Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.08.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya kardeşim google size 1 yıl dolmadan pr'ını almayacağım diye bir yazılı antlaşma mı verdi? Razz
Pes diyorum yani 3-4 kişi yaşıyor bu problemi demek ki başlığa olan ilgiden belli.Yani her pr düşüşünü bir şeylere bağlayamayız. Wink
Bakın pr 3-4-5 olanlardan ses yok ama aslında pr konusunda ses yok.Bu başlıkta da pr'dan dolayı şikayetçi olan 2 kişi yapmayın lütfen ya Razz
Mesaj07.08.2009, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki neden ziyaretcisi sayısı normal değilde normalin altına düştü?
Mesaj07.08.2009, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayaçtaki probleme neden takıyorsun?Gerçekten sayaçla pr'ın alakası olamaz.Düşmüş olabilir teknik problem bu.Daha önceleri deli artışları da görüyorduk bu sefer değişiklik yapmış azalmaya karar vermiş. Razz
Dediğim gibi bedava-sitem sayaçları bozup hepsine 1 milyon yazsa prımız artacak mı?O zaman bunu bütün siteler yapsın.. Razz
Mesaj07.08.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya hocam dediğin dğoğru ama neden sayaç bozulunca düştü pr ler niye daha önce veya sonra düşmedi ben buna takılıyorum Very Happy
Mesaj07.08.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

istediginherseyburada yazmış:
Sayaçtaki probleme neden takıyorsun?Gerçekten sayaçla pr'ın alakası olamaz.Düşmüş olabilir teknik problem bu.Daha önceleri deli artışları da görüyorduk bu sefer değişiklik yapmış azalmaya karar vermiş. Razz
Dediğim gibi bedava-sitem sayaçları bozup hepsine 1 milyon yazsa prımız artacak mı?O zaman bunu bütün siteler yapsın.. Razz

takmaması var ya ziyaretci sayım düştü.Biz ziyaretci arttırmak için urasıyoruz bs düşüyor...
Mesaj07.08.2009, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğiniz gibi bir bilgim yok ama güncelleme o günmüş herkesin pr'ı sabit kalacak ya da düşmeyecek diye bir şart yok. Razz
Yani bazılarınınki düşecekmiş bu da üstüne şıp diye oturmuş... Wink
Bir dahaki güncellemeye dek biraz daha gayret ve güncellemeyle alırsınız pr'ınızı geri.. Razz
Mesaj07.08.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: [ Sorun ] Dün Ziyaretci Sayısı Düştü...

hyperend yazmış:
Sevgili yöneticiler toplam ziyaretci sayısı tekil 9956 idi.Dün yarıya düştü herkes sonra düzeldi ama yaklaşık 125 kadar ziyaretci silinmiş...

Bir cevap verirseniz.Ardından pr düştü...

Çünkü googlein tam site ziyaret zamanı ama ondan bir gün önce benım ziyaretci sayım düştü.Ve bunun ardından pr düştü!

eniyi çözüm hit canavarıVery Happy
Mesaj07.08.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

googlede ban koyar görürsün o zmn xd
Mesaj07.08.2009, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hyperend
Ben 30 defadır söylüyorum.Anlamıyorsunuz artık bu başlığa yazmayacağım ne alaka ya.2 site pr'ım bu yüzden düştü diyor.Sitesi sürekli güncel ve sağlam ziyaretçisi olan kişilerden şikayet yok.PR güncellemesi işte normal olarak düşenler olacak.Ziyaretçi sayacı sitene giren ziyaretçiyi saymıyor diye sitene ziyaretçi gelmemiş mi oluyo?Kaçtır sölüyorum.O zaman bedava-sitem'in kafası çalışmıyor mu?Tüm sitelerin ziyaretçisini 1 milyon yapar googleda süper oluruz...Anlayın lütfen inatlaşmayın bu konuda artık... Razz
Mesaj07.08.2009, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hyperend
Ben 30 defadır söylüyorum.Anlamıyorsunuz artık bu başlığa yazmayacağım ne alaka ya.2 site pr'ım bu yüzden düştü diyor.Sitesi sürekli güncel ve sağlam ziyaretçisi olan kişilerden şikayet yok.PR güncellemesi işte normal olarak düşenler olacak.Ziyaretçi sayacı sitene giren ziyaretçiyi saymıyor diye sitene ziyaretçi gelmemiş mi oluyo?Kaçtır sölüyorum.O zaman bedava-sitem'in kafası çalışmıyor mu?Tüm sitelerin ziyaretçisini 1 milyon yapar googleda süper oluruz...Anlayın lütfen inatlaşmayın bu konuda artık... Razz

tamam pr nin o konula alakası yok sa neden ziyaretci sayısı düştü geri düzeldi ama eksik oldu ?
Mesaj07.08.2009, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
@hyperend

tamam pr nin o konula alakası yok sa neden ziyaretci sayısı düştü geri düzeldi ama eksik oldu ?

tr.gg sitelerinden her sitenin pr'di gitti..
demekki bu konuda çalışmalar var ya da google pr güncellemesi yapacak..