Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.08.2009, 22:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni başlayan biri icin sizce nasıl?

Bedava siteme herkesimden bir ilgi vardı bizlerde kücük cocuklar olarak 7-10 yaş grubu 2 kafadar olarak bir site yapalım dedik amatörcede olsa bişiler başardımıza inanıyorum Smile

formunuzda hiçbir bilgisi olmayan kişilere ögretebilecek sekilde muhteşem bir anlatım yapılmış bircok kişi emeklerini bilgilerini paylaşmış bundan dolayı hepsine yürekten tşk ediyorum

<a href="http://ibo1muro.tr.gg/">http://ibo1muro.tr.gg/</a>

siteme beklerim arkadaşlar en azından yeni ekleyeceğim konular hakkında en alttaki yorum gönder kısmında bişeyler önerirseniz cok sevinirim arkadaşlar saglıcakla kalın

olumlu olumsuz her türlü görüşe acığız arkadaşlar Wink
Mesaj13.08.2009, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Smile
Mesaj14.08.2009, 00:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

anlamlı bir site tebrikler
Mesaj14.08.2009, 00:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence sizin siteniz cok daha anlamlı başarılarınızın devamını dileriz Smile
Mesaj14.08.2009, 01:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuanlık Gayet Başarılı zamanla Daha Çok öqrenirsin

Mesaj14.08.2009, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

siten güzel olmuş tebrk ederm başarılar
Mesaj14.08.2009, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet şeker oLmuş.ama bu senin siten değiL. herhangi biryer tıkLandığında bu tasarmı adıın site açıLıyor.bu hataya bende düşmüştüm.denemeye dewam Razz

İki şékér vérsém kândırâbiŁir miyim içimdéKi Çocuqu
Dâhâ mutŁu dâhâ mâvi yârınŁârâ uyânmâya iKnâ édébiŁir miyim O'nu
Mesaj14.08.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siz Yaptıysanız Bunu Başarılar Ne Diyeyim Very Happy
Mesaj14.08.2009, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

remembermeagain yazmış:
evet şeker oLmuş.ama bu senin siten değiL. herhangi biryer tıkLandığında bu tasarmı adıın site açıLıyor.bu hataya bende düşmüştüm.denemeye dewam Razz

nedense biz sitede böyle bi hata göremiyoruz lütfen tekrar bakınız Wink

Ayrıca böyle bir yönlendirme olsa dahi site senin değil demek doğru olmaz sonucta %99'muz tasarımları ve kodları sagdon soldan alıyoruz hani kendimizin yaptığı bir sey değil ki bide bu ilk deneme yapışımız css ile başlamak iyi olur diye düşündük forumu epeyce bi gezip tozduktan sonra (3 gün full gezdik) yeni oldugumuz icinde daha fazla yaratıcılığımızı konuşturamadık Smile belki ileride sizlerinde istedigi düzeyde bi site yaparız haa bütün tasarımın ve kodların bize ait olduğu bir site Smile)
Mesaj15.08.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

way anasını beee siz simdi yeni mi başlayıp böyle yaptınız Shocked
Mesaj15.08.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

basarılar
Mesaj18.08.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu: xx

siten şeker
Mesaj18.08.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibo1muro yazmış:
remembermeagain yazmış:

nedense biz sitede böyle bi hata göremiyoruz lütfen tekrar bakınız Wink

Ayrıca böyle bir yönlendirme olsa dahi site senin değil demek doğru olmaz sonucta %99'muz tasarımları ve kodları sagdon soldan alıyoruz hani kendimizin yaptığı bir sey değil ki bide bu ilk deneme yapışımız css ile başlamak iyi olur diye düşündük forumu epeyce bi gezip tozduktan sonra (3 gün full gezdik) yeni oldugumuz icinde daha fazla yaratıcılığımızı konuşturamadık Smile belki ileride sizlerinde istedigi düzeyde bi site yaparız haa bütün tasarımın ve kodların bize ait olduğu bir site Smile)

tamam tekrar baktım.hata gerçekten vardı.ama düzetmişsin.Siten bu haLiyLe çok güzeL ve gerçekten çok anLamLı.Tekrar başarıLar Smile Smile Wink

İki şékér vérsém kândırâbiŁir miyim içimdéKi Çocuqu
Dâhâ mutŁu dâhâ mâvi yârınŁârâ uyânmâya iKnâ édébiŁir miyim O'nu
Önceki mesajları göster: