Forum'da ara:
Ara

Sizce Haksızmıyız ?..
Evet
  33%
[ 1 ]
Hayır
  66%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem Yönetimini Dikkate;

Bedava-Sitem Yönetimini Dikkate Ve Uyelerin İlgisine Davet Ediyorum..

Tarih : 23.11.2007 .& 23.11.2008 Mistanbul'un 2.Yıl Dönumu Ancak Mistanbul'a Yönetim Tarafından hiçbir hediye yada yıl dönumu için özel bir e-Posta dahi bulunmamakta..

Tarih : 20.07.2007 & 20.07.2008 HackerFriend'in 2.Yıl Dönumu Ancak HackerFriend'e Yönetim Tarafından hiçbir hediye yada yıl dönumu için özel bir e-Posta dahi bulunmamakta..

Bu iki site sadece Ve

Tarih : 11.08.2007 & 11.08.2009 (Benim Sitem)VatanTopragi 3.Yıl Dönumu Ancak VatanTopragi'na Yönetim Tarafından hiçbir hediye yada yıl dönumu için özel bir e-Posta dahi bulunmamakta..

Bedava-Sitem Kurulalı 3 Yıl Oldu..Ancak İlk Yılında uye Sayısı 100 civarındaydı.Şimdi ise 2 Milyon'a yakın Ancak Bedava-Sitem ilk yılında ki 100 uyesinden Geriye Kalmış Sadece 10 Site Bulunmakta Ama Bedava-Sitem Yönetimi Diikkate Dahi almamakta..

VatanTopragi.Tr.GG yönetimi olarak biliyoruz ki bu mesajdan sonra sitemiz uzun bi sure kapalı kalacak veya silinecek aynı zmanda forumda uzun sure Banlanacak Yada bu mesaj örtpas edilerek silinecek ama biz cesaretimize guveniyor ve bu mesajı sizlerle paylaşıyoruz..

Bedava-Sitem Yönetiminin Dikkatine ; Uyelerinizin Değerini Bilin Ve Ne Olursa Olsun Onları Kaybetmemeye Çalışın..

Temmuz '09

VatanTopragi.Tr.GG

Burak BABAYİĞİT

Yazımı Okuduğunuz için Teşekkurler..

İyi Gunler..