Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.08.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: google indexleme sorunu

Google sitemi nokta olarak indexlemiş bu sorunu çözemedim. Sitenin hiç bir yerinde nokta yok nerden buluyor bu noktayı bilmiyorum . Daha önce böyle bir sorun yoktu.Siteye girmek isteyenler noktayı göremiyor link yok sanıyorlar. Bu sorun nasıl çözülür ?
Lütfen google'da radyoapsuva olarak arama yapıp bakın.. İlk sırada çıkıyor link ama başında nokta var. Halbuki önceden radyoapsuva yazıyordu. Bir fikri olan var mı?
Mesaj02.08.2009, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site başlığına bak daha önce site başlığı çıkmasın diye site başlığı yazan yere nokta koyup geçmiş olabilirsin.Eğer öyleyse oraya site başlığını yaz.
Mesaj02.08.2009, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazdım ama sonuç değişmedi. En son bu gün indexlemiş ama yine nokta var.
Mesaj02.08.2009, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

radyoapsuva yazmış:
yazdım ama sonuç değişmedi. En son bu gün indexlemiş ama yine nokta var.

Daha önce başlık yazısının olduğu yerde noktamı vardı,başlık yazısını sonradanmı yazdın?
Mesaj02.08.2009, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet başlıkta notka vardı ama bir süre önce değiştirmiştim onu radyonun ismini yazdım ama google hala indexlememiş en son önbelleği bu gün görüntülemişler ama hala nokta olarak gözüküyor ...
Mesaj02.08.2009, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Googlede başlık adın siten tıklandıkca googlede çıkacaktır,noktaylada googlede karşılaştığında şaşırma daha önce o sayfaya giren başlıkların değişmesi zaman alır,şu an için yapabileceğini yapmışsın bundan sonra sadece bekleyeceksin.
Mesaj02.08.2009, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıklama için teşekkürler. İnşallah düzelir.Bilinçsizce yaptığımız bir hata işte.
Mesaj02.08.2009, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

YÖNETİM PANELİNDEN AYARLARA ORDA TİTLE BAR İÇİN YAZAN YAZI NOKTA LANA MI BAK BAKALIM
Mesaj03.08.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorun düzeldi. İlgilenen herkese teşekkürler..
Önceki mesajları göster: