu, “Bu kesinlikle şaka değildi. Benim niyetim ciddi” ifadesini kullandı kim bilir belkide ardayı alacaz dedigi ögrenildi

ARDA TURAN DAN YALANLAMA :

Fener’e kesinlikle gitmem” Demedim diyen arda ben bu konuda biç bir fenerbahçeliyle görüşmedim dedi

AZİZ BAŞKAN DAN ARDAYA GEL 10 DAKİKA GÖRÜŞELİM:

Arda şu anda Fenerbahçe’ye gelmek istemiyor olabilir ama ben onunla sadece 10 dakika baş başa kalmak istiyorum. Konuşalım, eğer yine gelmek istemezse Galatasaray’daki futbol hayatına devam eder. Artık büyük kulüpler arasında futbolcu transferi olmalı. Bunlar Türk futboluna renk katar, heyecan getirir” dedi

KAYNAK: FANATİK GAZETESİ
EKLEYEN : WWW.34FENERBAHCE.TR.GG
Mesaj25.06.2009, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

FEBE onu bile köreltir ki alamaz;)

Mesaj25.06.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben dedim aziz yıldırımın işi belli olmaz
Mesaj25.06.2009, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arda yida alir Turk futbolundan bir yildiz daha kayar Sad oda fenerde oynayamaz . . .
Mesaj25.06.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama Arda "HAYIR!" dedi ayrıca Arda Galatasarayın ruhu bence GS'yi bırakmaz ama FB Mehmet Topuz , İrtegün ve Bilica transferinden sonra Arda'yı ve Poulsen'i transfer ederse Aziz Yıldırım'ın hayalindeki takım olacakmış.Bencede olur ama Arda ve Poulsen' den pek fazla umudum yok!
Mesaj25.06.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUM DİKKAT

BÜLENT KORKMAZ: 2000 YILINDA UEFA KUPASINDA BÜLENT KORKMAZ RUHU DEGİLMİYDİ

SONUÇ: 2009 YILINDA BÜLENT KORKMAZA KÜFÜR SÖYLEYEN GS DEGİLMİ AZ KALSIN ADAMI DÖVECEKTİNİZ

EMRE BERZOGLU: 2000 YILINDA UEFA KUPASINDA EN ÇOK KOŞAN O DEGİLMİYDİ ORTA SAHANIN RUHU DİYORDUNUZ

SONUÇ: ADAM FB GELDİGİ İÇİN EMRE TEHDİTLER ALMADIMI 1 NUMARALI HAİN GÖSTERDİNİZ

HASAN ŞAŞ : UEFA KUPASINDA HASAN ÇOK KOŞMADIMI GS ASLANI DEMEDİNİZMİ

SONUÇ: HASAN ŞAŞA A BİR JÜBİLE BİLE YAPMADINIZ YUH ARTIK

ŞİMDİ SIRA ARDA DA : ARDA GALATASARAYIN RUHU DİYORSUNUZ FB VERMİYORSUNUZ ARDA AVRUPADA TOP OYNUYOR 29 YAŞINA GELDİGİNDE FB ONU TRANSFER EDİYOR

SONUÇ: ARDA GS RUHUYKEN FB GELDİGİ İÇİN 1 NUMARALI HAİN İLE BAKARSINIZ

BIRAKIN BU RUH İŞLERİNİ NOBRE FB NİN EN İYİ OYUNCUSUYDU BELKİDE RUHUYDU NE YAPTIK BJK VERDİK

BANA KATILAN: LÜTFEN CEVAP YAZSIN
Mesaj25.06.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arda Turan,asla şu son günlerde çok gündeme gelen ve Beşiktaşlıyım deyip de parayı görünce gidip Fenerbahçe forması öpen sonra da Beşiktaş forması giydiğim fotoğraflar fotomontaj diyecek kadar veya Galatasaray'da yetişip yıllarca formasını giydikten sonra ben Avrupa'dan döndüğünde eski kulübünden teklif almasına rağmen sadece maddiyattan dolayı Fenerbahçe'ye gidecek kadar karaktersiz ve şerefiz değildir.

Arda'ya ne kadar para verirseniz verin Galatasaraylılık duruşuna sahip bir oyuncu olduğu için bundan sonraki süreçte Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takımda oynamaz.Avrupa'ya transfer olur ve hatta büyük kulüplerde de oynar.Ancak Arda'nın Türkiye'de Galatasaray'dan başka takımda hele de Fenerbahçe'de oynaması söz konusu dahi olamaz.

Anlaşılan Aziz Yıldırım her türlü şikeye,pis işlere kullandığı kirli parasıyla Arda'yı da alabileceğini zannediyor.Ancak bu kez sert kayaya çarptı.Arda Fenerbahçe'de değil oynamak teklifi düşünmez bile. Wink

Buyrun konuyla ilgili Adnan Polat'ın açıklaması :
"Arda Galatasaray'ın ruhudur, bir takım ruhunu satar mı? dedi.
Bizim için konu o akşam kapandı. Ben sayın başkana Arda?yı satmayacağımızı, Arda'nın da Türkiye'de başka takımda oynamasının söz konusu olmadığını ifade etmiştim. Bana göre o akşam bu konu kapanmıştı. Ama basında büyük yer aldı.
Ben bunu şu şekilde bitirmek istiyorum: Arda'nın Galatasaray'da daha bir süre hizmet edeceği ve bundan sonra da bir yere gitmek istiyorsa yine benim belirleyeceğim, yurtdışında bir kulübe gitmesi konusunda kendisiyle de mutabakata vardık. Onun kariyer planlamasını ben yapacağım. Arda bizim sembol futbolcumuz. Arda Galatasaray'ın ruhudur, bir takım ruhunu satar mı?"