Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim tek suçum tasarim-sehri ile yazmak zaten Razz
Mesaj30.06.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimde sitemi kapatmam
Mesaj30.06.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkoddeneme yazmış:
wdesing yazmış:
xxxkoddeneme yazmış:
Bugün Gün İçerisinde Gerek Modlara Gerekse Diger Kullanıcı Arkadaşlarıma Karsı Yapmış Oldugum Terbiyesizligin Farkındayım.. Sad

Yaşım 15 Çocuk Oldugum İçin Bu Tür Davranıslarda Bulunabiliyorum...

Beni Affedin Ben XxxKod Yaptıklarım İçin Tüm Kullanıcılar Önünde Herkesden Özür Diliyorum.. Crying or Very sad

Senin yaşın küçük değil eminonu arkadaşımız senden daha küçük ama bir kere terbiyesizliğini görmedim Exclamation

İnsanLık HaLi oLup ModeratörLerimizin Ve Diger ArkadaşLarımızdan Özür Dileyip Beni Affetmelerini İstiyorum... Wink

İnsan Hayatında Hata YapabiLir Önemli olan bu hatanın farkına en kısa sürede varmak önemlidir..

tabi haklısın bir şeyi farketmen iyi bence modlar sizi afedececk Rolling Eyes Razz
Mesaj30.06.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wdesign senle uğraşmak istemiyorum yol al Wink
Mesaj30.06.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

kod-adresi4 yazmış:
xxxkod siten silindimi Mr. Green Mr. Green

Evet Silindi Sad
Mesaj30.06.2009, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Modlar sizi afedecekmiş miş Mr. Green
Mesaj30.06.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Yaptıklarımın hata oldugunu anlayıp hemen özür diledim eger modlar insaflı ve anlayışlı olurlarsa bunu kendi aramızda halletmiş oluruz... Wink
Mesaj30.06.2009, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar biz burda ciddiyiz ve siz komiklik yapıyorsunuz. Sizce doğru bir şey mi? Gelince artık bizim yok böyle dememizle değil modların kararıyla bir yere geleceksiniz. Bence 15 yaşının altındaysalar aileleri ile konuşulmalı. Ders almaları gerek!
Mesaj30.06.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkoddeneme yazmış:
Ben Yaptıklarımın hata oldugunu anlayıp hemen özür diledim eger modlar insaflı ve anlayışlı olurlarsa bunu kendi aramızda halletmiş oluruz... Wink

katılıyorum gün içinde yaptıklarımız biraz çocukçaydı. inşallah konu tatlıya bağlanır!.
Mesaj30.06.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuanadmin yazmış:
xxxkoddeneme yazmış:

katılıyorum gün içinde yaptıklarımız biraz çocukçaydı. inşallah konu tatlıya bağlanır!.

Pek sanmıyorum ama Sad
Mesaj30.06.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyimi oldu şimdi? Sizin yüzünüzden bende banlandım.
Mesaj30.06.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam işte bir moderatörümüz çıkıp bizi affettiklerini söylesin bizlerinde içleri rahat etsin üzülüyorum şahsen ama onlarıda düşünmüyor degilim yaptıklarımız çok agır çocukca bir davranış ama moderatörlerimizin bizleri affetmelerini bekliyoruz lütfen affedin bizi Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj30.06.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Foruma Girmeyeli Neler Olmuş.
Mesaj30.06.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konuyu uzatmak istemiyorum. Ama sizlere ya da şu kişilere bir çift lafım var. sen bonjoun-62 atılan her konuya yerli yersiz yorumlar yapmadın mı söylesene mesajlarının yarısı flood yasakla geçmedi mi? sen xxxkod ya sen saçma sapan mesajlar atmadınız mı? Peki modlar sizi affetse biz üyeler affedecek miyiz? Bir de onu düşünün inanın size yüzlerce nefret duyan hayranınız vardır eminim!
Mesaj30.06.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxxkoddeneme yazmış:
tamam işte bir moderatörümüz çıkıp bizi affettiklerini söylesin bizlerinde içleri rahat etsin üzülüyorum şahsen ama onlarıda düşünmüyor degilim yaptıklarımız çok agır çocukca bir davranış ama moderatörlerimizin bizleri affetmelerini bekliyoruz lütfen affedin bizi Crying or Very sad Crying or Very sad

buruk bir şekilde aynı durumdayım sevgili xxxkod
Önceki mesajları göster: