Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.08.2009, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeter Bir Çözüm Bulun!

Syn. Yetkililer orhan-dersimliyi artık support'a şikayet etmekten bıktım inanın bizim eski tasarımımızda kullandığı grafiği eklediğimiz siteler diye sitesine yine eklemiş daha öncedende introyu çaldı ama artık uyarıdan bıktık!
sizler bu resimlerle ilgili birşeyler yapın lütfen ! resimler kopyalanamasın alınamasın birşeyler olsun artık! bu çalıntı meselesi bizi soğutuyor işten!
Mesaj06.08.2009, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw kardesim onu ben sen izin almistik sizden sizde kullana bilirsiniz deniz simdi neden byöle yaptigi hic anliyorum siteme baksaydin onu ben kaldirmistin önce izin veriyorsun sonra kaldir diyorsun kaldirdim

Mesaj06.08.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeter Bir Çözüm Bulun!

mavidunyahizmet yazmış:
Syn. Yetkililer orhan-dersimliyi artık support'a şikayet etmekten bıktım inanın bizim eski tasarımımızda kullandığı grafiği eklediğimiz siteler diye sitesine yine eklemiş daha öncedende introyu çaldı ama artık uyarıdan bıktık!
sizler bu resimlerle ilgili birşeyler yapın lütfen ! resimler kopyalanamasın alınamasın birşeyler olsun artık! bu çalıntı meselesi bizi soğutuyor işten!

yaw kardesin dogri intronu kullandim sil deniz sildim sitem icin resimler yaptiniz dogrudur yaptiniz diyorum yapmadiniz demiyorum ama benim sitem icin yaptiginiz dogru degilmi anasaydaki resim icinde ben size öncelerden izin istemizdemistim bilmiyorum kimdi o msn istemistim izin verdi bana kullana bilirsin dedi simdi böyle yan ciziyorsun hic anliyorum sizi gercekten

Önceki mesajları göster: