Forum'da ara:
Ara

Www. Turkpage.tr.gg bu site
Silinsin mi
  66%
[ 4 ]
Banlansın mi
  33%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 6

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2009, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage boşver bu kobuya mesaj yazmaya değmez bile.
Mesaj09.07.2009, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkpage yazmış:
@paylasim61

Bende Anlamadım Ki Nasıl Oluyor Bu İş.Profilime Bakın Mesajlarımın Hepsine Hiç Birinde Kötü Bir Şey Yazmışmıyım.Bide Baskı Yapıyor Demiş.Kanıt Göstersin.
Amaçları bedava-sitemde bulunan kaliteli sitelerin isimlerini kirletmek geçenlerde hackerfriendi kirletmeye çalıştılar ve bunun gibi bedava-sitemde hatrı duyulan bir çok siteyi yıpratmaya çalışıyorlar bu ara !

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj09.07.2009, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısınız Siteleri Yıpratmaya Çalışıyorlar.Daha Yorum Yazmayalımda Konu Üste Çıkmasın Arkadaşlar.

Herkese İyi Geceler.
Mesaj09.07.2009, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Serbest bölgede benim sayfamı kilitleyen kim o zaman gir de

turkpage yazmış:
@paylasim61

Bende Anlamadım Ki Nasıl Oluyor Bu İş.Profilime Bakın Mesajlarımın Hepsine Hiç Birinde Kötü Bir Şey Yazmışmıyım.Bide Baskı Yapıyor Demiş.Kanıt Göstersin.
Mesaj09.07.2009, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Serbest bölgede benim sayfamı kilitleyen kim o zaman gir

yenisporlu yazmış:
turkpage yazmış:
@paylasim61

Evet arkadaşlar asıl suçlular karşınızda!!!!!!!!!!!!

Mesaj09.07.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Ama kardeş sen benim sayfalarımı niye kitletiyorsun

turkpage yazmış:
Arkadaşlar Tek Bir Şey Diyeceğim.Beni Çekemiyorlar Ve İftira Atıyorlar.Forumda Arasın Bulsun Ne Yapıpta Huzur Bozmuşum.Eğer Bulursada Ben Sitemi Silerim.İftira Atmak Çok Günahtır.Öbür Tarafta 2 Elim Yakanda Olacak Bunu Unutmayasın.
Mesaj09.07.2009, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ama kardeş sen benim sayfalarımı niye kitletiyorsun

yenisporlu yazmış:
turkpage yazmış:
Arkadaşlar Tek Bir Şey Diyeceğim.Beni Çekemiyorlar Ve İftira Atıyorlar.Forumda Arasın Bulsun Ne Yapıpta Huzur Bozmuşum.Eğer Bulursada Ben Sitemi Silerim.İftira Atmak Çok Günahtır.Öbür Tarafta 2 Elim Yakanda Olacak Bunu Unutmayasın.
Kardeşim şu başlığı kirlet meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Mesaj09.07.2009, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yazmayım dedim ama bazı kişiler sırf tr.gg değil bedava sitemide çekemiyorlar bazıları var yok mod olcam yok bilmemne olcam havasında isteklerı olmayınca bu ve bunun gıbı saçma sapan başlıklar acıyorlar,deyeceğim daha çok sözler var ama kelımelerım bir kagıda sıgmaz..

arkadaşlar neyse çok konuştum şimdi deyeceksinizki yok ben öyle sey yapmam veya hiç yapmam ben sözümü ortaya attım kim üstüne alınırsa alınsın bende bedava-sitemin çok eski kullanıcısıyım ve bende kimin ne oldugunu gayet ıyı bılırım lütfen yeni gelen kullanıcılar uslüplerinize biraz daha dikkat ve daha saygılı olun bilip bilmeden kişi veya kurumlar hakkında laf etmeyin..!!
Mesaj09.07.2009, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Ama kardeşim her konuya karışıyorlar bu konuda sıkıntılı ola

tasarimci-amca2 yazmış:
arkadaşlar yazmayım dedim ama bazı kişiler sırf tr.gg değil bedava sitemide çekemiyorlar bazıları var yok mod olcam yok bilmemne olcam havasında isteklerı olmayınca bu ve bunun gıbı saçma sapan başlıklar acıyorlar,deyeceğim daha çok sözler var ama kelımelerım bir kagıda sıgmaz..

arkadaşlar neyse çok konuştum şimdi deyeceksinizki yok ben öyle sey yapmam veya hiç yapmam ben sözümü ortaya attım kim üstüne alınırsa alınsın bende bedava-sitemin çok eski kullanıcısıyım ve bende kimin ne oldugunu gayet ıyı bılırım lütfen yeni gelen kullanıcılar uslüplerinize biraz daha dikkat ve daha saygılı olun bilip bilmeden kişi veya kurumlar hakkında laf etmeyin..!!
Mesaj09.07.2009, 22:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@yenisporlu sözüm sana ve senin gibi anlamakta zorlanan kişilere.
Mesaj09.07.2009, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşımızı bazı çekemeyenler var onlara bunu öneriyorum

Mesaj konusu: Ben özürde dilerim ama lütfen biraz daha hoşgörülü davranın

Ben özürde dilerim ama lütfen biraz daha hoşgörülü davranın benimde ne kadar eğitici sayfalar açacağımi görün lütfen
Mesaj konusu:

webdeev yazmış:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Süpersin Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Mesaj09.07.2009, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen reklam yapmayıniz burası teknik bir form

paylasim61 yazmış:
webdeev yazmış:

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Süpersin Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj09.07.2009, 22:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ben özürde dilerim ama lütfen biraz daha hoşgörülü davr

yenisporlu yazmış:
Ben özürde dilerim ama lütfen biraz daha hoşgörülü davranın benimde ne kadar eğitici sayfalar açacağımi görün lütfen

arkadaşım tamam özürün kabul edilir ama birdaha yapmamak şartıyla !!

ben forumda baslıkların hepsini inceliyorum hangi konu olursa olsun hep sen gereksiz alıntılar yapıyorsun,uyarı yapılıyor gereksiz alıntı yapmayın diye onu bıle alıntı gösteriyorsun şimdi senin bu yaptıgına ne demeliyim sen karar ver.

bu sözum sırf sana değil senin gibi yapan butun arkadaşlar için geçerli lütfen
FORUM KURALLARINI OKUMADAN baslık açmayın.