Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2009, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Akıl Lazım

Arkadaşlar,bir çoğumuz bu maceraya atladı.Site kuralım dedik,Başımızın tatlı belası oldu sitelerimiz. Smile Ama allah için sitelerimize bedavasitem kullanıcılarından başka kim giriyor. Sad İşte bizim amacımız bu olmalı dışardanda ziyaretçi çekmeliyiz.Onun İçin acaba sitelerimizin içeriği ne olmalı ki tutulalım.Sizin de önerileriniz varsa söleyin Gerçekten uygulayacam.
Mesaj07.07.2009, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Akıl Lazım

Merhaba değerli arkadaşlar;

maxim-oyunun yazmış:
Arkadaşlar,bir çoğumuz bu maceraya atladı.Site kuralım dedik,Başımızın tatlı belası oldu sitelerimiz. Smile Ama allah için sitelerimize bedavasitem kullanıcılarından başka kim giriyor. Sad İşte bizim amacımız bu olmalı dışardanda ziyaretçi çekmeliyiz.Onun İçin acaba sitelerimizin içeriği ne olmalı ki tutulalım.Sizin de önerileriniz varsa söleyin Gerçekten uygulayacam.

Senin bu dediğini zaten yapıyorum ve Allah'a Şükür başarıyorumda.

1- Önce Sitene Gerçkten alakalı konular açıp kopyala yapıltır hesabı değilde okuyup anladıklarını yaz yada kendin orjinal birşey yapıp yayunla.

2- Google ye site haritanı ekle böylece sitene dıaşrıdan girişler olur.

Ayrıca benim siteme Bs den daha çok dışarıdan olanlar geliyor. Birçok com lu sitede farkında olmadan sitemin reklamını yapmışlar.

Sizde kaliteli bilgiler yayınlayın! Tek önerim budur!

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj07.07.2009, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

yhani alkalı konu derken orjinal şeyler ney Question
Mesaj08.07.2009, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

maxim-oyunun yazmış:

arkadaşım gururum5 gizliimler baktube ziyaretçi sayısına bakarsan googledan ne kadar çok adam geldiğini anlarsın onların içeriklerini göz at derim

SİTEMİZE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Mesaj08.07.2009, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba değerli arkadaşlar;

maxim-oyunun yazmış:

Örneğin Başka siteden alamadığın bilgi olsujn resim olsun video olsun. Senin kendi imzanla olan şeyler. Mesela Bir videoyu yaınlıyorsun ya eklediğin videoda başka sitenin reklamı olmasın aksien kendin video upload edip at. Zor birşey değil!

Orjinals ana ait olmasada kendin uğraşıp atman demek.

Tüm Bedava-Site(m)'e iyi günler diliyorum...
Mesaj13.07.2009, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj13.07.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

MantıklıSenin bu dediğini zaten yapıyorum ve Allah'a Şükür başarıyorumda.

1- Önce Sitene Gerçkten alakalı konular açıp kopyala yapıltır hesabı değilde okuyup anladıklarını yaz yada kendin orjinal birşey yapıp yayunla.

2- Google ye site haritanı ekle böylece sitene dıaşrıdan girişler olur.

Ayrıca benim siteme Bs den daha çok dışarıdan olanlar geliyor. Birçok com lu sitede farkında olmadan sitemin reklamını yapmışlar.

Sizde kaliteli bilgiler yayınlayın! Tek önerim budur!