Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2009, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem'deki En Güzel Anı(ları)nız!

Herkezin bedava-sitem'De bir anısı kesinlikle vardır. İlk önce ben bir anımı anlatim;
Daha bedava-sitem'de yeni iken. Hackerfriend ile tanışmayı, msn üzerinde görüşmeyi çok istiyordum. Razz Neyse... Bir gece rüyamda bile gördüm hackerfriend ile bir sokakta karşılaşıyoruz muhabbet ediyoruz. Laughing Zaten ertesi gün hackerfriend'in msn'sini istedim verdi sonunda. Razz O günden bu yana severim hackerfriend abimi.. (İsmi kalsın açıklanmasını istemez belki Rolling Eyes )
Mesaj08.08.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aklımada Hiç Gelmedi Bi Hikaye Razz
Mesaj08.08.2009, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benım En Güzel Anım Hyperend Yani Ahmet Abimle Tanismaktı
Onun Sayesınde Css Kodlamayı Ogrendım Very Happy
Mesaj08.08.2009, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Hyperendi çok havalı biri sanıordum msn bile istemiordum vermez diye bi baktım benim kafadan şimdi süperiz Mr. Green
Mesaj08.08.2009, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben 1 ara 2 gün üst üste sabahladığımı bilirim.aksamda gece 12 de cıktıgımı bılırımVery Happy enes şahittir(csstore) Very Happy
Mesaj08.08.2009, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunmersin yazmış:
Ben 1 ara 2 gün üst üste sabahladığımı bilirim.aksamda gece 12 de cıktıgımı bılırımVery Happy enes şahittir(csstore) Very Happy

Oda Birşeymi Razz
Ben Ameliyat Olduktan Sonra Sabahladığımı Biliyorum Ameliyatlı Halimle Bedava-Sitem ile İlgileniyordum Razz

Mesaj08.08.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
oyunmersin yazmış:

Oda Birşeymi Razz
Ben Ameliyat Olduktan Sonra Sabahladığımı Biliyorum Ameliyatlı Halimle Bedava-Sitem ile İlgileniyordum Razz

Sende ne yaptın öyle be Very Happy

bağımlılığında bu kadarı Very Happy

Ama gerçekten ben ara sıra uyumadan 2 gun sabahlıyom b-s de Very Happy

Mesaj08.08.2009, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anılarım çokta bir tanesini anlatim Smile
ilk sitem smhykc.tr.gg site tasarımı iceblue ydu.siteye ne bulursam ekliodum Very Happy aklınıza ne gelirse artık.sonra tablo yapmayı bilmiordum.bizim belediyenin sitesinden tablo araklıoduk amma sevinioduk Very Happy
Mesaj08.08.2009, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
Anılarım çokta bir tanesini anlatim Smile
ilk sitem smhykc.tr.gg site tasarımı iceblue ydu.siteye ne bulursam ekliodum Very Happy aklınıza ne gelirse artık.sonra tablo yapmayı bilmiordum.bizim belediyenin sitesinden tablo araklıoduk amma sevinioduk Very Happy

Laughing
Mesaj08.08.2009, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'de ço kanım oldu şu an pek hatırlayamıyorum ama hatırladığım ve hala güldüğüm en büyük anım ilk sitemi açıktan sonra 15 dakika boyunca sitene giriş butonunu aramıştım Very Happy
Mesaj08.08.2009, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:
Bedava-Sitem'de ço kanım oldu şu an pek hatırlayamıyorum ama hatırladığım ve hala güldüğüm en büyük anım ilk sitemi açıktan sonra 15 dakika boyunca sitene giriş butonunu aramıştım Very Happy

Mr. Green Laughing
Mesaj08.08.2009, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Can Sıkıntısından Dolayı Geceleri BSde Takılıyordum Razz
Gündüzleride Uyuyordum Mr. Green

Mesaj08.08.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
Evet Can Sıkıntısından Dolayı Geceleri BSde Takılıyordum Razz
Gündüzleride Uyuyordum Mr. Green

Laughing
Mesaj08.08.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçen gün hiç yatmadım...Pazartesi 3 ten Salı günü 5 e kadar pc idim...Very Happy

5 te yattım.gece kalkıp yine pcye oturdum.Sabaha karşı 4 te yattım.7 zorla işe gönderdiler...Diğer gün gitmedim Very Happy
Mesaj08.08.2009, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslankent yazmış:

guluyorum hala ya sana giris butonunu mu? Laughing Laughing
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: