Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2009, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zanam nasıl gif uzantılı alıon
Mesaj31.07.2009, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

5 dakika beklersen programı indirip bakıyım sonra resimli gösteririm.
Mesaj31.07.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=557919#557919 konuyu anlattım.
Mesaj31.07.2009, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hyperend şuan benim açtığım konuyu işgal ettiğinin farkında olmanı beklerdim...

Sende böyle yaparsan başkaları ne yapmasın...

Mesaj31.07.2009, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim kusura bakma ama arkadaş hangi program diye sormuş söledim sonra nasıl gif yapılır diye sordu ben onuda söledim...Bunda suç yok konu işgalide yok...

yinede özür dilerim.
Mesaj31.07.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Kardeşim kusura bakma ama arkadaş hangi program diye sormuş söledim sonra nasıl gif yapılır diye sordu ben onuda söledim...Bunda suç yok konu işgalide yok...

yinede özür dilerim.

Kardeşim bunu ö.m ile yollayabilirsin.Fakat sen konunun tüm içeriğini karıştırdın iki kişinin sohbet yerine çevirdiniz...

Hayır bunu başkası yapsa mesela @www-kral gibi bişi demem ama sen yapınca ayıp oluyor.. yani..

Ayrıca benim konumda başka bir link vererek konuuyu saptırman da affedilir bişey değil..

Vallahi @hyprend konuyu saptırman ve konumun içeriğinin yönünü değiştirdiğin için seni kınıyorum sana artık saygım da kalmadı bilmeni isterim !!!

Mesaj31.07.2009, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim saçmalaıyorsun...Ben kimsenin konusunu saptırmak amacında değilim...Çok abartıyosun.Burda ben sadece gerekini yaptım.

Yinede özür diledim ama sen dikkate almadın...

Böle dvranmak senin bileceiğin iş.Konun dağılmasın diye mesaj atmıyorum bundan sonra...

Teşekkür ederim...
Mesaj31.07.2009, 22:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@netteki

kardeşimin senin konunu işgal ettiği felan yok kaç kişinin sana sorduğu soruyu cevaplamayınca o cevaplamış !
Mesaj31.07.2009, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hyperend;
Benim Site Değerlendirme Alanındada Bizi Aklınca Küçük Gösterme Çabasıyla Kaynak Koddan Mı Aldınız Falan Diye Baya Bir Mesaj Yazdı Amacın Ne Acaba Merak Ediyorum ?
Mesaj Sayını Yükseltmekmi ?
Yoksa Milleti Sıkıp Durmak Hobinmi ?
Derdin Nedir ? Heryerde Bir Problem Yaratıyorsun Madem Konu Açacaksın Burada Seslenmeden Git Aç Konunu Bakan Baksın Ne Ortalığı Karıştırıyorsun Derdin Ne Kardeşim ?

Mesaj31.07.2009, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

mavidunyahizmet yazmış:
@hyperend;
Benim Site Değerlendirme Alanındada Bizi Aklınca Küçük Gösterme Çabasıyla Kaynak Koddan Mı Aldınız Falan Diye Baya Bir Mesaj Yazdı Amacın Ne Acaba Merak Ediyorum ?
Derdin Nedir ? Heryerde Bir Problem Yaratıyorsun Madem Konu Açacaksın Burada Seslenmeden Git Aç Konunu Bakan Baksın Ne Ortalığı Karıştırıyorsun Derdin Ne Kardeşim ?

1 dakika 1 dakika sen ne diyorsun ya?Kimi ne hakla suçluyorsun...

www-kral hangi prgramı kullanıyor demiş bende SWFText dedim.Nasıl gif yapabilirim dedi Söledim birde resimli anlattım linki verdim.Bence sen komplo teorisi üretmeyi bırak...Ve bir daha beni bu şekilde suçlar ve dolaylı şekilde hakaret edersen seni şikayet ederim bunu bil!!!
Mesaj31.07.2009, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar uzatmayın hyperend arakadaşımız sadece yardım etmiş asıl sizinki Terbiyesizlik lütfen dikkat edelim
Mesaj31.07.2009, 23:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
hyperend yazmış:

yinede özür dilerim.

Kardeşim bunu ö.m ile yollayabilirsin.Fakat sen konunun tüm içeriğini karıştırdın iki kişinin sohbet yerine çevirdiniz...

Hayır bunu başkası yapsa mesela @www-kral gibi bişi demem ama sen yapınca ayıp oluyor.. yani..

Ayrıca benim konumda başka bir link vererek konuuyu saptırman da affedilir bişey değil..

Vallahi @hyprend konuyu saptırman ve konumun içeriğinin yönünü değiştirdiğin için seni kınıyorum sana artık saygım da kalmadı bilmeni isterim !!!

1...adam burada sabahtan akşama kadar yardımcı olmaya çalışıyor herkese adam sorduysa cevabı verilir konu işgal etme diye birşey olamaz burada heleki böle bir durumda Exclamation forum ne içindir?(genel olarak) problemin varsa yazarsın bilen arkadaşlar yardımcı olur...bunlardan biride hyperend.tr.gg...!
Mesaj31.07.2009, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
@hyperend şuan benim açtığım konuyu işgal ettiğinin farkında olmanı beklerdim...

Sende böyle yaparsan başkaları ne yapmasın...

insanlara balık vermek yerine balık tutmayı öğretmek daha iyi bence...
Mesaj31.07.2009, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
mavidunyahizmet yazmış:
@hyperend;

1 dakika 1 dakika sen ne diyorsun ya?Kimi ne hakla suçluyorsun...

www-kral hangi prgramı kullanıyor demiş bende SWFText dedim.Nasıl gif yapabilirim dedi Söledim birde resimli anlattım linki verdim.Bence sen komplo teorisi üretmeyi bırak...Ve bir daha beni bu şekilde suçlar ve dolaylı şekilde hakaret edersen seni şikayet ederim bunu bil!!!

Syn. Hyperend Şikayetlere Açığız Korkmayız Biz!
Bizim İçin Bedava Sitemde Sitemizin Silinmesi Dünya'nın Sonu Değil Korkmayın!
İstediğiniz Yere Şikayet Edebilirsiniz Bende Gerekli Cevapları Daha Ahlaklı Ve Akıllı Kişilere Bildiririm En Azından! Belki Anlarlar Wink

Mesaj31.07.2009, 23:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak kimsen kimsin ben bilmem ama bana gelip çok bilmişlik tavırları yapma! Ben sen gibileri çok gördüm...

Alıntı:
En Azından! Belki Anlarlar
demişiniz biz sanki bunun hakaret ldugunu anlamıyoruz?

Bak bana mesaj attın bu konuda konuyla alaksız sonra gelip here yerde problem yaratmak gibi birşey diyorsun.Senden başka şikayetci mi var?

ayrıca
Alıntı:
Bizim İçin Bedava Sitemde Sitemizin Silinmesi Dünya'nın Sonu Değil Korkmayın!

silinirseniz siz gibi değer bilmez birinin gitmesi herkes memnun eder Wink..