Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu: ß-S'nin Tek [ Osmanli-devLeti Sitesi ] YorumLar Lütfen!!

arkadaşlar' Yorumlarınız benim ve sitem için önemlidir Sitemizi Ziyaret Ederseniz Seviniriz... Arrow www.osmanli-devleti1299.tr.gg ' bekliyorum.. Wink
Mesaj22.07.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yorumlar lütfne.. :S
Mesaj22.07.2009, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok yanlış bir başlık.. Bedava-Sitem'in ilk Osmanlı sitesiymiş?? En az 20 tane gördüm 3 yıldır..!!!
Mesaj22.07.2009, 10:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamsatranc yazmış:
Çok yanlış bir başlık.. Bedava-Sitem'in ilk Osmanlı sitesiymiş?? En az 20 tane gördüm 3 yıldır..!!!

teşekkürler.. arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..
Mesaj22.07.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bencede çok yanlış bir başlık ayrıca ben sana www.beyrencom-osmanli.tr.gg diye bir site verdim oradan bilgileri alabilirsin diye bnim sitem bu..
Mesaj22.07.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanli-devleti1299 yazmış:
tamsatranc yazmış:

Very Happy Bir çok kişi bu yorumu duyunca bağırmaya başlardı Smile Ben de siz böyle dediniz diye sizi bir deneyeyim dedim Smile O kadar çok Osmanlı sitesi gördüğüm doğru ama içerisinde en iyi içerikli site sizinki olmuş. Fakat tasarım fazla janjanlı. Onun dışında çok güzel. Başarılarınızın devamını dilerim..
Mesaj22.07.2009, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamsatranc yazmış:
tamsatranc yazmış:

Very Happy Bir çok kişi bu yorumu duyunca bağırmaya başlardı Smile Ben de siz böyle dediniz diye sizi bir deneyeyim dedim Smile O kadar çok Osmanlı sitesi gördüğüm doğru ama içerisinde en iyi içerikli site sizinki olmuş. Fakat tasarım fazla janjanlı. Onun dışında çok güzel. Başarılarınızın devamını dilerim..

Smile eyw saol kardeşim.. Karşındaki kişi Sana Sert Davranıyorsa Bırak Kendi Halinede Eğlensin Biraz Smile Bu sözüm sana değil yanlış anlama x)
Mesaj22.07.2009, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamsatranc yazmış:
tamsatranc yazmış:

Smile eyw saol kardeşim.. Karşındaki kişi Sana Sert Davranıyorsa Bırak Kendi Halinede Eğlensin Biraz Smile Bu sözüm sana değil yanlış anlama x)

Evet haklısın Smile
Mesaj22.07.2009, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadşlar olmuyor böyle az bi zamanınızı bnm sitemle ayırırsanız seviniriz yorumlarınızı bekliyorum.. Smile Smile Smile Smile
Mesaj22.07.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaraporu yazmış:
Evet bencede çok yanlış bir başlık ayrıca ben sana www.beyrencom-osmanli.tr.gg diye bir site verdim oradan bilgileri alabilirsin diye bnim sitem bu..

bak buna kızarım işte sen bana dedin içeriğimi alaiblirsin diye ben ne dedim saol gerek yok sitemde yeterince bilgi vardır yinede saol demedimmi uydurma kafandan ltfn Mad Mad Mad Mad Mad
Mesaj22.07.2009, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş adam yardım değil reklam derdinde Wink

sitende güzel olmuş başarılar. Wink
Mesaj22.07.2009, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
kardeş adam yardım değil reklam derdinde Wink

sitende güzel olmuş başarılar. Wink

tşkler kardeşim senin sitende gayet güzel yorumlara devam edersek sevinirim arkadaşlar..
Mesaj22.07.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]Kardeş,kim nederse desin ama senin içeriğin gerçekten çok kaliteli.Tam Osmanlı ile ilgili bilgiler veriyor.Senin gibi buna benzer site açanların adreleriyle içerikleri hiç uyuşmuyor.Bundan dolayı seni kutlarım.Şahsen siteni çok Beğendim...! Wink
Mesaj22.07.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
[b]Kardeş,kim nederse desin ama senin içeriğin gerçekten çok kaliteli.Tam Osmanlı ile ilgili bilgiler veriyor.Senin gibi buna benzer site açanların adreleriyle içerikleri hiç uyuşmuyor.Bundan dolayı seni kutlarım.Şahsen siteni çok Beğendim...! Wink

teşekkürler ederim sözlü ifadenizden dolayı..
Mesaj22.07.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizde Başarılar!