Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.08.2009, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemi kim sildi

sporhome.tr.gg sitemi kim sildi çabuk mesaj yollsın yoksa nana avrat sövecem hergün ayrı üyelik açacam burdan ana bacı avrat sövecem beni engleeyen de varsa yazsın bana mantıklı açıklama yapılsın bu ikidir öncede turbokazanc.tr.gg silindi çok sinirliyim
Mesaj12.08.2009, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba sitenizin silinmesiyle olusan öfkenizi anliyorum ama sabret öfkelenme sinirlenme caninimi ye Wink

Arrow
Alıntı:
support-tr(at)webme.com
mail atarsan sebebini ögrenirsin ya siten geri acilir yada acilmaz bunun hakkinda ben birsey diyemem

öfkeyle kalkan zararla oturur demis atalarimiz

hayirlisi neyse onu dilerim Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.08.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu: SON KEZ SÖLÜYORUM SİTEMİ KİM SİLDİ

hala çok sinirliyim okadar emek sarfettim en 6 aydır bu siteyle uğraştım gözlerim körolacaktı nerdeyse böle ipneler de gelsin steyi silsin lan gerekirse oturduğum şehirde ne kadar internet kafe varsa hepsinden ayrı ayrı üyelik açarım burda ana avrat bacı ne varsa söverim adminler modlar beni duysun bu nu yaparım vallahi yaparım sitede yasak olan ne varsa sölesinler kaldıralım uygun bi şekilde işimize bakalım
Önceki mesajları göster: