Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2009, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu: 3 Önerim Var

1-)Sayın yöneticiler ve arkadaşlar herkesin bildiği gibi yarışma duyurularının forumda yapılması yasak fakat buna hiç uymayan arkadaşlar var ve özellikmle promosyon bölümüne konuları açıyorlar benim ilk nherim bu yarışmalar için yeni bir yarışma forumunun açılması bunu açmak çok kolay aslında yöneticilerimiz için.

2-)Bize verilen 1gb lık hafızanın birazdahaarttırılması.

3-)Bu Goggle Chrome İçin Javayı Açtınız Fakat Yinede BAzı Eksiklikler Var Örneğin Köprü Ekle Yazı BOyutu Gözükmüyor Bunlarıda Giderirseniz Çok Bahtiyar olacağım Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj08.07.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında mantıklı öneriler Razz
Mesaj08.07.2009, 10:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

maximumtest yazmış:
aslında mantıklı öneriler Razz
Razz Mantıksız öneri neden yapayım Razz

Mesaj08.07.2009, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 ye sert bi sözüm var arkadaşım diğer yerler 1 gb yi bile vermiyor maalesef b-s admini zengin değil sanıyorum bizim maddi destek veriyormuyuz ki böle bi isteğimiz olsun
Mesaj08.07.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:
2 ye sert bi sözüm var arkadaşım diğer yerler 1 gb yi bile vermiyor maalesef b-s admini zengin değil sanıyorum bizim maddi destek veriyormuyuz ki böle bi isteğimiz olsun
Yaw sadece bir öjneriydi aslında onu yazarken bende biraz tedirgin yazdım Razz Onu okadar takmayında diğer 2 si bence çok güzel.

Mesaj08.07.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece 1.önerini sevdim

2.önerin 1gb artırılması saçma geldi.1 gb doldurabildinde artırmaya çalışıyorsun Razz

3.cüsü köprü ekle açılıyor Confused

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj10.07.2009, 13:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel öneriler ama bunları Gerçekleştirebileçek Kimse varmı ??
Mesaj10.07.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. Öneri Hakkında: Eskiden Böyle Bir BÖlüm Vardı Bizim Zamanımızda Ama Teknik Forum Olma Yolunda Kaldırıldı Wink

2. Öneri Hakkında: Bazı Arkadaşların Dediği gibi bazıları bunu bile vermiyor ve biz zaten 1 gb hepsini zor kullanıyoruz... hatta hiç kullanmıyoruz denebilir Wink

3. Öneri Hakkında: Bu Teknik Bir Çabadır Ben CHrome Kullanmıyorum bu yüzden bilmiyorum...
Mesaj10.07.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

denizmerkezi yazmış:

Kesinlikle katılıyorum..
Bedava sitemde 1 Gb'lik alanı dolduran 1 tane bile kullanıcı yoktur..
Aslında 1 gb bedava sitem kullanıcıları ıcın cok buyuk bır alan..
Bencede 2. öneri cok gereksiz..!

Mesaj12.07.2009, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar 3 numaralı önerim gerçekleşti 2 numaralı öneriyi bırakın 1. numaralı öneriyi tartışalım Very Happy

Mesaj13.07.2009, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok dar düşünüyorsunuz. Şimdi sadece resim formatı yüklendiği için zaten 1 GB anlamı yok. Bunu BS'de biliyor. Reklam için bunu kullandı ve kendini tanıttı.

2 numaralı öneriyi geçiyorsunuz ama ilerde swf, mp3, doc, pdf, avi, vb. dosyaları yüklemeye izin verildiği zaman nasıl tutuşacaksınız tahmin edebiliyorum. İşte o zamanda BS size ver para al kota diyecek.