Forum'da ara:
Ara

Bu sistem gerçekten bu kadar basit mi?Açıklama yapar mısınız?
Evet
  69%
[ 9 ]
Hayır
  30%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 13

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2007, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Admin,Modlar bu doğru olamaz demi.Aman ha!!!!

ee mesaj atarken herkesin sitesi belli oluyo.o siteyi girip şifremi unuttum seçeneğine tıklayıp kendi e-mail adresine atarsın.Böylece site senin olur.Ayrıca güvenlik için ıp adresi alınıyomuş internet cafeden girersin zaten e-posta adresi açmakta beleş site hiç iyi korunmuyo kanımca....ama başka koruma yolları varsa onu bilemem ama bu kadarsa herkesin sitesi teklikede.Toptan geçmiş olsun.
Saygılar
Mesaj06.08.2007, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sifremi unuttum dediginde o gelecek olan e-mail yanliz o kullanicinin kayit sirasinda verdigi email adresine gider, ona da girisn olmadigina göre bir ise yaramaz
Mesaj06.08.2007, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

IP adresi 'ni biz aldigimizda bununla e-mail adresi sifresini nasil cözecegini biliyorsan helal olsun... Ayrica kolay alinabilen email adresiyle baskalarinin site sifrelerini nasil cözecegini de merak ettim (konunun alakasi nedir). onun disinda internet siteden girip sifresini unutanlar icin yapabilecegimiz bir sey yok tabi, ayrica email adreslerinin sifrelerini de caldiranlar icin yapabilecegimiz birsey yok, o durumda zaten kisinin bedava-sitem sitesini gec zaten butun verileri calinir...

Simdi o kadar kolay degil bu sitenin guvenligini kirmak (dedigim gibi ekstern sifreleri biz koruyamayiz zaten)

Ama bence bu anket ve burda konu acip spekulasyon yapmak yerine, bir gün birsey olursa guvenliginden suphe ederim. Senelerdir simdiye kadar hicbirsey olmadi.

Sizin sifreler bizim veritabaninda, hem cryptology sistemleri ile kaydedilmislerdir, hem de guvendedirler.

En son selin tarafından 06.08.2007 20:47:38 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj06.08.2007, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ha bir de, yine de birsey olur da birinin sifresi ele gecirilip de sitesinin icerigi degistirildigi takdirde, back-uplarimiz var, kullaniciya hemen yeni sifre veriyor, sitesini istedigi bir tarihdeki haline geri döndürebiliyoruz.
Mesaj07.08.2007, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
IP adresi 'ni biz aldigimizda bununla e-mail adresi sifresini nasil cözecegini biliyorsan helal olsun... Ayrica kolay alinabilen email adresiyle baskalarinin site sifrelerini nasil cözecegini de merak ettim (konunun alakasi nedir). onun disinda internet siteden girip sifresini unutanlar icin yapabilecegimiz bir sey yok tabi, ayrica email adreslerinin sifrelerini de caldiranlar icin yapabilecegimiz birsey yok, o durumda zaten kisinin bedava-sitem sitesini gec zaten butun verileri calinir...

Simdi o kadar kolay degil bu sitenin guvenligini kirmak (dedigim gibi ekstern sifreleri biz koruyamayiz zaten)

Ama bence bu anket ve burda konu acip spekulasyon yapmak yerine, bir gün birsey olursa guvenliginden suphe ederim. Senelerdir simdiye kadar hicbirsey olmadi.

Sizin sifreler bizim veritabaninda, hem cryptology sistemleri ile kaydedilmislerdir, hem de guvendedirler.

Embarassed tamam kızmayın sadece öğrenmek istedim sitenizi kötülemek için falan deil bu sayfaya haykırıyorum "EN KOLAY,EN İYİ,TASARIMI GÜZEL VE DE BEDAVA TEK SİTE BEDAVA-SİTEM.COM"
Önceki mesajları göster: