Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2009, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
gececi40 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
uzun bir aradan sonra bende bir mesay yazıyorum
önceden forum çok güzeldi harikaydı
bende sitemle nerdeyse 2 yılı doldurcam
orhanyıldız sitelere yorum yapardı
silsile çok sevdiğim biriydi
net-murat fenercafe gururum5 afilliyalnizlik hayaller-de şimdi çok dargınım ona ama onunda çok iyiliği dokundu bana cevdetprizrenli oda çok olğun biri
eskiler anılarla güzel
cunobag bahse selin hanım davisd89
tr-gg için sadece böyle bir site yaparlarsa harika olur
herkes allaha emanet olsun

dostum beni yazmamışsın üzüldüm yaa neyse Smile

UNUTMUŞUM GECECİ40 KRALMUSTAK GÖKŞEN

Smile bidaha olmasın yanlız anlamıyorum bedava-sitem nostaji 14 sayfadan 9 a düştü mod arkadaşlara inanamıyorum bunu bile çok görüyorlar yaa ayakta alkışlamak lazım böylelerini

Merhaba,
forum kuralları gereği 200 mesajda başlık kilitlenme kuralı oldugundan dolayı aralarda flod mesajları ve başlıkla alakası olmayan mesajları temizleme çabası göstermiştim.. Kuralları yerine getirmek daha iyi oldugunu düşünüyorum şimdi..
Bu başlık kilitlenmesin,hoşgörü saygı dostluk mesajları eklensin diyerek 30'a yakın mesajı boşuna ayırmışım..
kullanıcılardan özür dileyerek belirtmek isterim.. 200 mesajda bu konu kilitlenecektir.. saygılarımla

Mesaj25.07.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
gececi40 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
gececi40 yazmış:
sevgi-sitem yazmış:
uzun bir aradan sonra bende bir mesay yazıyorum
önceden forum çok güzeldi harikaydı
bende sitemle nerdeyse 2 yılı doldurcam
orhanyıldız sitelere yorum yapardı
silsile çok sevdiğim biriydi
net-murat fenercafe gururum5 afilliyalnizlik hayaller-de şimdi çok dargınım ona ama onunda çok iyiliği dokundu bana cevdetprizrenli oda çok olğun biri
eskiler anılarla güzel
cunobag bahse selin hanım davisd89
tr-gg için sadece böyle bir site yaparlarsa harika olur
herkes allaha emanet olsun

dostum beni yazmamışsın üzüldüm yaa neyse Smile

UNUTMUŞUM GECECİ40 KRALMUSTAK GÖKŞEN

Smile bidaha olmasın yanlız anlamıyorum bedava-sitem nostaji 14 sayfadan 9 a düştü mod arkadaşlara inanamıyorum bunu bile çok görüyorlar yaa ayakta alkışlamak lazım böylelerini

Merhaba,
forum kuralları gereği 200 mesajda başlık kilitlenme kuralı oldugundan dolayı aralarda flod mesajları ve başlıkla alakası olmayan mesajları temizleme çabası göstermiştim.. Kuralları yerine getirmek daha iyi oldugunu düşünüyorum şimdi..
Bu başlık kilitlenmesin,hoşgörü saygı dostluk mesajları eklensin diyerek 30'a yakın mesajı boşuna ayırmışım..
kullanıcılardan özür dileyerek belirtmek isterim.. 200 mesajda bu konu kilitlenecektir.. saygılarımla

Kerim abi bu başlığı o kadarda sıradan görme kuralları bana öğretmene gerek yok ben biliyorum zaten bu başlık için bu sınırlamayı 400 yapsan çökmez bu bs daha buraya yazması gereken üstadlarımız çok ama istersen başlığıda sil farketmez artık
Mesaj25.07.2009, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Anılarım bitmez ama Bu forumda gercek dostluğu

Galatasarayy, dan gördüm cok iyi bir arkadaşımız ve tabiki gececi40 Bunlardan başka iyi birisini tanımıyorum tabiki herkesin yeri farklı ama gercek dostluğu forumda bu arkadaşlardan buldum. Teşekkür ederim onlara

Aynı şekilde .. En iyi anlaştığım , yoldaşlarımdan birisin Wink
Sen ve ua1905ua ' nın yeri ayrı başka sevdiğim arkadaşlarım , dostlarım olsa da siz bir adım öndeydiniz hep Wink

Mesaj25.07.2009, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Son cümlelerim, örneklere alınmama karşı olan arkadaşlarıma ...Evet sitem sizler için fakir...sizlerin tabirinizle torpilli,sizler için 2 aydır hazırlamaya çalıştığım css tasarım anlatımımı, yine sizlere vakit ayırmadığım için anlatımı bitiriveriyorum,sizler için sırtımı her zaman B-S ye dönüyorum..dönüp ve karalayarak gidip-geliyorum ve hiçbirşey olmamış gibi davranıyorum,sizler için aylardır yönetim boşluğunu doldurmak için saatlerimi geçirmedim(Anlayana koca bir ÜNLEMDİR. Bunları takım arkadaşlarım ve kendi adıma söylüyorum)

Türkmayası, benim kişilerle, şahıslarla bir derdim yok. Aldığım gart, tutum ve yanlış politikalara. Öyle ki, insanlar (forum üyeleri, bu başlıktaki kimi verilmeye çalışılan mesajlarda da belirtildiği gibi); başlangıçta var olan forum=aile ruhunun kaybolup forumdaki çoksesliliğin yerini alan "ELİ SOPALI" bir bedava-sitem uygulamasıyla karşı karşıyalar ve bu yüzden görüşlerini belirtmeye çekiniyorlar. Çünkü forumda aykırı görüşler yükseldiğinde, eleştirileri sindirebilmek / anlayabilmek ve var olan sorunlara çözüm yolu bulmak yerine SİTELERİ SİLİNİP tüm bedava-sitem kullanıcılarına gözdağı verilmeye çalışılıyor. Yani; "Kapayın çenenizi, susun. Yoksa sizin de siteniz silinir."

Şahsen benim, sitemin silinmesiyle ilgili bir derdim yok. Ama birgün, sırf sitem silinecekse de site yedeğimi alabileceğimin garantisini bilmek isterim. Çünkü sonuçta nerden baksan 2 yıllık bir emek ve hiç kimse, emeğinin yok olmasını istemez. Bu, konunun sadece bir yönü.

Gururum5, bir konu açtı, ben de mesajımla ona destek verdim ve ardından konu silindi. Yani bu, çokseslilik mi? Haklı bir tepkiydi ve haklı bir garddı. Websitesi silinip sabaha karşı açıldı. Ve buna benzer benim açtığım bir çok başlık, ya silindi; ya konu kilitlendi.

Hani aile ortamı vardı diyor ya arkadaşlar. Aile ortamında, bu tür istibdata kaçan, kapa çeneni yoksa siten silinir diye gözdağı verilen baskıcı politikaların yer alamadığını düşünüyorum. Eleştiriye açık olacaksınız ki, üst üste sorunların yığılıp daha kötü bir gidişata gitmeden önce sorun çözülsün. Yoksa o sorun, giderek daha da büyüyecek, arada bir TOPLU TEMİZLİK YAPILIP SİTELERİN SİLİNMESİYLE sorunlar, yine uzun bir müddet görmemezlikten gelinmeye çalışılacaktır. Peki sonuçta kazanılacak olan ne? Antidemokratik tutumların, kaliteli web site kuran insanları BIKTIRMAKTAN, SOĞUTMAKTAN başka sağladığı şey ne?

İstediğimiz çok şey değil. Bedava-sitem'in parası var; e, yakında reklam boyutlarını büyültüp daha çok para kazanacaklar (Birşey dediğimiz yok, Allah daha çok kazandırsın.) E, o paranın azıcığıyla da bir kaç uzman kadro alıp gönüllü moderatörlük yerine daha profesyonel kadroya geçilmesi. Yani TEK İŞİ bu forumda yöneticilik yapıp 24 saat sadece işiyle meşgul olması, vs. Aksi halde, (forumlarda son kalan) tüm kaliteli site sahipleri de, siteyi tek tek terk edip ortalık, "Bakınız, dinleyiniz" gibi itici ve yanlış anlaşılmış bir yardımseverlik görüntüsüyle, bir rütne elde etmek için modların gözüne girmeye çalışan yalakalara kalacak. O zaman, bedava-sitem, isterse reklam boyutunu bir sayfa yapsın; 5 kuruş kazanamayacak.

Evet, "Örnek site" sayfasında adaletsizlik oldugunu düşünüyorum. Hele kendi hakkımın yendiğini HAYLİ HAYLİ düşünüyorum. Acaba bana verilecek cevap ne olurdu: "Siten, BİZ MODARETÖRLERİN BAZILARININ İDEOLOJİSİNE UYGUN DEĞİL" cevabı mı? Düşündüğümde başka bir yanıt bulamıyorum. Benim aklıma gelmiyor; varsa sen söyle. Bu, kaliteli bir site yapmanın GEREKSİZLİĞİNİ anlatıyor sadece bana. Çünkü hak ettiğim yerde değilim. Çünkü "Örnek Site", sadece adı örnek site. Pratikte adminliğin, yakın dostlukların vs. ön plana çıktığı bir "ADMİN SİTELERİNİ TANITMA SİTESİ" haline dönüşüyor ki, insanlarda daha güzel, daha kaliteli siteler yapma rekabet ve hevesini yok ediyor. Dedim ya, artık insanlar (genel anlamda foruma göz attığımda) Modlarla yakın ilişkiler kurmaya, onların gözlerine girmeye çalışan, "Bakınız, şunu yapınız, bunu yapınız" vs İTİCİ ifadelerle formu sahiplenen, yalaka, rütbe meraklısı tutumlar öne geçiyor. Bunu içime sindiremiyorum! Hayatta hiç kimsenin o veya bu sebeplerle hakkını zerre kadar yememiş olan bir insan olarak, kendimin ve başkalarının haklarının yenilmesini hiç içime sindiremiyorum!

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj25.07.2009, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
turkmayasi yazmış:
Son cümlelerim, örneklere alınmama karşı olan arkadaşlarıma ...Evet sitem sizler için fakir...sizlerin tabirinizle torpilli,sizler için 2 aydır hazırlamaya çalıştığım css tasarım anlatımımı, yine sizlere vakit ayırmadığım için anlatımı bitiriveriyorum,sizler için sırtımı her zaman B-S ye dönüyorum..dönüp ve karalayarak gidip-geliyorum ve hiçbirşey olmamış gibi davranıyorum,sizler için aylardır yönetim boşluğunu doldurmak için saatlerimi geçirmedim(Anlayana koca bir ÜNLEMDİR. Bunları takım arkadaşlarım ve kendi adıma söylüyorum)

Türkmayası, benim kişilerle, şahıslarla bir derdim yok. Aldığım gart, tutum ve yanlış politikalara. Öyle ki, insanlar (forum üyeleri, bu başlıktaki kimi verilmeye çalışılan mesajlarda da belirtildiği gibi); başlangıçta var olan forum=aile ruhunun kaybolup forumdaki çoksesliliğin yerini alan "ELİ SOPALI" bir bedava-sitem uygulamasıyla karşı karşıyalar ve bu yüzden görüşlerini belirtmeye çekiniyorlar. Çünkü forumda aykırı görüşler yükseldiğinde, eleştirileri sindirebilmek / anlayabilmek ve var olan sorunlara çözüm yolu bulmak yerine SİTELERİ SİLİNİP tüm bedava-sitem kullanıcılarına gözdağı verilmeye çalışılıyor. Yani; "Kapayın çenenizi, susun. Yoksa sizin de siteniz silinir."

Şahsen benim, sitemin silinmesiyle ilgili bir derdim yok. Ama birgün, sırf sitem silinecekse de site yedeğimi alabileceğimin garantisini bilmek isterim. Çünkü sonuçta nerden baksan 2 yıllık bir emek ve hiç kimse, emeğinin yok olmasını istemez. Bu, konunun sadece bir yönü.

Gururum5, bir konu açtı, ben de mesajımla ona destek verdim ve ardından konu silindi. Yani bu, çokseslilik mi? Haklı bir tepkiydi ve haklı bir garddı. Websitesi silinip sabaha karşı açıldı. Ve buna benzer benim açtığım bir çok başlık, ya silindi; ya konu kilitlendi.

Hani aile ortamı vardı diyor ya arkadaşlar. Aile ortamında, bu tür istibdata kaçan, kapa çeneni yoksa siten silinir diye gözdağı verilen baskıcı politikaların yer alamadığını düşünüyorum. Eleştiriye açık olacaksınız ki, üst üste sorunların yığılıp daha kötü bir gidişata gitmeden önce sorun çözülsün. Yoksa o sorun, giderek daha da büyüyecek, arada bir TOPLU TEMİZLİK YAPILIP SİTELERİN SİLİNMESİYLE sorunlar, yine uzun bir müddet görmemezlikten gelinmeye çalışılacaktır. Peki sonuçta kazanılacak olan ne? Antidemokratik tutumların, kaliteli web site kuran insanları BIKTIRMAKTAN, SOĞUTMAKTAN başka sağladığı şey ne?

İstediğimiz çok şey değil. Bedava-sitem'in parası var; e, yakında reklam boyutlarını büyültüp daha çok para kazanacaklar (Birşey dediğimiz yok, Allah daha çok kazandırsın.) E, o paranın azıcığıyla da bir kaç uzman kadro alıp gönüllü moderatörlük yerine daha profesyonel kadroya geçilmesi. Yani TEK İŞİ bu forumda yöneticilik yapıp 24 saat sadece işiyle meşgul olması, vs. Aksi halde, (forumlarda son kalan) tüm kaliteli site sahipleri de, siteyi tek tek terk edip ortalık, "Bakınız, dinleyiniz" gibi itici ve yanlış anlaşılmış bir yardımseverlik görüntüsüyle, bir rütne elde etmek için modların gözüne girmeye çalışan yalakalara kalacak. O zaman, bedava-sitem, isterse reklam boyutunu bir sayfa yapsın; 5 kuruş kazanamayacak.

Evet, "Örnek site" sayfasında adaletsizlik oldugunu düşünüyorum. Hele kendi hakkımın yendiğini HAYLİ HAYLİ düşünüyorum. Acaba bana verilecek cevap ne olurdu: "Siten, BİZ MODARETÖRLERİN BAZILARININ İDEOLOJİSİNE UYGUN DEĞİL" cevabı mı? Düşündüğümde başka bir yanıt bulamıyorum. Benim aklıma gelmiyor; varsa sen söyle. Bu, kaliteli bir site yapmanın GEREKSİZLİĞİNİ anlatıyor sadece bana. Çünkü hak ettiğim yerde değilim. Çünkü "Örnek Site", sadece adı örnek site. Pratikte adminliğin, yakın dostlukların vs. ön plana çıktığı bir "ADMİN SİTELERİNİ TANITMA SİTESİ" haline dönüşüyor ki, insanlarda daha güzel, daha kaliteli siteler yapma rekabet ve hevesini yok ediyor. Dedim ya, artık insanlar (genel anlamda foruma göz attığımda) Modlarla yakın ilişkiler kurmaya, onların gözlerine girmeye çalışan, "Bakınız, şunu yapınız, bunu yapınız" vs İTİCİ ifadelerle formu sahiplenen, yalaka, rütbe meraklısı tutumlar öne geçiyor. Bunu içime sindiremiyorum! Hayatta hiç kimsenin o veya bu sebeplerle hakkını zerre kadar yememiş olan bir insan olarak, kendimin ve başkalarının haklarının yenilmesini hiç içime sindiremiyorum!
Abi yazdıkların binlerce sayfa olsa bile hepsini okurum... Çok Haklısın... Sana Her zaman katılıyorum!
Mesaj25.07.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben de en eskilerdenin ilk sitemi 18.06.2007 13:57:42 tarihinde açtım daha öncede olabilir Very Happy

o zamanlar bura daha bi başkaydı , daha bi heyacanlıydım bir sürü site açıp bişeler yaptım sonra sıkıldım ve kapattım
Mesaj25.07.2009, 12:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
@gizliilimler dediğin bir çok şeye katılıyorum..
fakat örnek sitelere yöneticiler katılamaz maddesinde duraksadım.
neden dersen "fenercafe" sitem ile modluk yaptığım dönemde daha modlupa yeni başladığımda örnek site olmuştum..
o zaman öyle bir krual yoktu..
şimdi olup olmadığınıda bilmiyorum.
fakat benim karşı çıkıtğım konu oradan silinen siteler yerine gelişi güzel isteğe göre başka site eklenmesi..
bu ister adminin ister modun sitesi olsun..
neye dayanarak koyuldu ?
eğer her isteyenin sitesi konulacaksa "free template yapmadan!" kendi sitemi en güzel şekilde tasarlar , içeriğimi kendim yazar örnek yapılmasını isterim!
ama öyle bir durumda söz konusu değil..
üzerinde durulup düşünülmesi gerekiyor...

Evet fenercafe senin zamanında modların örnek olamayacğı gibi bir kural yoktu. Fakat görev verilen son modlardan biri benim ve Selin'in bana söylediği şey ; eğer sanalcity adınla mod olursan örnek site yarışmasına falan katılamazsın demesiydi. Bu neden bu kullanıcı adımla mod olmuştum. Yani benim ve gizliilimler arkadaşımızın dediği son kurallara göre doğru.
Ama dediğiniz gibi burada asıl önemli nokta sıradan bir sitenin örnek seçilmesi.

turkmayasi yazmış:

Arkadaşım forum içinde yaptığın iyi şeyler veya BSnin yararına yaptığın iyi şeyler örnek olmanı sağlamaz ki! Örnek kullanıcı olabilirsin ama siten benim ve çoğu kişinin dediği gibi örnek site olmayı haketmiyor. Senin sitenin yerine ilk 50 ye giren diğer sitelerden seçim yapılabilirdi. Birçok da güzel site vardı...
Mesaj25.07.2009, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mrb bende geldim Smile Şimdi neyden başlayayım bilmiyorum ki Smile Öncelikle herkesin bildiği gibi B-S eskiden böyle değildi ve gerçekten çok büyük dostluklar vardı en eski arkadaşlarım Fenercafe ve Galatasaray-club'dü onlardan sonra benimde pek keyfim kalmadı ama geri döndüm ve baktım Fenercafe'de dönmüş bide Galatasaray-Club dönse iyi olurdu ama burada yine yeni arkadaşlarla görüşmekteyiz ve B-S iyiye doğru gidiyor açıkçası , inşallah daha da iyi olacağız .

Mesaj25.07.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

trggcanavari yazmış:
bin907 yazmış:
@gizliilimler dediğin bir çok şeye katılıyorum..
fakat örnek sitelere yöneticiler katılamaz maddesinde duraksadım.
neden dersen "fenercafe" sitem ile modluk yaptığım dönemde daha modlupa yeni başladığımda örnek site olmuştum..
o zaman öyle bir krual yoktu..
şimdi olup olmadığınıda bilmiyorum.
fakat benim karşı çıkıtğım konu oradan silinen siteler yerine gelişi güzel isteğe göre başka site eklenmesi..
bu ister adminin ister modun sitesi olsun..
neye dayanarak koyuldu ?
eğer her isteyenin sitesi konulacaksa "free template yapmadan!" kendi sitemi en güzel şekilde tasarlar , içeriğimi kendim yazar örnek yapılmasını isterim!
ama öyle bir durumda söz konusu değil..
üzerinde durulup düşünülmesi gerekiyor...

Evet fenercafe senin zamanında modların örnek olamayacğı gibi bir kural yoktu. Fakat görev verilen son modlardan biri benim ve Selin'in bana söylediği şey ; eğer sanalcity adınla mod olursan örnek site yarışmasına falan katılamazsın demesiydi. Bu neden bu kullanıcı adımla mod olmuştum. Yani benim ve gizliilimler arkadaşımızın dediği son kurallara göre doğru.
Ama dediğiniz gibi burada asıl önemli nokta sıradan bir sitenin örnek seçilmesi.

turkmayasi yazmış:

Arkadaşım forum içinde yaptığın iyi şeyler veya BSnin yararına yaptığın iyi şeyler örnek olmanı sağlamaz ki! Örnek kullanıcı olabilirsin ama siten benim ve çoğu kişinin dediği gibi örnek site olmayı haketmiyor. Senin sitenin yerine ilk 50 ye giren diğer sitelerden seçim yapılabilirdi. Birçok da güzel site vardı...

Bencede Çok Fazla İyi Site Vardı Oraya Girmeyi Hak Eden...
Mesaj25.07.2009, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
turkmayasi yazmış:

İşte Bs nin acı halini anltatan kelimeler...Noktasına kadar okudum ve katılıyorum.Ses çıkramıyoruz.Çıkınca biliyoruz ki bişiler olacak.Ama size katılıyorum.
_

Trggcanavari yani ahmet sanada katılıyorum...
Mesaj25.07.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
turkmayasi yazmış:

Daha Doğru Bir Yazı Düşünemiyorum...
Mesaj25.07.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkmayası seninle kişisel bir sorunum falan olduğunu düşünmeni istemem...
Örnek olmanı ben "o moderatör örnek olamaz" diye eleştirmedim..
Neye göre? ne amaçla? ve hangi mantıkla örnek oldun ? Buna şaşırdım sadece...

Sanalcity'in rapublic ve kutlayalim siteleri örnektiler..
İkiside silindi...
Bir tanesini kaldırdılar..
ayrıca kaldırılan bir site daha vardı...
adını hatırlamıyorum ama orada yok!
Silinen bir tane site var şu an orada..onu saymazsak senin sitenide saymazsak
toplam 5tane örnek site var...

örnek site yarışması adı üzerinde bir yarışmaydı..
yarışma ile siteler örnek seçiliyordu farkettiyseniz!
peki turkmayasi sen nasıl örnek oldun ?
modlar arasında ufak çaplı bir yarışmamı yaptınız ?
bunları açıklarsan bize bizde "haa tamam o zaman " falan deriz...
siz o örnek site nasıl oraya kondu açıklamadığınız sürece kusura bakmayın ama "yaptığın yardımların,konu anlatımlarının" hiçbir önemi yok..
neden yok ?
zamanında bende modluk yaptım,naazimcada yaptı,ikiyolda yaptı..
bu üç kullanıcı olarak bizler foruma en çok emek verenlerdendik..
sayfalarca konularımız vardı..anlatımlarımız vardı..
naazimca modluktan ayrıldıktan sonra "konuları bir bir eritildi"..
şimdi kimse naazimcanın konularını bilmiyor görmüyor bile..
ikiyolda aynı şekilde "unutturuldu"
benim konularımdan bazıları alıp benden habersiz sabitlediler...altına "fenercafe anlatımıdır" yazmadılar bile...

bu örnekleri niye verdim ?
senin yaptığın yardımları herkez yapıyor..verdiğin emeği herkez veriyor..
ama örnek olmak için yarışmaya giriyoruz...
aradaki fark nedir ?

bunu açıklarsan konu hiç uzamaz diye düşünüyorum...

Mesaj25.07.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

@fenercafeSana sonuna kadar ve kesinlikle katılıyorum biliyorum mkodlar böyle durumda

en basit kendilerini gösterecek şeyi yaparak konuyu kilitliyorlar kilitleyeceklerde
,
ama bu türkmayasını bende hiç sevmiyorum ki mod olduğu günden beri büyük

bir haksızlık yapıldığının farkındayım. Bırakın mod olmayı o bs bağımlılığını bile

haketmiyor. Bizim durmak bilmez paylaşımlarımız yaptığımız resimli anlatımlar

genel problemlerdeki sayısız yardımlarımız esnasında yabancı bir kişilik gibi

geldi ve mod oldu. Benim görüşümde türkmayası için aynı düşünen bir çok önemli isimler war bunları burda söylemem yanlış olur ama türkmayasının yerinde olsam bunca arkadaşın emeğine saygı duyarak ya modlığu bırakır ya bu bs bir daha girmez yada başka bir profil oluştururdum. Belki söylediklerim tepki görücek hatta forumdan bile banlanıcam biliyorum ama ben en az fenercafe kadar doğruları söylüyorum ve üstadımada sonuna kadar katılıyorum

Mesaj25.07.2009, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Öncelikle belirtmek isterimki başlık konular ve mesajlar amacından çıkmakta ve farklı yönlere taşınmaktadır..bu konuyu eleştiri bakımından uygun oldugunu sanmıyorum.Eleştirilere kapalımıyız hayır kesinlikle yerinde adabında usulunde yapılan her türlü eleştire açıgız başka bir konu açmak elinizdeyken neden bu konu ?? ayrıca görüyorumki hemen tartışma olsun eleştiri olsun istersen çamurdan olsun felsefesiyle yazışmalar..
biz modlar öcüyüz.. iyilik olsun diye aradaki reklamları böldüm,gereksiz gördügüm mesajları temizledim,hedef oldum..200 mesajda başlık kilitleme kuralını bu konuya uygulamayalım diye..gerekirse sınırlama 400 olsun,yok arkadaşım olamaz.kural neyse odur.. moderatörün sitesi kural ihlali gerekçesiyle hatta ve hatta yanlış anlaşılmadan bile silinse kuraldır..
Esneklik gösterdiğimizde ben çok iyi oldugunu veya herşeyin yerine oturacagına şu dakikadan itibaren inanmıyorum.. Her kim olursa buna ben ve diger mod arkadaşlarda dahil.kural ihlali gördügümüz anda gerekeni yaparız..

elimizde sopa var bunları eleştiremeyecekmiyiz diyorsanız yanlış dersiniz.. insanız eleştiriye yerinde oldugu sürece açıgız.serbest bölgeye açın başlıgınızı ben dahil tüm modları eleştirin.ya bu adam beni sevmiyormus ben bunu banlayayımda aklı başına gelsin diyecegimizi düşünüyorsanız yanılırsınız.. Eleştireceksinizki bizlerde yanlışımız varsa düzelticegiz..
Turkmayası na gelince.. illaki moderatörlük konu paylaşımı degildir..
duruş,anlayış,saygı,sevgi ve en önemlisi bunların hepsini toparlaması.. yani benim şu kadar konum var bu kadar paylaşımım var ben şunu biliyorum bunu bilioyrum yanlış.. saygı duymak lazım.. ve yine üzüldüğüm bir nokta aslında çok şey biliyorum diyenlerin hiç bir şey bilmemesi...
Saygılarımla..
lütfen konuyu saptırmadan devam edelim.
farklı konularınız için başlık açabilirsiniz..kotamız yok.. sınırımız yok..
iyi eğlenceler
Wink

Mesaj25.07.2009, 14:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılıyorum birbirinize taş atmayın
bazı kişiler bu yüzden ayrıldı
ayrıca unutmuşum kerimdj sende bedava-sitemde sevdiklerim arasındasın
aklıma gelirse yazarım