Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2009, 00:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Başınızdan Geçem En Kötü Olay(lar)

Sevgi arkadaşlar;

Herkersin başından elbet ki olumsuz bir olay geçmiştir...Tabi benimde ggeçti...

Yaklaşık olarak 5 yaşındakeyn kötü bir kaza geçirdim.O zaman biz çiftlikte yaşıyorduk.İşte tavuklara em ve yumurta topla felan filan...Çok sıcak bir gündü.Öğle uykusundaydık.Annem kalktı işte yumurta toplamaya...Bende ardından gitti.Az topladım ama sıkıldı canım.Daha sonra bu yem dağıtan makineleri elimi sokup temizlemeye başladım.Ne var neden sokuyorsun dimi xS.Babamın genel yem dağıtan odaya girdiğini gördüm.Yani tüm makinelere ordan ym gidiyor.Nerden bileyim makineyi çalıştıracağını.İşte bir ses ve kolum o keskin şeyin içinde.Önce acı bir bağırma ve hemen ardından annem gelişi.MAkineler durmuyor elim içinde.Babam koşa koşa 3 blok ( kümesler) öötedki düğümeden kapattı...İnanmıyordum elimde sağ kolum makinene içindeydi.Ve inanılmaz bir kan vardı.Ama en şaşırtıcı hiç ağlamıyordum.Yaş bile gelmiyordu.Kolumu çıkartmaya çalışıyorlar.Ama çıkmıyor.Çünkü burmalı tipinde bişi.Zorladıkça gelmiyor.Tabi bilinçsizce yapılıyor herşey.Elim her an kopabilir vs..Annem son denemesiyle kolum çıktı makineden.Ama oda ne elim bileik kısmın az içerisinden ikiye bölümünmüş.! kaç kemik tutyor elimi kolumdan.Hemen o çiftlik sahibi adamın arabasıyala merkez devlete geldi.Acilen baktılar ve doktor kesmek zorundayız (!) inanmadım duyduklarıma.Şok olmuştum.Annemler olmaz dediler.Şuan oturduğum yere geldik.Babaannemler hemen hazırlandı ve ilk otobüsle denizli ye gittik.Ordaki hastanede de kesilecek dediler.Umudum resmen kalmamıştı.Babaannem kesinlikle olmaz dedi.Hemen İzmir e geçtik.Ordaki çocuk hastanesinde nihayet yolu buldular.Hemen ameliyat. 3 kere ard arda.Üstelik uyutamadıkları için o uyutucu şeyden morfinden aşırı derece verdiler ki şuan dumana alerjim var.Neyse alçı felan derken 1 ay hastanede yattım.Kolum ve sağ ayağım yukarıda asılı bir ay kaldım.1 ay dışarıya çıkamadım! 1 a sonra taburcu olduk.

Şuan sağ elimde vey 3 parmağımda toplam 200 den fazla dikiş var.Ve her an tehlike içerisindeydim..Ağır işlerde elime çok feci bir ağrı giriyor..

Denizle de ve afyonda kesilecek el denen şeyi İzmirde tamir ettiler.Türkiye de büyük fark xS...

Neyse sizi sıkmadım umarım.Sizden böle şeler bekliyorum.
Mesaj05.08.2009, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

1) bakkalda hesabımız vardı hep toybox alırdım hergün 5 6tane babam izin verdi derdim bakkala ay sonu Embarassed feci Very Happy

2) ilk telefonum 3310 cok seviyordum kücüktüm daha...reklamlarda çıkan Subuo Very Happy reklamlarına hep abone olurdum 100 kontür yükledik direk sıfırlandı bunu gören babam Embarassed feci Very Happy

vs. vs. Very Happy
Mesaj05.08.2009, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş büyük geçmiş olsun valla duyunca elimi öpmeye başladım Very Happy Very Happy

benim başımdan çok büyük şeyler geçmedi

küçükken bisiklet sürüyorum köpek takıldı peşime iyice sokuldu ben birden huylandım bisiklette ayağa kalktım o anda sanki arkadan çarptı bisiklete gibi eve geldim bisikleti bağlıcam bi baktım koltukta kocaman bi yarık o anda o kadar mutlu oldum kı eğer kalkmasaydım aynı yarık bende olcaktı Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj05.08.2009, 00:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

xD bunlar kötü olay değil ki.Senin şeliğin.Babanında hakkı var xD
Mesaj05.08.2009, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sehr-ialem yazmış:
kardeş büyük geçmiş olsun valla duyunca elimi öpmeye başladım Very Happy Very Happy

benim başımdan çok büyük şeyler geçmedi

küçükken bisiklet sürüyorum köpek takıldı peşime iyice sokuldu ben birden huylandım bisiklette ayağa kalktım o anda sanki arkadan çarptı bisiklete gibi eve geldim bisikleti bağlıcam bi baktım koltukta kocaman bi yarık o anda o kadar mutlu oldum kı eğer kalkmasaydım aynı yarık bende olcaktı Mr. Green Mr. Green Mr. Green

hehe xD Very Happy

İşte bende belki o zaman yaşadıgım olaydandır bilemiyorum ama ondan sonra başımdan hiç bir olay geçmedi.1 kere geçti onda da motorsiklet ben küçükken bende motor kullanıyordum ama plasitk olanlradan karşıdan karşıya geçerken çarpştı Very Happy Çok komediydi.Adamın sütlerine yazık oldu.Very Happy
Mesaj05.08.2009, 00:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 ay önce kulagımdan ufak bir ameliyat oldum hayatımda geçirdigim en kötü olayda o olmuştu heralde çünkü ben o ana kadar en fazla koluma bir dikiş yemiştim bıçak altına yatmak insanın ruh saglıgını bozuyor birde ben ameliyattayken türk sanat müzigi açmışlardı sakin slow bir müzik Laughing
Mesaj05.08.2009, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihe-gecenler yazmış:
2 ay önce kulagımdan ufak bir ameliyat oldum hayatımda geçirdigim en kötü olayda o olmuştu heralde çünkü ben o ana kadar en fazla koluma bir dikiş yemiştim bıçak altına yatmak insanın ruh saglıgını bozuyor birde ben ameliyattayken türk sanat müzigi açmışlardı sakin slow bir müzik Laughing

Hehe rap felan açacaklardı aslında xD
Mesaj05.08.2009, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
tarihe-gecenler yazmış:

valla ben o an heyecandan zaten kopuyordum birde rep olsaydı ameliyat esnasında kalkıp hiphop yapardım emin ol Laughing Laughing
Mesaj05.08.2009, 00:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihe-gecenler yazmış:
hyperend yazmış:
tarihe-gecenler yazmış:

valla ben o an heyecandan zaten kopuyordum birde rep olsaydı ameliyat esnasında kalkıp hiphop yapardım emin ol Laughing Laughing

çok zor bişi ameliyat ben 3 defa üst üst oldum izmirde dumana alerjim oldu Very Happy

çünkü uyumamışım yüksek dozda morin verip ben öldürmek istemişler xD tabi şaka yüksek morfinden dumana alerjim var xD yani bana öle sölediler...

üstelik 200 den fazla dikiş.Kötü bişi.
Mesaj05.08.2009, 00:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımmm seninki benimkinden baya kötüymüş senin yerinde olsam başımdan geçen en kötü olaya bunu yazardım Smile
Mesaj05.08.2009, 01:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
xD bunlar kötü olay değil ki.Senin şeliğin.Babanında hakkı var xD

gelde bana sor Mr. Green
Mesaj05.08.2009, 01:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam soralım senin en kötü olayın ne Wink
Mesaj05.08.2009, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

15 Yaşındayken Bayramda Büyük Füzeler Olur Bilirsiniz.1 Milyona Almıştım.Arkadaşlarla Geldik Sokağın Ortasına Tabiki Ben Füzenin Başına Geçtim Fitilini Yaktım.Yandı Yandı Yandı Havaya Gideceğine Yandaki Eve Girdi.Cam Filan Zaten Dağılmış.Pimapen Camlardandı.Nasıl Kırıldı Bende Anlamadım.Perdeler Zaten Delinmiş.Halısıda Az Bişi Yanmıştı.Bunu Gören Arkadaşlar Hemen Eve Kaçtılar.Ben Ortada Kaldım.Evin Sahibi Çıktı.Az Kala Dövecekdi Beni.Adamda Babamın Arkadaşı Çıktı.Kurtulmuştum.Hem En Kötü Olayım Bu Bide Çok Utanmıştım.
Mesaj05.08.2009, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim en kötü olayım küçükken bisikletle yokuş asağı iniyodum ve bisikletin frenleri yoktu önüme bi çocuk fırladı ve ben ayağımı ön tekerleğe attım nası olduysa bisikletten düştüm bisiklette üstüme düştü kafam kollarım hep kan içindeydi birisi fotoğrafımı çekmiş görünce çok korktum korktum oraya bisikletimi almaya gittiğimde bisiklet kanlar içinde millet bana bakıyo ama daha hala izleri var çok kötü bi olaydı
Mesaj05.08.2009, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Küçükken başımdan bir olay geçmişti onu paylaşayım sizlerle Very Happy

Daha yaşım 7 idi , bizim oturdugumuz eski mahallede 2 hırsız vardı kardeşlerdi.İşte neyse bunlar birgün dışarı cıktılar,bizim mahallenin başında dönüşte hemen bir dondurmacı var büyük biraz cafe gibi bir yer işte.Kapalı dondurmaların oldugu yerde acık kilitli değil.İşte neyse bu dallamalar oraya gidip onları sinsice süpürmüş (dondurmaları ) bende daha küçüğüm ya oturuyodum öyle,gelip bana dediler bunları al tut istediğin kadarıyla ye.birazdan gelecez.bendede kucukluk aklı var tamam dedim:D
İşte neyse oranın sahibide dısarı cıkıp calan kısılere bakmıs olmaliki elimde o dondurmaları gördüğü gibi geldi hiçbirşey demeden bana bi tokadı şaplattı.benim feleğim şaştı Very Happy

lan dedim ne vuruyon,dedi utanmıyonmu lan hırsızlık yapmaya ben dedim nedıyosun abi ne hırsızlıgı dedi o elındekıler benım mallarım birde utanmadan yıyor.bende dedim.bunu bana 2 dallama verdi suclusu benmı oldum.walla aynen böyle konusuyom kucuklugume bakmayın.Ben o tokadı yedim ya onunbin katını yediricem ona:D

Abimi çagırdım,geldi dedi lan (...) (küfür var ) Very Happy lan dedi sen kıme vuruyon lan adam konusamadan abim ona yumrugu bir vurdu saten adamın gözleri yamuldu bi güzel dövdüler abim gil.

Bende daha 2 hafta önce camları doktum onların intikam olsun diye:D

İyi forumlar
Önceki mesajları göster: