Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: ::İnternet Bilimi:: Bilim Serüveni'ne Yolculuk

Merhabalar arkadaşlar. İnternet Bilimi Sitemiz açıldı! Az önce başka birisi sitemizin reklamını yapmış forumda. Teşekkürler fakat o konuyu "ben" açmadım Smile Bu yüzden yeni ve daha geniş kapsamlı bir tanıtım konusu açmaya karar verdim. Sitemiz bilim tutkunları için, bilim için ve Türkiye için açılmıştır.. Sitemizi bugün açtık ve daha ilk günden 50'yi aşkın bilim sayfası açıldı.. Tüm sayfalarımızı yeni bilim haberleri, yeni bilim duyuruları, yeni bilim resimleri ve videoları, ayrıca çeşit çeşit öğeler ile donattık. Umarım sitemizi seversiniz! Sitemiz tamamen sizin için açılmıştır ve en yakın zamanda da Bedava-Sitem'in örnek olarak gösterilen siteleri arasına gireceğinden eminiz.. Ben Haluk Can Elmadağ olarak İnternet Bilimi sitesinin kurucusuyum ve 3 yıldır Bedava-Sitem'deyim.. Umarım İnternet Bilimi, arasında yaptığım sitelerin en iyisi olur.. İlginiz için teşekkürler..
Mesaj23.07.2009, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar, üzgünüm konu düzenlemesi olmadığı için bir açıklama yapmam gerekiyordu ve yeni bir konu açtım.. Birden fazla konu açmanın yasak olduğunu biliyorum ama sitenin yeni açılmasına verin hatamı.. Kusura bakmayın, bir daha da olmayacak Smile
Önceki mesajları göster: