Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2009, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Dikkat edin arkadaşlar

Böyle bir mesaj gelirse sakın şifrenizi vermeyin.

En son kaidem tarafından 25.07.2010 19:14:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2009, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uyarı için teşekkürler

Ayrıca support'a da o siteyi bildirirseniz gerekli işlemi yapacaklardır!.

Mesaj21.07.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
Uyarı için teşekkürler

Ayrıca support'a da o siteyi bildirirseniz gerekli işlemi yapacaklardır!.

uzun surebilir ondan erken uyarıyı yapayım dedim. Yeni arkadaslar çok malum...
Mesaj21.07.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Komik Zihniyetler (: Sadece Gülüyorum Böylelerine Ya Milleti Kandırmaya Çalışıyorlar Bedava Sitem'e Açık Girmeyeceğini Herkez Bilir Hadi Girdim Diyelim:D Siteyi Hackleseler Bise Adı Üstünde Bedava- Site Kur Yeniden ... ((((:
Mesaj21.07.2009, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
Komik Zihniyetler (: Sadece Gülüyorum Böylelerine Ya Milleti Kandırmaya Çalışıyorlar Bedava Sitem'e Açık Girmeyeceğini Herkez Bilir Hadi Girdim Diyelim:D Siteyi Hackleseler Bise Adı Üstünde Bedava- Site Kur Yeniden ... ((((:

Bende basta gulup gecmek istedim ama cogu tr.gg li kullanıcı kucuk bilirsiniz
o kadar emek veriyorlarki... ellerinden gitmesi onları nasıl yaralar bilemezsiniz...
Mesaj21.07.2009, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
[b]Komik Zihniyetler (: Sadece Gülüyorum Böylelerine Ya Milleti Kandırmaya Çalışıyorlar Bedava Sitem'e Açık Girmeyeceğini Herkez Bilir Hadi Girdim Diyelim:D Siteyi Hackleseler Bise Adı Üstünde Bedava- Site Kur Yeniden ... ((((:

o kadar emek veriyorlarki... ellerinden gitmesi onları nasıl yaralar bilemezsiniz...

Doğrudur Bu Arada Önceki Mesajımda Unuttum Affedin!
Tekrarda Yazamadım Flood Olur Diye (:
Bizi Ve Arkadaşları Bilgilendirdiğiniz İçin Kendim Ve Arkadaşlar Adına Teşekkürler Wink[/b]
Mesaj21.07.2009, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
kaidem yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
[b]Komik Zihniyetler (: Sadece Gülüyorum Böylelerine Ya Milleti Kandırmaya Çalışıyorlar Bedava Sitem'e Açık Girmeyeceğini Herkez Bilir Hadi Girdim Diyelim:D Siteyi Hackleseler Bise Adı Üstünde Bedava- Site Kur Yeniden ... ((((:

Doğrudur Bu Arada Önceki Mesajımda Unuttum Affedin!
Tekrarda Yazamadım Flood Olur Diye (:
Bizi Ve Arkadaşları Bilgilendirdiğiniz İçin Kendim Ve Arkadaşlar Adına Teşekkürler Wink[/b]

Rica ederim Wink
Mesaj21.07.2009, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem Yönetimi Her ne sebep olursa olsun sizden kesinlikle şifre ve buna benzer bilgiler talep etmemektedir..
Lüften Şifrenizi kesinlikle başkalarıyla paylaşmayanız.. Mail - Msn - Site Şifrelerini Birbirinden Bağımsız Ayrı ayrı şifreler seçiniz..
Ayrıca Periyodik olarak her hafta şifrelerinizi değiştiriniz..
Bedava Sitem'de Hack olayına karşı hiç bir açık yoktur. bu ve bunun gibi söylentilere de kulak asmayınız..
iyi eğlenceler Wink

Mesaj21.07.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim sekmen-ailesi.tr.gg sitemede gelmişti. Bende vermemiştim. Vermeyince siteme hit gönderdi. Webmaster offline... dedi. Bunu aşırı klikten dolayı yapıyor. Böyle bir şeyle karşılaşırsanız kesinlikle vermeyin.
Mesaj21.07.2009, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
Bedava Sitem Yönetimi Her ne sebep olursa olsun sizden kesinlikle şifre ve buna benzer bilgiler talep etmemektedir..
Lüften Şifrenizi kesinlikle başkalarıyla paylaşmayanız.. Mail - Msn - Site Şifrelerini Birbirinden Bağımsız Ayrı ayrı şifreler seçiniz..
Bedava Sitem'de Hack olayına karşı hiç bir açık yoktur. bu ve bunun gibi söylentilere de kulak asmayınız..
iyi eğlenceler Wink

Açıklamanız için teşekkürler @kerimdj Wink

Biz gereken önemi göstereceğiz.Msn,pm gibi çeşitli yollarla şifre isteyenleri support'a ve ya moderatör arkadaşlara bildireceğimizden hiç kuşkunuz olmasın!

Ayrıca artık Bedava-sitem kullanıcılarının çoğunun bu gibi olaylara kanacağını düşünmüyorum

İyi Eğlenceler!.

Mesaj22.07.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
iyi eğlenceler Wink

Bizi Aydınlattığın İçin Teşekkürler Kerimdj
Mesaj22.07.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu tür olayların Onine Internet serverı Metin2 veya Knight Online gibi oyunlarda olacağını zannediyordum.Meğersem komik zihniyetler burayada el atmış..! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

@kerimdj
@kaidem

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler... Wink
Mesaj22.07.2009, 12:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Ben bu tür olayların Onine Internet serverı Metin2 veya Knight Online gibi oyunlarda olacağını zannediyordum.Meğersem komik zihniyetler burayada el atmış..! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

@kerimdj
@kaidem

facebook ta bile var.. Mr. Green

Mesaj22.07.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan1 yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

@kerimdj
@kaidem

facebook ta bile var.. Mr. Green

Mr. Green Question Mr. Green Mr. Green
Mesaj22.07.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

"Sitenizde açık var" ne demek? Mr. Green
Önceki mesajları göster: