Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten öyle bitdiler ya iyice varya menfaatlerini çıkarlarını düşündüler.Herşey tamam da reklamlar büyük olursa bir dk bekelemem giderim.Paraya kıyar host alırım ne bu be ben siyteme aldığım reklamalrın boyutlarını küçük tutmaya çalışırken karım olmayan reklamları neden büyük büyük tanıtayım ki bu bsnin sonu demek yetkililer okusun Wink bu resmen tutsaklık be iyi oh biz ne istersek o olur demeye getiriyorlar.
Mesaj29.06.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bu başlangıç şartlar ağıştırılacak ve gün gittikçe de daha da çok üstümüze gelinecek adam türkçe bir siteye yabancı şartlar koyuyor nasıl bir mantık bu kopyaşla yapıştır yapıyorlar ben host+domaine yeniden geçiyorum sanal-reklam.net isim li domainim var ancak yeni bir domain alıp yoluma devam edeceğim Allah'a Şükür zamnın da tasarım proğramlarından bazılarını kullandım da kendi tasarımımı yapmam için bilgim var ayrıca arkadaşlar gerçekten belli bir kapasiteye ulaşınca ftp yönetimine geçmezi gerekiyor en azından siştesinde kocaman reklam yayınlamak istemeyenler geçsinler Mr. Green açıkcası azbuzu bitiren reklamlardı bsnin de sonu oraya doğru gidiyor umarım bu reklam olayı olmaz
Mesaj29.06.2009, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

ben o reklamı kaldırmaya 45 lira verenece
hosting+domaim+sınırsız e-mail+sınırsız trafik+500 MB web alanı
paketi var nette bunu alur daha iyisini yaparım
iyice abartıyor bs
reklamın yerini değiştirsek o güzel olabilir... Smile
Mesaj29.06.2009, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

Alıntı:
Reklamın yerini değiştirsek o güzel olabilir.

Bu bize kesinlikle yeter en altta bulunursa cok güzel olabilir Sad Sad
Mesaj29.06.2009, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten kodla herşey yapılabilir ama bunu yaptık diye sitemizi silmicekler işte onu da sanmıyorum xD
bi keresinde reklamı kaldırma butonu gibi bişey yapmıştım yani başta reklam görünüyo linke tıklayınca reklam gizlenebiliyodu, öylesine yapmıştım o yüzden sitem silinmişti xD

Mesaj29.06.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

interforce yazmış:
Alıntı:
Reklamın yerini değiştirsek o güzel olabilir.

Bu bize kesinlikle yeter en altta bulunursa cok güzel olabilir Sad Sad

bu boyutta reklam nasıl alta konulabilirki Very Happy

Arrow
Alıntı:
Ve yenilikler var ve en kötüsüde bu anlaşmadan sonra sitelerimizde o küçücük bizi bunalıma sokan reklamın daha büyüğü geliyor yani 728x90 boyutlarında yeni google reklamı geliyor en üste

Mesaj29.06.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada webme maddi sıkıntı içerisinde değil.Onun için anlayışla karşılayın kriz var diye düşünmenize gerek yok.

Bunu bir mail ile sormuştum.

Resmen artık bu siteden kar güdülüyor.Benjamin varken hiç böyle değildi!
Mesaj29.06.2009, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlar ne yaaa o koskoca reklamları gördüm yaa iyice sıkacaklar bizi ama bişey yapamayız ne diyelim Sad Sad Sad Sad Sad
Mesaj29.06.2009, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

12 yaştan küçül olup olmadığımızı nerden anlayacaklar üye olmaya ben 20 yaşındayım yassam kim anlayacakki?_
Mesaj29.06.2009, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
12 yaştan küçül olup olmadığımızı nerden anlayacaklar üye olmaya ben 20 yaşındayım yassam kim anlayacakki?_

Ama bazı yasal soruşturmalarda 12 yaşından küçük olduğunuz tespit edilirse bir ceza daha eklenebilir

tam bilmiyorum ama bu sefer sitenizde yayınlayacağınız bu mahkemelik din , ahlak , atatürk gibi konulardan başınız yanabilir + 18 de dahil..

Çünkü durup dururken 12 sınırı gelmez ki..
Mesaj29.06.2009, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle Giderse Bedava-Sitem Olacak Paralı-Sitem Laughing Laughing
Mesaj29.06.2009, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben hyperend Very Happy

ona verceme 45 tl ben bu sene 47 tl ye 2 domin 750 mb host sınırsız özellikli host aLdım Very Happy reklam felanda yok hiç kimse o kadar şey değil.bence bs de bunun farkında eğer reklam kouyp kaldırma ücretide eklerlerse bsde kimse kalmaz! millet o kadar geri değil ki Smile
Mesaj29.06.2009, 22:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com veya .net alanadı yıllık...............15.00 Euro
Reklam kaldırma yıllık........................20.00 Euro
250 mb lık video muzik alanı yıllık....25.00 Euro
Hepsini topladığımızda....................130.00 YTL

Bu fiyata alacağınız özellikler yerine aşağıdaki özelliklere sahip hosting alabilecekken neden bunları alalım?
» Sınırsız web alanı
» POP3 ve Webmail Destekli 50 adet E-mail. Her mail için 20 MB alan *
» 3 adet subdomain
» Sınırsız anlık trafik
» Aylık 6 GB trafik

Olur da bu kadar olmaz.
Şahsen ben şimdiden hosting alıyorum.Hatta birkaç kişiyle ortak site bile açabiliriz.

Böyle saçma fiyatlar görmedim.
Mesaj30.06.2009, 02:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

eyer net. / com. uzantili olursa yani bir miktar para ile domain satislari olacaksa
eyer bir ücret karsiliginda reklami kaldira bilme gibi bir ihtimail olacaksa
eyer 12 yas siniri konulacaksa

üzülecek bir durum yok tam aksine güzel haber

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.06.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamı kaldırmak için 40 milyon verene kadar zaten reklamsız olan mis gibi hostu al wordpress de cms kullan keyfine diyecek olmaz. google'da her aramada ilk sırada olursun, 728*90 gibi bi olay da yok onlarda

Önceki mesajları göster: