Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu: T

Tabii Site Yapmayı 2007 de yapmayı Sizde çok iyi bildiğiniz için Resim ekleyecek yerleri bilemiyordunuz Yani İlk başlangıçta Öğrenerek hataları çözmek var ve birde Çok bilmişlik yaparak Hatalara gülerek Karşıdakinin Gururunu yıkarak Herkezin Gözü önünde onu rezil etmek var
Mesaj24.07.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: T

steams yazmış:
Tabii Site Yapmayı 2007 de yapmayı Sizde çok iyi bildiğiniz için Resim ekleyecek yerleri bilemiyordunuz Yani İlk başlangıçta Öğrenerek hataları çözmek var ve birde Çok bilmişlik yaparak Hatalara gülerek Karşıdakinin Gururunu yıkarak Herkezin Gözü önünde onu rezil etmek var

dediğini anlayamadım ?
kim kimi rezil ediyor ?
aynı şey bu başlıkta sanalcity için yapıldı sanırım onu kasttin...
evet bizde o konuyu bu başlığa karışmasınlar falan diyorduk...
ayrıca kendin için söylediysen seni rezil etme gibi bir düşüncem yok..
rezil edilecek biri olarak görmüyorum karşımda ...

çok bilmişlik diye bir kavrada yoktur..
benim bilgimin sana bir zararı olmadığı sürece...

Mesaj24.07.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

@steams
Ben ilk kullananım falan demedim zaten! Arkadaşın biri demiş ki ben ilk steams'da gördüm. Orası doğrumu yanlış mı bilmiyorum ben de ilk fenercafede gördüm.
Ama benim demek istediğim ben bir logoyu bir siteden aldığım için demediğini bırakmayanlar siz örnek site seçilmenize ragmen hiç bir şey demediler.
Ve sitenizin kaynağında gördüğüm şu kodlar dikkatimi çekti...
Kod:
.iconHolder_default {
   background-image:url('http://steamcommunity.com/public/images/skin_1/iconholder_default.jpg');
}

...
Mesaj24.07.2009, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
@steams
Ben ilk kullananım falan demedim zaten! Arkadaşın biri demiş ki ben ilk steams'da gördüm. Orası doğrumu yanlış mı bilmiyorum ben de ilk fenercafede gördüm.
Ama benim demek istediğim ben bir logoyu bir siteden aldığım için demediğini bırakmayanlar siz örnek site seçilmenize ragmen hiç bir şey demediler.
Ve sitenizin kaynağında gördüğüm şu kodlar dikkatimi çekti...
Kod:
.iconHolder_default {
   background-image:url('http://steamcommunity.com/public/images/skin_1/iconholder_default.jpg');
}

...

o halde steams ben ve sanalcity dediklerimizde haklıyız...
biz hiçbirşeyi belgelere,kanıtlara dayanmadan söylemeyiz...
selin hanımın senin siten örnek seçildikten sonra logo yüzünden çıkarılma gibi bir durumun olduğundaki konuşma kayıtları bile hala elimde..
fakat intern bölgesinde olduğu için çıkarıp sunarak gizliliği bozmak istemedim.
saygılar.

Mesaj24.07.2009, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu daha fazla uzamasın. Konunun amacı değişti deyip başlığım kilitleniyor daha sonra!

www.sanalcity.tr.gg 3. YILININ İÇİNE GİRMİŞ BULUNMAKTA! UMARIM GÜZEL BİR ŞEKİLDE 3. SENEYİ DE TAMAMLARIM. TÜM YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Mesaj24.07.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: t

tabi haklısınız çünki 2 kişi oldugunuz için Ama Siz bilirsiniz.

Herkezin yaptıkları ortadadır FAZLA Söze gerek yok.
Mesaj24.07.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: t

steams yazmış:

2 kiş olmayla alakası olduğunu düşünmüyorum belki bu sizin mazeretinizdir.
Ama dediğiniz gibi Herkezin yaptıkları ortadadır .
Mesaj24.07.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: t

steams yazmış:

tasarım çaldımmı dedin ?
evet çalmışsın..
kaynak kodun onu gösteriyor zaten...
iki,üç,on beş kişi ile alakası yok bunun..

neyse konu dağılmasın..
başlık amacına ulaşsın

Mesaj24.07.2009, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten harika olmuş. Tebrikler.

Başarılarının devamı dileğiyle

iyi Akşamlar!.

Mesaj24.07.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
Siten harika olmuş. Tebrikler.

Başarılarının devamı dileğiyle

iyi Akşamlar!.

Teşekkürler. Uzun zamandır siteyi yenileyemesemde begenenlerin olması güzel.
Mesaj24.07.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: A

Herkezden Özür diliyorum Susan Herzaman haksızdır. Sizler tr.gg de gerçek kullanıcılarsınız Ben ise Uydurukran bir kullanıcıydım ve bunu en başından beri bilmeliydim. Çünki forumlara yazdığın her mesajı kontrol ederdim kimse yanıt vermezdi.

Artık İstenmediğimi bildiğim için Daha fazla yazmama gerek yok steams ı artık kapatıyorum.

İsterdim tabi ortama girmek ama farklı oldugumdandır. Farklı Derken Gözünüzde ve kendi düşüncemle (APTAL) oldugumdandır Herkeze teşekkürler ve İyi Çalısmalar.
Mesaj24.07.2009, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: A

steams yazmış:
Herkezden Özür diliyorum Susan Herzaman haksızdır. Sizler tr.gg de gerçek kullanıcılarsınız Ben ise Uydurukran bir kullanıcıydım ve bunu en başından beri bilmeliydim. Çünki forumlara yazdığın her mesajı kontrol ederdim kimse yanıt vermezdi.

Artık İstenmediğimi bildiğim için Daha fazla yazmama gerek yok steams ı artık kapatıyorum.

İsterdim tabi ortama girmek ama farklı oldugumdandır. Farklı Derken Gözünüzde ve kendi düşüncemle (APTAL) oldugumdandır Herkeze teşekkürler ve İyi Çalısmalar.

Arkadaşım olayları bu kadar büyütmene gerek yoktu.
Ben sadece ortadaki bir olayı açıkladım, sana karşı olan bir düşmanlığım da yok zaten seninle msnde de konuşmuştuk bir çok tr.gg kullanıcısından samimi,saygılı bir şekilde konuşuyordun. Ama benim burada senin hakkında olan gerçek şeyleri yazmamın sebebi bana karşı cephe alan bazı kişilere gönderme yapmamdı. Ve seni herhangi birinin de dışladığını düşünmüyorum. Sonuçta siten örneklere girmişti ve çoğu kullanıcı arasında tanınmışlığın ve saygınlığın vardı.
Tabi ki karar senin. Yine de başarılar dilerim...
Mesaj25.07.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: A

steams yazmış:

Estağfirullah... Nereye ya steams Question forumda yazı yazsaydın belki çoğu kişi seni tanıyacak ve sana bu sozleri soylemeyecekti.Ama her ne olursa olsun sahsına olan saygım azalmayacaktır.
Konuya gelecek olursak hangi tr.gg li site ben bu sitede hiç copy-paste yapmadım ya da hiç bir siteden esinlenmedim diyebilir. Question Exclamation Umarım bırakmazsın senin gibi kullanıcılar azalıyo yavas yavas...
Mesaj26.07.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 Terabyte 'ı kazanmışsın =)) Bu senın ıkı yılını daha iyi özetliyor =)) Başarılar
Mesaj26.07.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun bakalım Very Happy