Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Windows Cuma Günü Satışa Çıkıyor.

Microsoft, Windows 7 için ön sipariş almaya başlıyor. Cuma günü başlayacak ön siparişler ile Windows 7 almak isteyenler ne kadar ödeyecekler?
ABD'deki Windows kullanıcıları cuma günü başlayacak olan ön siparşlerle Windows 7 Home Premium'a 50 dolar verip sahip olabilecekler.

Ön sipariş verenlere indirimli fiyat uygulandığı belirtilirken, 22 Ekim tarihinde piyasaya çıktığında Windows 7'yi satın almak isteyenler daha fazla para ödemek zorunda kalacaklar.

11 Temmuz tarihine kadar sürecek olan ön siparişlerde geçerli olan indirimli fiyatlar dahilinde Windows 7 Professional sürümü de 99,99$'dan satılacak.

Kaynak:shiftdelete.net

Windows 7 Görünüm:
Mesaj01.07.2009, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için tşk ederim arkadaşım

çok güzel bişi ye benziyor resimde görüldügü gibi ise çok kullanışlı ve güzel Wink
Mesaj01.07.2009, 21:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten suan ben wondows severn kullaniyorum kullaniyorum derken windows sevene temasini kulldum kullaniyorum

Mesaj02.07.2009, 05:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Görünümü Güzel.
Mesaj02.07.2009, 07:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Çok Güzel

evet gerçekten görünümü güzel herkeze hayırlı uğurlu olsun Smile
Mesaj02.07.2009, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Para alıcaklarsa güzel bir hizmet vermek istiyorlar güzel olması gerekir zaten

Güncel Konular
Mesaj02.07.2009, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
ShiftDelete ne kadar doğrudur bilemiyorum ama araştırmalarıma göre Türkiye'de ki fiyatı çok daha pahalı ve ayrıca Windows 7 Xp veya Vista'ya benzememekte günümüzün en iyi işletim sistemi diyebiliriz.. Sizlerle bu fiyatları paylaşmak isterim
Chip Online'den araştırdığım fiyat:
Microsoft kiriz döneminde işletim sisteminin en düşüğünü 120 dolar ile satacak...

Level Online'den araştırdığım fiyat:
Microsoft Türkiye fiyatlandırması başlığı altında bizimle paylaştıkları:
22 Ekim itibariyle tüketicilere buluşacak olan Windows 7’nin Türkiye fiyatlandırması belli oldu.
Yapılan açıklamaya göre Windows 7’nin Home Basic versiyonu 123$, Home Premium versiyonu 145$, Professional versiyonu 236$, Ultimate versiyonu ise 250$’dan satışa sunulacak.

Yukarıda sözünü ettiğim iki site de güvenebileceğiniz sitelerdir..
İyi günler..
Wink
Mesaj02.07.2009, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Windows 7 Gerçekten Herşeyi ile süper Cd si gecti elime görsel efektler falan 10 numara.Xp ve Vista'ya Göre daha hızlı..

Siteinin Yeni Sahibi PortableMedia.Tr.Gg
Mesaj02.07.2009, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel sürüme benziyor ama xp den vazgecicek kadarsa bende alabilirim Smile
Mesaj02.07.2009, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

görünümü iğrenç..