Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu: SON KEZ SÖLÜYORUM SİTEMİ KİM SİLDİ

hala çok sinirliyim okadar emek sarfettim en 6 aydır bu siteyle uğraştım gözlerim körolacaktı nerdeyse böle ipneler de gelsin steyi silsin lan gerekirse oturduğum şehirde ne kadar internet kafe varsa hepsinden ayrı ayrı üyelik açarım burda ana avrat bacı ne varsa söverim adminler modlar beni duysun bu nu yaparım vallahi yaparım sitede yasak olan ne varsa sölesinler kaldıralım uygun bi şekilde işimize bakalım
Mesaj18.08.2009, 06:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: SON KEZ SÖLÜYORUM SİTEMİ KİM SİLDİ

sitemikimsildi yazmış:
hala çok sinirliyim okadar emek sarfettim en 6 aydır bu siteyle uğraştım gözlerim körolacaktı nerdeyse böle ipneler de gelsin steyi silsin lan gerekirse oturduğum şehirde ne kadar internet kafe varsa hepsinden ayrı ayrı üyelik açarım burda ana avrat bacı ne varsa söverim adminler modlar beni duysun bu nu yaparım vallahi yaparım sitede yasak olan ne varsa sölesinler kaldıralım uygun bi şekilde işimize bakalım

kardeşim bizim de en kötü huyumuz budur ya .
bir bakarız aaa sitemiz silinmiş hemen yeni hesap açarız forum a hemen girip küfür ederiz kardeim böle steni açmazlar buda bir çözüm değildir.senin yapaxcağın en iyi iş support-tr( at )webme.com a mail ataxcaksın içinde küfür olmuyacak ama benm sitemi needn sildiniz diyecxeksin bak kardeşim silinen sitenin linkini foruma atma ok hiç açılmaz sen sahin ol ve xcevaba göre support a bişiler yazarsın lütfen forumu kirletme ok hadi inşallah açılır siten
Mesaj16.09.2009, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu siteni de silmiş admin?
Exclamation Exclamation Exclamation
Önceki mesajları göster: