Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2009, 08:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilinçsizce Başka Başlıklarda Sitelerini Tanıtan Arkdaşlar

Bilinçsizce Başka Başlıklarda Sitelerini Tanıtan Arkdaşlar Hep Sitenizin Ziyaretcisini
Artırmayı Bırak Amatör Damgası Yiyorsunuz Lütfen Farklı Başlıklar Altında
Sitenizi Tanıtıcak Konu Açmayınız.
Önem Ve Rica Olunur...

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel kardeşim alınganlığımdan değil yanlış anlama bak ben zaten öyle bir başlık açmıyorumda, bu sitenin admini var modu var, artı birde açılan başlığın altına kocaman harflerle ''reklam yasak reklam yasak'' diye uyarıyorsunuz., bu size düşmediği halde:) E şimdi sende bilinçsiz bir başlık açmış oldun sence hiç yakışığı kaldımı bu ince düşüncenin Wink
Mesaj02.07.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 bilinçsiz başlık 100 bilinçsizi engelliyebilir Dostum

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kan davası mı yaptın Laughing boşver zen güzel güzel takıl forumda paylaşım yap, paylaşım al herkes baksın dalgasına.
Mutlu olalım, gülelim, eğlenelim, bilgilenelim, kelebekler falan filan...
Gerek yok böyle şeylere dostusu Smile
Mesaj02.07.2009, 08:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olan oldu ben sadece forumu kirletenleri önlemek için açtığım bir konu
Başka başlıklarda gezerken reklam görünce keyfin kaçıyor böyle bir uyarı yapmak istedim

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanadestek yazmış:
Başka başlıklarda gezerken reklam görünce keyfin kaçıyor böyle bir uyarı yapmak istedim

Forumu kirletenleri önlemek moderatörlerin gorevidir..
Zaten moderatör arkadaşlar bilinçsizce acılan bir baslık gordumu konuyu kılıtlıyorlar..
Konuya cevap yazmassanız sevınırım..Zaten ilk moderatör arkadaş konuyu kılıtleyecektır.. Wink

Mesaj02.07.2009, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki inşallah dikkate alınır. Kürdanla pilav yemeye benziyor senin ki biraz ama olsun zor da olsa belki bir dinleyen çıkar.
Mesaj02.07.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi birşey yapacaığımı sanmıştım ama kimse hoşnut duymadı ozaman kitleyin konuyu Sad

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bilinçsizce Başka Başlıklarda Sitelerini Tanıtan Arkdaşl

sanadestek yazmış:
Bilinçsizce Başka Başlıklarda Sitelerini Tanıtan Arkdaşlar Hep Sitenizin Ziyaretcisini
Artırmayı Bırak Amatör Damgası Yiyorsunuz Lütfen Farklı Başlıklar Altında
Sitenizi Tanıtıcak Konu Açmayınız.
Önem Ve Rica Olunur...

Bilinçsizce site yönetimine soyunan arkadaşlara ne demeli? Ya bırakın yönetici, yöneticiliği yapsın; üye de üyeliğini. Söylediklerinde doğruluk payı olabilir; ama bu sana değil site yöneticilerine düşen bir görevdir. Zaten ne zaman forumda olaylar patlak veriyorsa, herkesin "bedava-sitem.com"un sahibi havalarına girip "Müdüriyetten Duyuru" gibi mesajlar, uyarılar vs.ler çekmesinden kaynaklanıyor. Yapmayınız, etmeyiniz, eski başlıklara önem vermeyiniz, şöyle etmeyiniz, böyle etmeyiniz... Gerçekten bazen çok İTİCİ olabiliyor bu tür mesajlar ve sözün sahibine de oldukça prestij kaybettiriyor. Yanlış mı düşünüyorum???

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj02.07.2009, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm Bedava sitem halkından özür diliyorum beni yanlış anlıyorsunuz anlamakmı istemiyorsunuz anlamıyorum biz bs ailesi dilmiyiz yardımlaşmamız gerekmezmi tamam bu konu kapansın

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
sanadestek yazmış:

Forumu kirletenleri önlemek moderatörlerin gorevidir..
Zaten moderatör arkadaşlar bilinçsizce acılan bir baslık gordumu konuyu kılıtlıyorlar..
Konuya cevap yazmassanız sevınırım..Zaten ilk moderatör arkadaş konuyu kılıtleyecektır.. Wink

Eminunu bende tam böyle demek istemiştim