Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2009, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu: google sayfları yüklemek lütfen yardım edin

ben sitemin bütün sayfalarını google yüklemek istiyorum ancak google taradığımda sadece 6 sayfam çıkabiliyor bütün sayfalarımın google kaydetmem için ne yapmalıyım
Mesaj09.08.2009, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

google de hesabın varsa oturum aç ana sayfanı ekle bütün sayfaların 5 saat içerisinde çıkar

Dersim-Online Yeni Tasarımla Karşınızda!
Mesaj09.08.2009, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

google da hesebım var.hatta site mi doğruladım bile. ana sayfayı nereye ekleyecez
Mesaj09.08.2009, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen yardım edin sitemdeki tüm sayfaların Google'ye nasıl kaydederim
Mesaj09.08.2009, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaw http://siteadın.tr.gg şeklinde eklicen www koymuyacan

Dersim-Online Yeni Tasarımla Karşınızda!
Mesaj09.08.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: SLM

htmlkodlarimerkezi yazmış:
lütfen yardım edin sitemdeki tüm sayfaların Google'ye nasıl kaydederim

GENE REKLAM DAMGASI YİYECEZ YA HER SEFERİNDE UZUN UZUN YAZAMAM AMA DEMİ NEYSE KARDEŞ ARADIĞIN BİLGİ BU URLDE MEVCUT..

URL :http://sec-net.tr.gg/Arama-Morlarina-Kayit.htm
Mesaj11.08.2009, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google kendisi ekler, kim ne söylüyorsa yalan. İstediğinizi deneyin ama banlanma riskiniz olabilir. Bırakın zamanla google eklesin. Belki 2 ay sürer ama mutlaka ekler. Wink
Mesaj12.08.2009, 07:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevaplar için saol ama sorunu mu anlatamadım sanırım benim sitem zaten google kayıtlı yani google yazdığınızda çıkıyo benim demek istediğim sitemde 100lerce sayfa var bunların hepsini nasıl google yüklüyebilirim örnek vermek gerekirse google hackerfriend.tr.gg yazdığınızda hackerfriend.tr.gg sitesinden daha fazla sonuç göster dediğimizde hackerfriend in yüzlerce sayfası gelebiliyo ben bunun nasıl yapıldığını merak ettim Very Happy
Mesaj12.08.2009, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte zaten bende bunun cevabını verdim, benimde sadece anasayfam ekliydi ama şimdi yüzlerce sayfam ekli durumda. Ekstra hiç birşey yapmadım. Kendisi ekledi google Wink
Önceki mesajları göster: