Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.08.2009, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu: WEBMASTER PORTALINIZ

ARKADAŞLAR SİTEMİZDE GÖRDÜĞÜNÜZ EKSİKLİKLERİ SÖLERMİSİNİZ HEPİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERM

www.kaynakkodum.tr.gg
Mesaj14.08.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksik degilde fazlalık var neler fazla mesela headerının ustunde duran reklamı kaldır bence 1 de içerik bölümünü cok uzatma ana sayfada yaptıgın gibi yan menulerınle aynı yerde bıtsın ıcerık bolumun daha duzenlı gorukecektır Smile
Mesaj15.08.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt saol halletmeye çalışcam başka yorum yokmu arkadaşlar
Mesaj15.08.2009, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

chitter yazmış:
eksik degilde fazlalık var neler fazla mesela headerının ustunde duran reklamı kaldır bence 1 de içerik bölümünü cok uzatma ana sayfada yaptıgın gibi yan menulerınle aynı yerde bıtsın ıcerık bolumun daha duzenlı gorukecektır Smile

Arkadaşa katılıyorum.
Mesaj15.08.2009, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben katılmıorum reklamlar ekmek parası:Demeğinin karşılığı gayet güzel dostum Very Happy:Dama anasayfanı düzeltsen daha da güzel olur bence:D
Mesaj15.08.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

gayet güzel tasarım bence içerik zaten çok kabarık.böle sitelerde kabarık içerik bence bir avantajdır.tebrik ederim üst reklam deilde anasayfanı düzeltrsen gayet şık bir site olur:) Mr. Green Mr. Green
Mesaj15.08.2009, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrk ederm tekrar haer zmanki gbi:))siteni en sık ziyaret edenlerfden biryim:Dabi çok güzel site ya ewt anasayfan brz güzel durmuo ama sen onuda halledersn:D
Mesaj15.08.2009, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewt güzel yorumnlarınız için teşekkr ederm;eleştirilerinizi en kısa süre içinde değerlendirip anasayfama renk katcam inş Mr. Green