Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Pkk Lı Ların Saklandığı Mağrada Yazan YazıLar

Pkklıların saklandığı mağarada yazan yazı :

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin* bittiği zaman gidin kafasına sıkın.

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur* kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.

Mesaj05.08.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Bunu Biryerde Görmüştüm.
Bordo Bereliler Diye Bir Yer Geçiyor.Bordo Berelilerden Türkiyede Sadece 28 Tane Var.Düşünün Yani Bordo Berelilerin Nasıl Biri Olduğunu.İnsan Üstü Eğitim Görüyorlar Adamlar.Görevler Çok Zor.Bordo Bereli Olmak İsterseniz Askeri Okulu Bitirmelisiniz.
Mesaj05.08.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayalperest Smile
Mesaj05.08.2009, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Pkk Lı Ların Saklandığı Mağrada Yazan YazıLar

fenerbahcemix yazmış:

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin* bittiği zaman gidin kafasına sıkın.

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur* kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.

off bıktım bu yazıdan ama
Mesaj05.08.2009, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet daha önce pek cok baslıklarda görmüştüm ama yinede paylasım için saol.
Mesaj05.08.2009, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Pkk Lı Ların Saklandığı Mağrada Yazan YazıLar

fenerbahcemix yazmış:

Bu yazıyı bir çok yerde ben de okumuştum gerçek olduğuna inanasım gelmiyor kim kendi askerinin psikolojik olarak türk askerinden korkmasını isteyebilir ki...
Mesaj05.08.2009, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bordo bereliler Dünya nın en iyi askerlerinden.Çok ağır şartlardan geçip seçiliyorlarmış.
Mesaj05.08.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet ben bunu bilyiorum borda bereli olmak icin güclü yapin olmasi lazim üst teymen ve seni tabih tutacaklari sinavlardan gecmen lazim

Mesaj06.08.2009, 06:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türkiye'de de saten çok az varmış yani..
Mesaj06.08.2009, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir bordo bereli rambo gibi bişi işte Very Happy gerisini siz düşünün
konuya gelıncede doğru olma payı vardır ama bilgi olarak duvarda yazdıgını sanmıyorum anlatmışlarıdr zaten son zamanlarda korku içindeler Wink
Mesaj06.08.2009, 09:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyurun Bordo Bereli Asker

Kamofilaj lı Hali
Mesaj06.08.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.08.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumsuz Smile
Mesaj06.08.2009, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlar bu kadar cok iyilerse terörle mücadelede neden bordo bereli kullanmiyorda genc kardeslerimizi kullaniyor 20lik erleri kullaniyor

Mesaj06.08.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

orhan-dersimli yazmış:
bunlar bu kadar cok iyilerse terörle mücadelede neden bordo bereli kullanmiyorda genc kardeslerimizi kullaniyor 20lik erleri kullaniyor

Bordo Berelilerin Görevleri Genelde Devlet Büyüklerini Korumaktır.
Önceki mesajları göster: