Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2009, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: HakanNet55 | 3D Video Yapımı Hakkında

Arkadaşlar ben 3d video yapmak istiyorum render kalitesinde olmasa bile yeterli ancak 3dsmax ile yapamıyorum skectup ilede olmuyor pc oyunlarındaki gibi 3d vidyo nasıl yapabilirim ?

sakın aweaken kullan demeyin onda kayıt özelligi yok Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad

En son hakannet55 tarafından 16.05.2014 12:43:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.04.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cinema 4D XL >>> 3D Video yapabilirsin.!!! Önce Video nun uzunlugu dakika... daha sonra misal 640*480---800*600 ekran genisligi, Figurlar isik gölge diger animler yapiliyo, ve figurlar hareket yapiliyo... video tamamlandiktan sonra ön izleme yapabilirsin... en son olarak ta (AVI) Format olarak Render yapiliyo... Not: Benim Sitemde baslik resmine bakabilirsin... www.r-mete.tr.gg
Mesaj15.04.2009, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamınızı yapmayınız Wink
Mesaj15.04.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.xtranormal.com
Online şekilde yapabilirsin. Yalnız ne kadar kaliteli olur bilemem tabii.
Mesaj16.04.2009, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

r-mete yazmış:
Cinema 4D XL >>> 3D Video yapabilirsin.!!! Önce Video nun uzunlugu dakika... daha sonra misal 640*480---800*600 ekran genisligi, Figurlar isik gölge diger animler yapiliyo, ve figurlar hareket yapiliyo... video tamamlandiktan sonra ön izleme yapabilirsin... en son olarak ta (AVI) Format olarak Render yapiliyo... Not: Benim Sitemde baslik resmine bakabilirsin... -

Cinema 4D XL gerçekten kolay ise ve 3d film yapımı oluyor ise iyi ancak boyutu büyük olabilir yoksa ben onu indirirdim... Smile

ancak bu 3d programlar render yaprak vidyo yaptıgı için uzun sürüyor sadece 10 saniyesi için 1 saaat beklemek gerekebilir...
keşke eşzamnlı olsa belki cinema4 hızlıdır bilmiyorum..
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj15.07.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

resul mete bey bu başlığı nasıl yaptınız yardımcı olurmusunuz ve oraya nasıl koydunuz üst kısma lütfen yardımcı olun
Mesaj25.10.2009, 22:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

akincibirlikleri yazmış:
resul mete bey bu başlığı nasıl yaptınız yardımcı olurmusunuz ve oraya nasıl koydunuz üst kısma lütfen yardımcı olun

........................................
Sorunuza cevap vermek biraz gecikti, sanirim asagida belirtecegim cevap faydali olur diye düsünüyorum...>>> 1- Cinema 4D XL, ile yapildi, yapilis sekli > ilk basta 10 veya 15-frame,,,,, Resimin boyutlari ayarlaniyo .daha sonra alt taban, yazi, resim vsy. yerlestirildikten sonra YAZI ve RESIM frame üzerinden hareketlendiriliyo, animasyon yapildiktan sonra, son asama iki formül var, birtanesi yapilan animasyon, AVI formati olarak Render yapiliyo, ikincisi yani benim yaptigim (Baslik animasyonu), her frame yani her hareket resim olarak render yapiliyo, sonucta, 15 frame>> 15 tane resim ( 01.jpg- 02.jpg>>>>>>15.jpg)
Ücüncü asama >>> Flash MX, ile 15 tane olan JPG resimlerini GIF ANIMASYON` yapiliyo..... sonucta, iki program gerekiyo ( Cinema 4D XL,..Flash MX ..................... Very Happy
Mesaj25.10.2009, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
r-mete yazmış:
Cinema 4D XL >>> 3D Video yapabilirsin.!!! Önce Video nun uzunlugu dakika... daha sonra misal 640*480---800*600 ekran genisligi, Figurlar isik gölge diger animler yapiliyo, ve figurlar hareket yapiliyo... video tamamlandiktan sonra ön izleme yapabilirsin... en son olarak ta (AVI) Format olarak Render yapiliyo... Not: Benim Sitemde baslik resmine bakabilirsin... -

Cinema 4D XL gerçekten kolay ise ve 3d film yapımı oluyor ise iyi ancak boyutu büyük olabilir yoksa ben onu indirirdim... Smile

ancak bu 3d programlar render yaprak vidyo yaptıgı için uzun sürüyor sadece 10 saniyesi için 1 saaat beklemek gerekebilir...
keşke eşzamnlı olsa belki cinema4 hızlıdır bilmiyorum..

...............................................
Arkadasim.... ( Indirirdim diye neyi kastediyon-- Very Happy )
Cineme 4D XL.... 2400 euro civarinda,,,, sanmiyorum internetten bu prg`yi indirebilirsin,,,,,, >>>bu program, Tool degil <<<, bu prograla istedigin animasyonu yapabilirsin, ayrica cok daha fazlasini yapabilirsin... (4 boyut..!!! ))
3D görüntü 4 üncü boyut ise ses,,, yapilan anim. harekete esit ses anim. yapiliyo...!!!!!..... ve ayrica Full-HD ve daha daha neler..... Very Happy
Mesaj28.10.2009, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım max ile 3d video yapılmaz olur mu.zaten programın konusu 3 boyut .her türlü animasyon video yapıp render edebilirsin.ama çok detaylı bir video ile render süren ömrünü bitirir.bir film yapamazsın ama bir animasyon yapabilirsin.
Mesaj06.12.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürlerrrrrrrrrr
Önceki mesajları göster: