Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2007, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu: üyelik nasil yapilir

ARKADAŞLAR BEN SAYFALARIN BAZILARINI ÜYELİKLE GÖSTERİLMESİNİ İSTİYORUM.
Mesaj08.08.2007, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumu biraz araştır bu konu daha önce açılmıştı o konuda istediğini bulabilirsin
Mesaj09.08.2007, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ilk önce sitene girip ekstralardan forum aktive ediyorsun.Zaten forumu ekledikten sonra yapabilecegini umuyorum
Mesaj09.08.2007, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu: söleyin

madem önce açılmış bu konu nerde olduğunu bari söyleyin olmuyo ekstralardan zaten forum hep açıktı
Mesaj04.09.2008, 00:43 (UTC)    
Mesaj konusu: yanlııış

extralardan saklı sayfaları aç sonra üyelikle görünmesini istediğin sayfaları, sayfalarımı değiştir bölümünden seç ve sayfa ismi altındaki seçenekleri gösteri tıkla sonra altta bütün kullanıcılara göster yazısı var tıkla oradan değiştirirsin kaydettikten sonrada o sayfa üyelere özel oluyor..
Mesaj04.09.2008, 00:45 (UTC)    
Mesaj konusu: uf

adam 1 sene önce yazmış yeni farkettim. belki başkasına faydası olur Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing
Mesaj04.09.2008, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Bak Arkadaşım İyi Dinle

Arkadaşım ben sana detaylıca anlatıyorum iyi dinle önce ekstralardan saklı sayfalar alanını akfiv edeceksin.Sonra o sayfanın adını üye girişi olarak değiştireceksin.Daha sonra bu sayfayı oluşturdun diyelim.Pekiş sitene nasıl üye olunacak? üye olmak için üye olacak ziyaretçilerine bir üyelik formu hazırla bu forumu işletişim forumuyla değiştir yani iletişim formunu üye ol adıyla değiştir.Kendi sorularını hazırla o formu doldurduktan sonra mesaj sana gelecektir.Sen ise gelen mesajdaki bilgileri saklı sayfalar ekstrasından loginleri yönet kısmından aktifleştireceksin.Daha sonra sitene üye olunur.Bu olay her üye de aynen devam edecek.Gelelim şimdi sayfalara diyelim ziyaretçi defteri sayfalarına sadece üyelerin girmesini istiyorsun.Bunun için sadece üyelerin girmesini istediğin sayfaları gelişmişl ayarlar deyip kullanıcılar açabilir seçeneğini aktifleştir.Bu her sayfa için ayrı ayrı uygullanır.İyi günler Wink
Mesaj04.09.2008, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: