Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2009, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Küçüktüm, regaip kandilinde bizde torpil bayramı diyenler var.. Biz işte 2 - 3 kutu neyse torpil almıştık.. Yanımızda babamız annemiz kimse yoktu. Kuzenim fitili bir yaktı.. Bende biraz Beklettim havada patlasın diye.. Ondan sonra biraz fazLa bekletmişim sanırım elimde patlamıştı..

Arrow Ben Beyhem ( Beypazarıspor ) da antremana gitmiştim.. Bizdede acil hastaları Ankara'ya sevkediyorlar. Bizde dışarı çıkmayalım dedik.. Adamı tam bindirirken adam öldü..

Arrow Biz Isparta'ya gitmiştik.. Bir yakınımız vefat etmişti.. Onun içni gittiğimizde tam gömülürken üstten yılan çıkmıştı.. Yanıma kadar gelmişti.. Yanımda öldürdüler.. Yoksa benide ısırırdı...
Mesaj05.08.2009, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarih : 13 Mayıs 2009 Oktay Kaynarcanın 2.Liseler Arası Kısa Film Yarışmasına Süpriz Gelişi Sırasında Yaşanan Çok Komik Bir Hikayeyi Anlatacağım..

Ve Hikaye ;

İncesu Lisesinde Başlamış Olduğum öğrenim hayatım çok basit geçtiği sıralarda Okul müdürümüz Şehmus Sevilgenin tavsiyesi ve desteği ile girmiş olduğum Çankaya 2.Liseler Arası Kısa Film Yarışması .. Yarışmaya katılım için sayılı günler kalmıştı.. Ve elimizde senaryodan başka ne bir oyuncu nede bir kamera vardı.Edebiyat Öğretmenimiz Özlem hocamla birlikte ben denizin yazmış olduğu senaryonun gelişim aşamasına başladık ve bitirdik ancak aradan 2 hafta geçmesine rağmen oyuncu ve kamera elimizde henüz yoktu.

Yarışmanın Bitimine Abartmadan söyleyeceğim Bir sürede Film çekimine Başladık 4 Gün,12 Sahnelik Ve 10 Dakika sürecek olan gün sayısı 4 idi.Bazı kişiler için basit gelebilir.Bazı Profesyonel yönetmenler içinde ancak benim ve ekibimin ilk deneyimi ve ilk kamera karşısına geçişiydi.Acemilikti Yaptığımız Film Ama İmkansızı Başardık Ve 4 Günün 1 Gününü Senaryo Alıştırması ile 2 Gününü Çekim İle (Günde 6 Sahne)1 Günü İse(Yarışmaya katılımın olduğu son gün)Montaj ile geçti.Film Bitti..Artık gözler yarışmanın jürisindeydi.Aradan 1-1.5 Ay Geçti ve 2.Kısa Film Yarışması Ödül Töreni Geldi.. Ödül Törenine Yaklaşık 1-2 Saat önceden gittik.. (Cemil Hocam,Özlem Hocam,Melih & Ailesi,Merve,Okuldan 2 Arkadaş(Kusura bakmayın adınız aklıma gelmedi)Ve Ben deniz Burak Babayiğit)Sabırsızca ödül töreninin başlamasını beklerken bize Ödül Töreninin Geçici Sunucusu Aklımızda Bile olmayan bir isim söyledi. ADANALI evet,adanalının 3 Önemli Oyuncusu Az Sonra Bulunduğumuz Salonda Olacaklardı.

Çağkan Çulha ( Engin )

Mehmet Çepiç ( Samet )

Oktay Kaynarca ( Yavuz-Adanalı )

Bu isimler O gün oradaydılar.

Onlar gelince törene başlayacaklarını söyleyen sunucu daha sonra gidip rahat koltuğuna oturdu.Sıra Ünlü Oyuncuların gelmesini beklemekteydi.Ben Deniz Lavaboya kadar gidiyorum diyerek salondan hızla uzaklaştım lavaboyu ararken orada arkası dönük oturan bir adama “afedersiniz lavabo ne tarafta”diye sordum ve adam arkasını döndü. Şaşkınlık içerisinde Adama bakıyordum .Ve O Adam Namı diya-R Adanalıydı Yani Oktay Kaynarcaydı Herkesle tokalaşmaya çalışan oktay kaynarca Benimde Tokalaşmak istediğimi sanarak tokalaştı.yaklaşık 1-2 Dakika olduğum yerde kaldım. daha sonra salona döndüm. Lavabo filan düşünecek halim yoktu.En sevdiğim ve İdol Olarak Gördüğüm Oyunculardan Birisi Oktay Kaynarca İle El Sıkışmak Bile Bana Adeta Gurur Vermişti.Malesef Yarışmadan Mansiyon Ödülü dahi alamadan ayrılmak zorunda Kaldım.Bu Hikayemin Adıda ADANALI DARBESİ Olarak Kaldı ..

Aslında Bu Kötü Değil İyi Ama Utanç Verici xD

Kaynak : Anılar.. Very Happy