Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2009, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu: !!!!!!yardım!!!!!

arkadaşlar bilgisayarda keylogger olup olmadığını öğrenmenin en kolay yolu

ctrl+alt+del/işlemler/services.exe karşısında system yazmasıymış bunun yerine başka bişey yazıyorsa keylogger varmış bu bilgi kesin doğrumu yani orda system yazıyorsa keylogger yok demek mi?

cmd/netstat -an | find ":25" yazınca altta bişey varsa keylogger var diyo internette biz baktığımızda ie girmeden bişey yok ama ie girince bazen tcp/udp ile ilgile adresler yazıyor bu normal mi?
Mesaj08.07.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: !!!!!!yardım!!!!!

Merhaba değerli arkadaşlar;

siyahbeyaz-1903 yazmış:

ctrl+alt+del/işlemler/services.exe karşısında system yazmasıymış bunun yerine başka bişey yazıyorsa keylogger varmış bu bilgi kesin doğrumu yani orda system yazıyorsa keylogger yok demek mi?

cmd/netstat -an | find ":25" yazınca altta bişey varsa keylogger var diyo internette biz baktığımızda ie girmeden bişey yok ama ie girince bazen tcp/udp ile ilgile adresler yazıyor bu normal mi?

http://www.anti-keylogger.com
Adresinden hem yazılım hemde donanım kaynaklı anti-keyloggerlara erişebilirsiniz

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj08.07.2009, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazılım indirmek istemiyorum sadece sorumu cevaplayın lütfen
Mesaj08.07.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: !!!!!!yardım!!!!!

siyahbeyaz-1903 yazmış:

lütfen arkadaşlar yardım
Önceki mesajları göster: