Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2009, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
Sitenizde Başarılar!

teşekkürler ederim kardeşim.. Bu arada Seni forumda çok görüyorum Bazı Kurallara uymayan arkadaşları uyarıyorsun cok hosuma gitti o yüzden seni tebrik etmek istiyorum.. Smile Arkadaşlar yorumlara devam edersek sevinirim ... Wink
Mesaj22.07.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

dikkat et bizans saldırmasın siteye Very Happy
Mesaj22.07.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanli-devleti1299 yazmış:
kitaraporu yazmış:
Evet bencede çok yanlış bir başlık ayrıca ben sana www.beyrencom-osmanli.tr.gg diye bir site verdim oradan bilgileri alabilirsin diye bnim sitem bu..

bak buna kızarım işte sen bana dedin içeriğimi alaiblirsin diye ben ne dedim saol gerek yok sitemde yeterince bilgi vardır yinede saol demedimmi uydurma kafandan ltfn Mad Mad Mad Mad Mad

Ben sadece örnek olarak gsterdim Wink
Mesaj22.07.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

dangerfull yazmış:
dikkat et bizans saldırmasın siteye Very Happy

yok o korumayı aldım ben siteme.. Smile Very Happy Very Happy
Mesaj22.07.2009, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj22.07.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

siyahbeyaz-1903 yazmış:
kardeş adam yardım değil reklam derdinde Wink

sitende güzel olmuş başarılar. Wink

Hakkımda ulu orta yerde yorum yapma kardeş sonucuna katlanırsın bak bakalım bir şöle geçmişime 2 yıla yakındır bs'yi kullanıyorum birçok insana bedava tasrım logo banner oyun kodları verdim vblerini yptım hiçbirinde reklam yoktur..Yeni yeni kendi stemi duyurmak için reklam veriyorum ama sizin gbi çok bilmiş çaylaklar herhalde konuşur kndini haklı çıkartmaya çalışır.Bi daha benim hakkımda yorum yazarsan gereği ypılacaktır.

İyi günler Wink
Mesaj22.07.2009, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaraporu yazmış:
kitaraporu yazmış:
Evet bencede çok yanlış bir başlık ayrıca ben sana www.beyrencom-osmanli.tr.gg diye bir site verdim oradan bilgileri alabilirsin diye bnim sitem bu..

bak buna kızarım işte sen bana dedin içeriğimi alaiblirsin diye ben ne dedim saol gerek yok sitemde yeterince bilgi vardır yinede saol demedimmi uydurma kafandan ltfn Mad Mad Mad Mad Mad

Wink
Mesaj22.07.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizimmgalaksi yazmış:
başarılar

yorumun için teşekkürler.. Very Happy
Mesaj22.07.2009, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
Sitenizde Başarılar!

teşekkürler ederim kardeşim.. Bu arada Seni forumda çok görüyorum Bazı Kurallara uymayan arkadaşları uyarıyorsun cok hosuma gitti o yüzden seni tebrik etmek istiyorum.. Smile Arkadaşlar yorumlara devam edersek sevinirim ... Wink
Saolun...
Mesaj22.07.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaraporu yazmış:
kitaraporu yazmış:

Wink

snle aramızda alan bir tartışşmaydı bitti gitti yanış anlaşılma oldu ama araya atlıyanlar var nedense ben onu anlamıyorum sitende başarılar tekrar
Mesaj22.07.2009, 11:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaraporu yazmış:
siyahbeyaz-1903 yazmış:
kardeş adam yardım değil reklam derdinde Wink

sitende güzel olmuş başarılar. Wink

Hakkımda ulu orta yerde yorum yapma kardeş sonucuna katlanırsın bak bakalım bir şöle geçmişime 2 yıla yakındır bs'yi kullanıyorum birçok insana bedava tasrım logo banner oyun kodları verdim vblerini yptım hiçbirinde reklam yoktur..Yeni yeni kendi stemi duyurmak için reklam veriyorum ama sizin gbi çok bilmiş çaylaklar herhalde konuşur kndini haklı çıkartmaya çalışır.Bi daha benim hakkımda yorum yazarsan gereği ypılacaktır.

İyi günler Wink

senin siten hakkında kötü bir yorum yapmadım bu 1
niyetini kendin söylüyorsun reklam yeni yeni yapmaya başladım diye 2
ağzını topla terbiyesizliğe luzum yok bu 3

arkadaşın başlığına saygım var uzatmayacağım eğer ki bir daha terbiye sınırlarını aşarsan görürüz kimin hakkında gereği yapılacak!
ayrıca sana sevindiririci haber veriyim yakında biz sileceğiz sitemizi zaten Wink ve forumdan ayrılacağız.
Mesaj22.07.2009, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kitapraporu tartışma ortamı yaratmayın.!TARTIŞMA ORTAMI OLAN BAŞLIKLAR SİLİNİYOR!BUNUDA UNUTMAYIN.! Wink
Mesaj22.07.2009, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
Kitapraporu tartışma ortamı yaratmayın.!TARTIŞMA ORTAMI OLAN BAŞLIKLAR SİLİNİYOR!BUNUDA UNUTMAYIN.! Wink

katılıyorum.. Wink arkadaşlar yorumlara devam edersek seviniirm .
Mesaj22.07.2009, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

YorumLar Durdu ? Rolling Eyes
Mesaj22.07.2009, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten güzel başarılar..
Önceki mesajları göster: