Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2009, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Tüm Herkes Okusun ! Bs'de Mod Rezilliği

Arrow bedava-sitem'de affedilmeyen en büyük suçlardan biri her sitede yukarıda olan reklamın olmamasıdır.

Arrow Ama bedava-sitem'in moderatörü olan
www.YsnSen.tr.gg bu kurala uymayarak başımıza moderatör olmuştur.

Arrow Sayın Bedava-Sitem Yöneticileri İmtiyaz Uygulanmamasını Bekliyoruz.
ve bizim sitemiz nasıl hemen siliniyorsa onun sitesininde hemen silinmesi istiyoruz.
Saygılarımla,
Mesaj29.06.2009, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ysnsen hocamızın kişlşiliğini ve rutbesini bu şekilde suçlayamazsınız
Mesaj29.06.2009, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:

Kişiliğine bir laf etmedim zaten.Sadece bizim moderatörümüz olan kişinin kurallara uymamasını hazmedemiyorum !!!!
Mesaj29.06.2009, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

1den fazla aynı başlıktan açma banlanacaksın..

moderatörlerin google reklamlarını kaldırma yetkileri var sitelerindeki google reklamlarını kaldırabiliyorlar Wink

Mesaj29.06.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatörlere yaptıkları iş dolasıyla verilen bi ödül google reklamalarını kaldırabilirler bu konuda bundan sonra uzamasın Smile
Mesaj30.06.2009, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmod yazmış:
denizmerkezi yazmış:

Kişiliğine bir laf etmedim zaten.Sadece bizim moderatörümüz olan kişinin kurallara uymamasını hazmedemiyorum !!!!

Hazmedemediğin kuralı senmi yazdın.Modların reklamları kaldırma hakları var,Tanınmamak için yeni site açmakta harcadığın zamanı keşke hazmedemediğin konunun araştırması için harcasaydın.BS de yeni MODA başarılı insanların açıklarını ara,bilip bilmeden onları rezil (bu senin lafın)etmek için yaz ve sonunda kendin rezil ol.HF yede aynısını yaptınız ne oldu sonunda?
Mesaj30.06.2009, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tüm Herkes Okusun ! Bs'de Mod Rezilliği

bsmod yazmış:
Arrow bedava-sitem'de affedilmeyen en büyük suçlardan biri her sitede yukarıda olan reklamın olmamasıdır.

Arrow Ama bedava-sitem'in moderatörü olan
www.YsnSen.tr.gg bu kurala uymayarak başımıza moderatör olmuştur.

Arrow Sayın Bedava-Sitem Yöneticileri İmtiyaz Uygulanmamasını Bekliyoruz.
ve bizim sitemiz nasıl hemen siliniyorsa onun sitesininde hemen silinmesi istiyoruz.
Saygılarımla,

Arkadaşım sen bu konuyu açmadan önce bedava-sitem.com yönetimine, moderatör arkadaşların reklamı kaldırma hakları olup olmadığını sordun mu? Bu konuda bilgi aldın mı?

Ne de olsa sen vaktini siteni yapmaya harcarken, onlar vaktini foruma ve bizlere yardım için harcıyorlar...

Hem küçücük bir reklam satırını kaldırmamak niye bu kadar çok koydu sana onuda anlamadım, bedava domain, bedava host, bedava hizmet...

Niye bu kadar kafaya takıyosunuz bu işi anlamadım, istiyorlarsa benim sitemin her yerine reklam koysunlar, noolur yani?
Mesaj30.06.2009, 09:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=57566

Dahada uzamasın...
merak eden yukarıdaki linkten bakabilir...
Mesaj01.07.2009, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Hakedersen Seninde Öyle Bir Siten Olur Şimdi Benim 4 Tane Web Sitem Var Ve Bunlardan En Büyük Olanı webteyiz net İn Yöneticisi Olmak Ve Bundan Büyük Gurur Duyuyorum Benmim Demek İstediğime Gelince Sende Çalış Uğraş Seninde Olsun. Exclamation Ama Unun Bunun Yaptığı Güzel Siteleri Kıskanıp Kendi Sitenle Uğraşmassan Biz Daha Sana Ne Diyelimki...
Önceki mesajları göster: