Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2009, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım Edermisiniz

Arkadaşlar Ben Menüm de Hiç Gözükmeyecek Menü Yapmak İstiyorum .. Mesela Tasarım Sayfasının Alt Sayfası Yapıyorum Fakat Bu Alt Sayfaların İsimlerinin Çıkmasını İstemiyorum Yardım Edermisniz Ne Yapmalıyım
Mesaj23.07.2009, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

yoıqmu
Mesaj23.07.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar yardım edin lüTfen bilen yokmu u yaaaaaaaaa Evil or Very Mad
Mesaj23.07.2009, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Css Kodu İle Tasarladıysan Css'den Düzletmen Çok Basittir.
Mesaj23.07.2009, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

karadeniizyapi yazmış:
Tasarımın Css Kodu İle Tasarladıysan Css'den Düzletmen Çok Basittir.

HayıR .. Sana Yaptığım Tasarım Sadece Öyleydi . Ben Öyle Yapmadım Otomatik Menü Açılıyo İceblue gibi Wink Sen Bilmezsin Ben Daha Onları Öretmedim Sana Smile

Bilen yokmu arkiler yaaaa
Mesaj23.07.2009, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Önce ADAM olmayı Öğren Ondan sonra gel.Sen Gidyorken Biz Geliyorduk Aslanım. Wink
Mesaj23.07.2009, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

karadeniizyapi yazmış:
İlk Önce ADAM olmayı Öğren Ondan sonra gel.Sen Gidyorken Biz Geliyorduk Aslanım. Wink

Sen Gelirken 19 Temmuzmuydu =)=) .. Benim ilk sitem Şubat 20 si nde Açtım Very Happy Yani Dağdan Gelip Bağdakine Laf Atıyosun .. Tasarımımı Çaldın Bide Yüzsüz Yüzsüz Kendini Övüyon =) 1 haftan daha yeni doluyodur senin bende acıdım cocuk sevinsin diye tasarımı silmedim al kullan tepe tepe =) yeterki kendini benimle kısaylama Wink
Mesaj23.07.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuna TASARIMI silemedim desene Very Happy bari herkezi kandırdında beni kandırma yavrucum.daha fazla uzatmak istemiyorum.Gerekli İşlemleri Support Yapıyor.Hakaret Kat sayın Arttı Cicim.Lütfen Birazdaha devam edermsn Twisted Evil
Mesaj23.07.2009, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

karadeniizyapi yazmış:
Şuna TASARIMI silemedim desene Very Happy bari herkezi kandırdında beni kandırma yavrucum.daha fazla uzatmak istemiyorum.Gerekli İşlemleri Support Yapıyor.Hakaret Kat sayın Arttı Cicim.Lütfen Birazdaha devam edermsn Twisted Evil

Tamam Forum Kirliliği Yapma Supporta 'da Mesaj Attık Sanki Küfür Ettim de Mr. Green Asıl Ben Seni Şikayet Ettim Konunda Şöyle Bir Mesaj Yazıyodu | senin ... ama Ben Bu Kadar Seviyesiz Konuşmadım .. Ben Kızarken Bile Dikkatli Konuşmaya Çalışıyorum .. Lütfen Birdaha Uğraşma Benimle .. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj23.07.2009, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Korktum Kusura Bakma.Bu Sitedeki Bazı Üyeler(arkadaşlarım sayılır)O Mesajın Nasıl Başladıqnı Biliyorlar Lütfen Bi Konu Açarken Daha Seviyeli ol Wink

Sonuncu Olsun Bu Yazı.... Exclamation
Önceki mesajları göster: