Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Tüm Dostlar Elveda!...

Herkese Soruyorum Suçlu Kim?? Kurallara uymayanları uyaran forumla moderatörlerden daha fazla ilgilenen, her yardıma muhtaça karşılıksız yardım eden KEFKİRNET mi ? Yoksa, onun bu yükselişini kıskanıp sırf kurallara uymayan birini uyardı diye banlayan yönetici kesimi mi?!

Bir yıldır burdayım. Ama artık olmayı düşünmüyorum.Kefkirnet arkadaşımıza yapılan haksızlık bize yapılmış bir haksızlıktır. Bugün ona yarın bize! Bu böyle devam edecek.

Beni Seven Tüm Dostlarıma Sevgilerimi Sunup Hoşçakalın diyorum!. Sizleri UNutmayacağım!.. Elveda....

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj30.06.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tüm Dostlar Elveda!...

bonjuan-62 yazmış:
Herkese Soruyorum Suçlu Kim?? Kurallara uymayanları uyaran forumla moderatörlerden daha fazla ilgilenen, her yardıma muhtaça karşılıksız yardım eden KEFKİRNET mi ? Yoksa, onun bu yükselişini kıskanıp sırf kurallara uymayan birini uyardı diye banlayan yönetici kesimi mi?!

Bir yıldır burdayım. Ama artık olmayı düşünmüyorum.Kefkirnet arkadaşımıza yapılan haksızlık bize yapılmış bir haksızlıktır. Bugün ona yarın bize! Bu böyle devam edecek.

Beni Seven Tüm Dostlarıma Sevgilerimi Sunup Hoşçakalın diyorum!. Sizleri UNutmayacağım!.. Elveda....

Gitme bonjuan yanlız kaldım Crying or Very sad
Mesaj30.06.2009, 12:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben melih-danger Cunobag banladı bu siteyi açtım
Mesaj30.06.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

sildim de artık o siteyi.. Bundan sonra bonjuan olmayacak
Mesaj30.06.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kefkirnet katılıyorum.

Alıntı:

Mesaj30.06.2009, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAN !
Mesaj30.06.2009, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]Devam edin ban' a Birgün Gelecek YAlnız KAlacaksınız!.[/b]
Mesaj30.06.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAN
Mesaj30.06.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizleri Unutmuycaz BonJuan-62 ve Kefkirnet