Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2009, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Flaş Flaş Flaş Lıncoln Defteri Kapandı!..

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, "Lincoln dönse de artık Galatasaray forması giyemeyecek" dedi.

Başkan Adnan Polat, Lincoln'ün biletini kesti. Galatasaray'a geldiği günden beri sürekli ülkesinden geç dönme alışkanlığını bırakmayan ve bu sezonda yeni sezon kampına hala katılmayan Casio Lincoln için son noktayı başkan Adnan Polat koydu. Show TV Ana Haber Bülteni'ne telefonla bağlanan Galatasaray Başkanı Adnan Polat, "Lincoln dönse de artık Galatasaray forması giyemez. Tesislerde antrenman bile yapamaz" dedi.

Fanatik Gazetesi

Mesaj03.07.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzuldum ama başarılar
Mesaj03.07.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha geçen gün lincoln ısrarla gs de kalacak diyenlere güzel cevap Laughing
Mesaj03.07.2009, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendi adıma çok sevindim.Adam resmen Türkiye'ye tatile geliyor.Helal olsun başkana.

Buradan da Lıncoln'e Güle güle şarkısı hediyemiz olsun! Razz

Mesaj04.07.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gs adam olsa onu çoktan yollamıştı.

Mesaj04.07.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Gs adam olsa onu çoktan yollamıştı.

HER FUTBOLCUYU OYNAMIYOR DİE YOLLASALADI OOO OO

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj04.07.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

FB'liyim ama lincolnün gelmesi hataydı bence... geldi bana göre pek iş yapmadı. GS onsuz daha iyi olur Wink

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=112228 >>>>>> Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz | Seni de Bekleriz!!!!
Mesaj04.07.2009, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adnan Polat sanada bu yakışırdı Wink
Mesaj04.07.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

AmA Şöyle bir şey var lincoln galatasaraydan giddi ama floryaya giremicek satmıcakda oyun oynamıyacak bundan sonra Galatasarayda Ama parasını alacak Yani adnan polat öyle demiş ama Floryaya gelirse nolcağını cok merak ediyorum.
Mesaj04.07.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
AmA Şöyle bir şey var lincoln galatasaraydan giddi ama floryaya giremicek satmıcakda oyun oynamıyacak bundan sonra Galatasarayda Ama parasını alacak Yani adnan polat öyle demiş ama Floryaya gelirse nolcağını cok merak ediyorum.

zaten para ödenmesin diye noter huzurunda not tutturulmuş. O notlarla fifa'ya başaracak.

Belki inanmayacaksınız ama fenerbahçe de galatasaraya hukuki yönden destek vermiş.

Mesaj04.07.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konu iyi olmuş linkol işe yaramıyordu.Geç kalında geçen sene gönderilecekti aslında Wink
Mesaj04.07.2009, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray için yapılan son transferlerden daha büyük ve yararlı bir gelişme bence Wink
Mesaj04.07.2009, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve Lincoln bulundu

LİG TV'NİN ÖZEL HABERİDİR

Galatasaray'ın sorunlu yıldızı Cassio Lincoln sonunda bulundu !.. Adnan Polat'ın 'Bir daha Galalatasaray forması giyemeyecek' dediği Brezilyalı yıldız Dortmund sokaklarında alişveriş yaparken görüntülendi. Almanya'da yaşayan Bünyamin İşci adında bir gurbetçi vatandaşın amatör bir kamerayla çektiği görüntüler ilk kez Lig TV tarafından yayınlandı. Lig TV'ye canlı olarak bağlanan gurbetçi vatandaş Lincoln ile konuştuğunu ve Lincoln'ün kendisine gelecek hafta Galatasaray'ın kampına katılcağını söylediğini belirtti.
Mesaj04.07.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatırlarsınız..

Lincoln GalataSaray'a geldiğinde ne kadar çok sevinmiştik..
Feldkamp döneminde Beşiktaş derbisinde Hakan Şükür ile kadro dışı bırakılmıştı o zamandan beri Lincoln'de kan kayıpları başlamıştı..

Feldkamp ile Lincoln Anlaşamadı...
Lincoln sürekli eleştirildi.".Neden alındı bu futbolcu ? "
Denilerek..
----------------------------

Hocamız değişti Skibbe geldi ..

Skibbe dönemi bana göre Lincoln'ün en iyi dönemiydi..O zamana kadar ne yaparsa yapsın hep 11'de görev bulan Lincoln Skibbe döneminde kadro dışı bırakıldı taraftar Lincoln'e tavır koydu..Daha sonra yeniden ilk 11' de görev buldu..Lincoln Skibbe döneminde asistleriyle , golleriyle baş tacımız oldu birden..

Skibbe'nin yönetimi eleştirildi uzun süre sonra yönetim Skibbe'nin görevine son verdi..

Skibbe ile Lincoln anlaşmıştı
Buda Lincoln'ün kariyerine + olarak yansıdı..

------------------------

Efsane kaptan Bülent Korkmaz takımın başına geldi..
Lincoln ile Bülent Korkmaz anlaşamadı diye düşünüyorum..
Lincoln Yeniden düşüşe geçti..

-------------

TAbi bunlar benim görüşlerim bazılarıda hepimizin bildiği olgular..
Profesyonel futbolcu hoca kim olursa olsun giydiği formanın hakkını vermeli o forma terden sırılsıklam olmadan çıkarılmamalı bence..
Lincoln bazen iyi futboluyla göz kamaştırsada bazende disiplinsiz davranışıyla düşman misali bir insan oldu..

Ama yönetimin buna bir dur demesi gerekiyordu ..

Adnan Polat en iyisini yaptı..İdmandan , hazırlıklardan habersiz olarak tatil yapmak hiçde iyi bir durum değil.. Wink