Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayın Hakan Bey www.html-html-kodlari.tr.gg Sitemizi Geri

Merhabalar , benim sizlere birkaç sorum olacak haddimi bilerek. ben www.html-html-kodlari.tr.gg sitesinin sahibiyim. ve benim sitemi bana hiçbir bir hata veya yasa dışı içerik bulundurduğuma yönelik bir bildirim göndermeden silnmiş durumda. bu yasal olarak aykırı. siz eğer beni suçlu görüyorsanız bunu benimde bilgilendirilmem ve o içeriğin kaldırmam için süre vermeniz gerekmetedir. ama hiçbir bildirim bulunmadan silmiş olmanız birçok emeğin heba edilmesi anlamına gelir. boş zamanlarımı ayırıp yapmış olduğumu böyle habersizce silmenizi anlamış değilim. ve sitemi geri istiyorum eğer varsa herhangi bir yasak konu içerik silmeye hazırım ama bu size silme hakkını tanımaz

sonuç olarak sitemin incelenip geri tarafıma verilip istenmeyen içeriklerin belirtilmesini istiyorum bende o zaman o içerikleri silerim saygılarımla
Mesaj08.07.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink aynen katılıyorum gece gunduz calısmıs arkadasım hıc durmadan mıllete bırseyler vermıs bırseyler kazandırmıs..... emege saygı duyalım dıyorsunuz boyle seyler yapıyorsunuz trde yasıyoruz lutfen ...........
Mesaj09.07.2009, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu: csp

Üstelik Okadarda bedava Sitem Reklamı Vardı Ana Sayfada Ne Olur www.html-html-kodlari.tr.gg Sitemi Geri Verin....
Mesaj09.07.2009, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Confused
Mesaj09.07.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

Lütfen Bana Yardım Edin ADMİNLER sİZLERDEN Çok Özür Diliyorum Lütfen Bana www.html-html-kodlari.tr.gg verin bana sitemi geri
Önceki mesajları göster: