Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.07.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu: can*sıkıntısı*photoshop*alışmalarım

çalışmaların*herşeyi*yazı*arkaplan*filan*hep*bana*aittir.
Mesaj15.07.2009, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorum*yokmu? Crying or Very sad
Mesaj15.07.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepsi çok güzelller bende photoshop kullanıyom ama bu kadar professiyonelce değil .. ellerine sağlık süper .. başarılarının devamını dilerim.. ama başlıkta alışmalarım değil de çalışmalarım olcak ta .. neyse başarılar !!
Mesaj15.07.2009, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsi çok güzel eline sağlık kardeşim umarım bir gün bende photofhiltreden bunları yapabilecek kadar ilerlerim Very Happy (Sizinkilerin photoshop olduğunu biliyorum)

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj15.07.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol yaa benimkave bozuk ean klavyesiye bu kadar ie Laughing çokta profesyonel değil sadece can sıkıntısı daha 13 yaşındayım büyyünce daha ii olcak inş. Laughing
Mesaj15.07.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağol yaa benim klavye bozuk ekran klavyesiye bu kadar işte Laughing çokta profesyonel değil sadece can sıkıntısı daha 13 yaşındayım büyyünce daha ii olcak inş. Laughing
Mesaj15.07.2009, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
sağol yaa benim klavye bozuk ekran klavyesiye bu kadar işte Laughing çokta profesyonel değil sadece can sıkıntısı daha 13 yaşındayım büyyünce daha ii olcak inş. Laughing
Eee iyisin sen yine bana baksana bi boş boş 15 sene doldurdum (6 gün önceydi doğum günüm Very Happy) Very Happy

Mesaj15.07.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:
Eee iyisin sen yine bana baksana bi boş boş 15 sene doldurdum (6 gün önceydi doğum günüm Very Happy) Very Happy

Very Happy bi bakımdan öyle erken öğrendim ama kimseden yardım almadan öğrendim Laughing daha güzellerii görünce ben niye böyle yapamyom die üzülüyom ama düşününce onlar büyük ben küçüğüm arada en az 10 yaş frak war Laughing şimdi bile iyyim daha 13 yaşıma 3 ay war Laughing şimdiden kendimi iyi görüyorum Laughing
Mesaj15.07.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
paylasim61 yazmış:
matematikcimm yazmış:

Very Happy bi bakımdan öyle erken öğrendim ama kimseden yardım almadan öğrendim Laughing daha güzellerii görünce ben niye böyle yapamyom die üzülüyom ama düşününce onlar büyük ben küçüğüm arada en az 10 yaş frak war Laughing şimdi bile iyyim daha 13 yaşıma 3 ay war Laughing şimdiden kendimi iyi görüyorum Laughing
Offf canım sıkıldı bizim webmaster abi var Very Happy Ona yarın söyleyecem bana bir tasarım yapsın Very Happy İnşallah yapar ya Very Happy

Mesaj15.07.2009, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende 11 yaşındayım
Mesaj15.07.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

hepiniz daha çok küçüksünüz ben 17 yaşındayım Very Happy

Mesaj15.07.2009, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Boş Sayılmam Very HappyVery Happy Kanka Benim Adımıda Yazmışın Süper Olmuş
Mesaj15.07.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarist yazmış:
Bende Boş Sayılmam Very HappyVery Happy Kanka Benim Adımıda Yazmışın Süper Olmuş
abi kanka size 2mizn ben by_bomba? sen sanabeko Laughing
Mesaj15.07.2009, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
tasarist yazmış:
abi kanka size 2mizn ben by_bomba? sen sanabeko Laughing

Bu Yazıya Bakınca Anlaşılıoki Sen Daha Klavye AlmamışınVery Happy
Mesaj15.07.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

anla işe tai oacaktı Laughing