Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.07.2009, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: BU SİTELERE DİKKAT SAKIN GİRMEYİN

ARKADAŞLAR BEN BU FORUMA BİR BAŞLIK AÇSAM HEMEN KÖTÜLÜYOLAR YADA HEMEN HERŞEYE KARIŞIYOLAR

BU SİTE SAHİPLERİ LÜTFEN BAŞLIK KİM AÇMIŞSA ONLARA KARIŞMAYIN SİZENE BU SİTELER SADECE TR.GG SİTESİNİ KİRLETİYOR

BU SİTELER İÇİMİZDEN BİR İLERİ SAKIN BUNLARIN SİTELERİNE GİRMEYİN BELKİ AKLI BAŞLARINA GELİR
BEDAVA SİTEM SİZİN BABANIZIN SİTESİ DEGİLDİR

futbolexstra

futboltribunu

bonjuan1.tr.gg

vitaminlik.tr.gg

ARKADAŞLAR BU VERMİŞ OLDUGUM SİTELER SADECE ORTAMI GERİYOLAR VE DALGA GEÇİYORLAR

TÜM TR.GG SİTELER ADINA SİZLERİ PROTESTO EDİYORUZ
Mesaj10.07.2009, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açtığın Bu Gereksiz Başlık İçin Seni Kınıyorum..

Ayrıca bi iki dakikanı kuralları okumaya versen iyi olur

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=104303

Mesaj10.07.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
Açtığın Bu Gereksiz Başlık İçin Seni Kınıyorum..

Ayrıca bi iki dakikanı kuralları okumaya versen iyi olur

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=104303
Sana katılıyorum... Asıl sen bizim sinirlerimizi bozmak için polemik yapıyorsun 25dadasim! 2 Yıl Bu Forumda Kaldım Yemin Ediyorum Sizin gibileri görmedim ya... Bu kadar da olmas şikayet edecekseniz moderatörlere edin!
Mesaj10.07.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

EVET ÇOK GEREKSİZ BAŞLIK AÇMIŞIM SİZİN SİTELER ÇOK GEREK SİZKİ BENİM AÇTIGIM BAŞLIK GEREKSİZ DİYOSUN

YAV KARDEŞİM SANANE BEN 10 KERE OKUMUŞUM SEN GİT ONU BİYEREN .... TÖVBE TÖVBE
Mesaj10.07.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bu mesajlarınızdan dolayı sizi şikayet edeceğimden haberinizin olmasını isterim!.

Mesaj10.07.2009, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

25dadasim yazmış:
EVET ÇOK GEREKSİZ BAŞLIK AÇMIŞIM SİZİN SİTELER ÇOK GEREK SİZKİ BENİM AÇTIGIM BAŞLIK GEREKSİZ DİYOSUN

TERBİYENİ TAKIN!.....

Mesaj10.07.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

25dadasim yazmış:

bonjuan1 sen de şikayet ettiğine göre artık mesaj atma... tüm BS üyelerinden bu arkadaşı supporta şikayet etmelerini istiyorum... Ben daha fazla uğraşamayacağım... Ayrıca bu konuya kimse mesaj atmasın... 25dadasim adlı üyenin asıl sitesini öğrenmk istiyorum!
Mesaj10.07.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

görmiyeli fanatiğim artmıs sağol la reklamımı yapıyon ilke beni yamız bide Mr. Green
Mesaj10.07.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece gülüyorum..
Mesaj10.07.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu aralar bize birşeyler oluyor aramızdaki arkadaşlık bağları kopuyor yerine iftira atma bağları geliyor bu aralar bedava-sitem'in hatrı sayılan bir çok sitesine iftiralar atılmaya başladı neler oluyor bize!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj10.07.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Arkadaşlar bu aralar bize birşeyler oluyor aramızdaki arkadaşlık bağları kopuyor yerine iftira atma bağları geliyor bu aralar bedava-sitem'in hatrı sayılan bir çok sitesine iftiralar atılmaya başladı neler oluyor bize!

evet doğru. bu işin sonu hayr-ı alamet değil ama. Sad Crying or Very sad

Mesaj11.07.2009, 05:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Tabi çok haklısın

bonjuan1 yazmış:
paylasim61 yazmış:

evet doğru. bu işin sonu hayr-ı alamet değil ama. Sad Crying or Very sad
Mesaj11.07.2009, 05:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:

düşünsene 2milyon üye yani 100 bin 200 bin derken 2milyon üyenin arasından ortamı bozanlar kesinlikle çıkar bence artık sadece davet koduyla üye olunsun ama olamaz böyle bişey üye kazandıkça para kazanıyorlar

haksızmıyım?