Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2009, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Hakkında Bir Acıklama (Icımden Geldi)

Arkadaslar bılıyorssunuz bu ara herkes tasarımlar yayınlıyor bunlar bır yerlerden alıntı oluyor veyahut calınıp koyuluyor hemen hemen benım sıtem dahıl her bs sitesinde tasarımlara yer verilmistir

Bazı arkadaslar tasarımları kontörler karşılıgında satıyor bazılar bedava verıyor bazıları ıse sıtesıne üyelik istiyorlar

Sımdık burda herkese saygı duyuyorum ama benım sıtemde artık bıraz kodlamayı fln ogredım ps dahıl ben bu tasarımları edıtleyp koyuyorum
ha üzelık-kontör veya baska bır sey istemiyorum tek ıstegım sıtemdekı
css tasarımlarının kullanılması ve tasarımların en altındakı yaklasık bu yazı boyuntundaki InceWebTasarim.Tr.Gg yazısının silinmemesi

Ve Elımden geldınce herkese yardım etmeye calısıorum
Inanmayanlar

Ekonunyeri ----- Nickyeri ------ PsBrush ----

A sorabılırler benim tek amacım Bs de bir Ün Kazanmak meslea Hackerfriend veya Cok sevdim Hyperend Gibi

Son Bir Hatırlatma Sittemdeki Css Tasarımlar Ya Bu Bolumde Paylaşıma Acık Olan Css Tasarımlar
Yada Dıger Sıtelerden Bulup Izın Alarak Editledigim Siteler

HErkese Teşekür Ederim
BUnu Kesınlıkle Reklam Amacı Ile Yapmadım
Mesaj08.08.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

açıklama için teşekürler ayrıca biz (ben)senin sitenin reklamını yapmadıgını biliyoruz ve samimiyetine inanıyoruz yeni tasarımlarını bekliyoruz... Smile
Mesaj08.08.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm kardeşim tasarımı editledim ve koydum fakat sitemi düzenledikçe reklamını yapacağım
Önceki mesajları göster: