Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2009, 08:46 (UTC)    
Mesaj konusu: xxxkod silindimi?????

arkadaşlar xxxkod un sitesi silindimi ops verior
imzasındada user delete yazıor
sormak istedim
Mesaj02.07.2009, 08:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet
Mesaj02.07.2009, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada tüm kullanıcılar bu olayı kapatmaya ve unutmaya çalışıyor neden-sebep sormayalım bu konu ile alakalı başlıklar açılmasın Wink
Mesaj02.07.2009, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet maalesef...Kanka artık aramızda yok...

Mesaj02.07.2009, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama xxxkodmu sildi sitesini yoksa superpot mu
Mesaj02.07.2009, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

superpot ne ya? Mr. Green
Mesaj02.07.2009, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

support dedi herhalde canım...

Mesaj02.07.2009, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş benim bildiğim kadarıyla xxxkod kurallara uymadı silindi support sildi ona sordum 13 yaşında olduğu için ve kurallara uymadığı için çocuk mahkemesine göndereceklermiş Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad çok iyi kankamdı ama yinede siz hakan beye sorun gerçekmi bu
Mesaj02.07.2009, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
kardeş benim bildiğim kadarıyla xxxkod kurallara uymadı silindi support sildi ona sordum 13 yaşında olduğu için ve kurallara uymadığı için çocuk mahkemesine göndereceklermiş Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad çok iyi kankamdı ama yinede siz hakan beye sorun gerçekmi bu

ben sordum izinsiz içerik kullandığı için silinmiş..
Mesaj02.07.2009, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitemi bırakıyordum support silmese aynı gün içerisinde bende silecektim tek şey ben ayarlara gşrşp sitemi sil e tıklayıp okadar yorulacagıma Smile support sildi yorulmadım daha iyi oldu ama sizleri unutmayacagım bazılarınızda msn adresim var isteyen olursada birbirinize verebilirsiniz msnde konusuruz.. Wink
Mesaj02.07.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

fghfghfgh yazmış:
bedava sitemi bırakıyordum support silmese aynı gün içerisinde bende silecektim tek şey ben ayarlara gşrşp sitemi sil e tıklayıp okadar yorulacagıma Smile support sildi yorulmadım daha iyi oldu ama sizleri unutmayacagım bazılarınızda msn adresim var isteyen olursada birbirinize verebilirsiniz msnde konusuruz.. Wink

Tamamda sen dememişmiydim çok emeğim vardiye?
Mesaj02.07.2009, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet

Oleyyy goolge sitemi indexledi:D
Mesaj02.07.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen böyle başlıklar açmayınız.O olayları unutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz!.Sizden ricam o olaylar hiç olmamış siteler silinmemiş diye kabul edin.Psikolojimiz için bu gerekli!Gerekli uyarıyı dikkate alacağınızı umuruyorum.Hayatta bol şanlar diliyorum

Bonjuan-62

Önceki mesajları göster: